Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 28.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Адрес Групнови [re: ohlalaa]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано15.09.05 16:00



хмм не мисля, че те познавам, поне нямам спомен
което ме навежда на разни мисли относно писанията ти, ма карай..............

The One You Love To Hate


Тема Re: заплатанови [re: ohlalaa]  
Авторbackinblack (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 16:10



"защото не се задоволявам с 200-300лв, знам си цената вече и не ме искат"

Явно си проспала едно основно нещо което се учи в техникумите по икономика, че търсенето и предлагането определя цената, явно или се надценяваш чуствително или си прекалено кадърна, а хората нямат нужда от чак такива специалисти.

Замисляла ли си се защо Ролс-Роиси и Ферарита не се рекламират по телевизията като... Пежо, Ситроен и др.
Дали пък не им е сбъркана търговската политика?



Тема Re: заплатанови [re: backinblack]  
Автор минaвaйkи (новак)
Публикувано15.09.05 16:26



Доста неадекватен пример.



Тема Re: Адрес Групнови [re: the_dude_78™]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано16.09.05 10:55



все пак темата беше за Адрес и никъде от писанията ти не стана ясно да познаваш положението във фирмата, но реши че си много компетентен да даваш оценка кой колко бил неотразим. Ако фирмата не струва и не дават повече от 300лв как мислиш, че на мен или на който и да е друг ще дадат 1000лв????
това е въпрос за домашно

ПС: аз по принцип със систадмини вече не общувам, явно има защо....



Тема по ПС-анови [re: ohlalaa]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано16.09.05 11:16



явно не си правиш сметката колко файда можеш да имаш от тях





Тема Re: Адрес Групнови [re: ohlalaa]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано16.09.05 11:22



казва се сисадмини

а и не се заблуждавай, не ти не общуваш с тях, а те с теб,
защото никой сисадмин не се занимава с юзъри

сега стига с оффтопика

хайде по същество

казаха ти го и по-горе, всичко се определя от пазара- т.е. мястото в което се срещата търсенето и предлагането.
Като офис мениджър сигурно си минала поне през елементарен курс по икономика и го знаеш
освен това се сърдиш, че не са готови да ти дадат 600 кинта, но се замисли, че по същия начин преди това ти си прецаквала меркаците на други, като си бачкала (както ти самата заяви) за 200-300 лева. И си им подбивала цената, точно както сега на теб ти я подбиват

А и още нещо- няма смисъл да продължаваш да се занимаваш с фирми, където на личния състав му трепва окото при смоневане на някаква цифра, каквато и да е. Те трябва да умеят да не изразяеат лично мнение, а не да се учудват, дори в пъти да надвишаваш предлаганата сума

А да ти кажа също, че ако някой е много ценен кадър му дават до 15 % - 20 % отгоре, но не повече,
демек вместо 300 , може към 350 евентуално, което пак си е нищо


The One You Love To Hate


Тема Re: заплатинови [re: the_dude_78™]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано16.09.05 12:06



Всъщност, ако да кажем преди 4-5 години 200-300лв. е била средната заплата за офис секретарка/мениджър или както там го наричат, сега това не са пари, защото всичко е станало по-скъпо
Когато започнах сегашната си работа наистина взимах добри пари и бях доволна, но след няколко години, след като не получих нито лев увеличение /явно не всяка фирма разбира от мотивация/, а разходите се увеличиха, то нормално е да търся нещо по-добре платено.
Дори това, което казах в Адрес не е реалната очаквана заплата за мен от новата фирма, където ще отида....но това е друга тема



Тема Re: по ПС-анови [re: Xъни Бъни]  
Автор минaвaйkи (новак)
Публикувано16.09.05 14:58



Да бе да. От тия никаква полза-само разходи правят и времето пилеят.



Тема Re: Адрес Групнови [re: the_dude_78™]  
Автор минaвaйkи (новак)
Публикувано16.09.05 15:04



Стига с това търсене и предлагане бе елементарно недоносче. Момичето ти споделя опита си, а ти се опитваш да си барабар петко с мъжете. Нищо не знаеш за Адрес.



Тема Re: по ПС-анови [re: минaвaйkи]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано16.09.05 15:05



що усещам, че те е яд, че заплащнето на сисадмините спрямо един реален час работа е в пъти по-голямо от това, което ти получаваш

а и за да говориш, че няма полза от тях, ми е ясно в каква фирма работиш, където нямате никаква ИТ инфраструктура,

някак си ти за по-умен от останалите ли се мсилиш, че ги изкарваш глупаци, дето плащат толкова много пари за ИТ персонал?

The One You Love To Hate



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.