Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 28.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: заплатанови [re: Mилeн]  
Авторbackinblack (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 13:52



"Абе вярно че търсенето и предлгането определя всичко, но си има и някакъв минимум на заплащане под който човек просто не си струва да се захваща ..."


Виж с'я, аз не съм вишист, завършил съм СПТУ в не много далечната 1987г. По онова време му викахме Сериино Производство на Тъпи Ученици. Сигурно заради липсата на образование не съм разбрал, че е по-добре да си стоя в къщи и да чакам добри предложения вместо да върша нещо. Що се отнася до сравнението, к'во да ти кажа липсата на ценз и тука си казва думата. Аз ли не обясних, ти ли не разбра........, заеби, няма да споря.



Тема Re: по ПС-анови [re: the_dude_78™]  
Авторbackinblack (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 13:55



Артик, убу обясняваш ама къв е смисъла?



Тема Re: култово!нови [re: Xъни Бъни]  
Авторbobojusty (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 20:55



аааа, "капацитет" си ти, знаех си аз!



Тема Re: Адрес Групнови [re: минaвaйkи]  
Авторinformiran (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 16:05



Абе ти като не знаеш кой какъв е, защо пишеш!
Ти работиш ли там да си сигурен?



Тема Re: Адрес Групнови [re: informiran]  
Автор минaвaйkи (член)
Публикувано31.10.05 17:30



Не работя естествено. Я ме открехни и информирай:)



Тема Re: Адрес Групнови [re: минaвaйkи]  
АвторMишo (Нерегистриран)
Публикувано04.01.06 16:56



Предстои ми интервю в Адрес Груп - мениджърска позиция.
Ако някой е наистина информиран, моля да сподели как протича подбора и какво да очаквам като условия.

благодаря предварително за всеки компетентен отговор и съвет



Тема Re: Адрес Групнови [re: Mишo]  
Автор new* (непозната)
Публикувано17.01.06 00:43



Адрес груп е много богата фирма и това, което са писали неуверено по-нагоре, едва ли е вярно. Просто тук масово се плюе по фирмите. Това се забелязва от първи прочит. Станало е навик на нещастните пишещи. Но не е истина.
Мой познат го поканиха от тази фирма на работа, защото беше много добър брокер и просто го придърпаха в тяхната фирма за някакъв мениджър или нещо подобно. На старата си работа, той взимаше минимум 1000 лв. на месец. Интересно, защо ще я напуска тази работа, ако от Адрес са му предложили 300-400 лв. заплатка? Явно са му направили предложение, на което не е устоял. Така че приказките наизуст - молим, на пазара.



Тема Re: Адрес Групнови [re: new*]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано22.01.06 12:51



Само едно ще попитам....защо постоянно им текат обяви в нета???? Ако е толкова хубаво никой няма да бяга, поне аз така си мисля




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.