Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 15.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Заплата за Предпечатна подготовканови  
АвторИнж. (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 21:11



Моля да ми кажете, че вече се обърках от мненията на околните
Намерих работа - предпечатна подготовка (имам добър опит в работата, но не и в ТОЧНАТА заплата!)
8-9 часа на ден, 5 дневна раб. седмица, 300лв.+осигуровките.

Жената крещи: Малко е! Другите вземат минимум по 500лв. за такава работа!

Тъй ли е? И къде са тия другите? Само аз ли съм бачкаторът на дребно?



Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: Инж.]  
Автор Kaбeлджиятa (идиотче)
Публикувано09.08.05 21:33



И аз взимам малко ама какво да направя. Мрънкам на шефчето, а той - "ще си помислим"! Като не ти харесва си търсиш друга работа!

Шефа ти толкова дава. След като не ти харесва ще си намери друг, който да свърши същата работа за същите пари!



Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: Инж.]  
Авторunempl. (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 23:06







и т.н.

просто напиши "предпечат" в полето "Ключови Думи"

(а ако вече си го направил, извинявай; значи тогава искаш информация от 1-ва ръка)



Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: Инж.]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано10.08.05 09:52



ами 500 лева плюс осигуровки си е 700 лева бруто
не казвам, че е много, нито малко

можеш да намериш според мен

The One You Love To Hate


Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: Инж.]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.08.05 10:05



Трябва да си луд, за да се дзвериш 8-9 часа в монитора за 300 лева...
само ще ти кажа, че до 1999 година работих като такъв, и вземах 600 лева чисто (тогава май си бяха горе-долу същите пари като сега)... оттогава досега стандарта се е вдигнал доста...

Just a genius



Тема инженере....нови [re: Инж.]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано10.08.05 10:20



Инженере колкото и да ми е кофти да ти го кажа всичко е въпрос на пазарлък - пазарлък като този на пазара дето бабката иска да ти продаде меки домати на 2-на цена а ти ги искаш на реалната.

Въпроса е колко онзи насреща е на зор, дали има и някой и друг в предвид, КЪДЕ СИ защото във софето, в провинцията и в дълбоката провинция заплащането в някои сфери се различава в пъти и т.н. Ако питаш мен вземи изклинчи 1-2 седмици като отсрочка и гледам горе някой е пуснал линкове за такава работа, обади се, отиди на някое интервю ако можеш виж там какво предлагат и какво искат после като отидеш при този дето ти предлага работата ще имаш ясна представа за пазара на труда в момента защото както гледам сякаш нямаш за да питаш тук. Тогава можеш ясно да му заявиш че тези пари те устройват или не, можеш да споменеш че ти предлагат работа и от някъде другаде с по-добри условия на труд и споменеш нали обявата в джобтайгъра (е онзи ще провери бъди сигурен) все пак може онзи да иска да изклинчи от заплатите - вече писах ама някой ме обвини че е сценарий за психо-трилър.

И не на последно място знай че не всичко което хвърчи се яде!!!! може да ти предлагат 500 лева ама необлагаеми (бруто) - като ти спрат всичко падаш на 300-350 чисти!!!!! питай това което ти се дава чисто ли е или не, има ли някакви бонуси (в момента съм на основна 290 лева ама под 500 чисто не вземам) колко и по какъв повод са бонусите (ако ги има).

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: Blake]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано10.08.05 12:09



е сега, айде да не почваме с хвалбите

радвай се, че си имал възможността да оценят труда ти.
И това, че той не е успял засега, не значи нищо, ще се повърти насам натам и ако наистина го бива ще ги изкрънка тея пари

The One You Love To Hate


Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: the_dude_78™]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано10.08.05 12:17



много хубаво си го казал

ти си един доста умен младеж





Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: Xъни Бъни]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано10.08.05 13:26



е което си е верно си е верно

по тоя повод, сега да не почнат разни хедхънтъри да ме издирват, като ми се разнесе славата

под 2000 заплата не ме интересува

The One You Love To Hate


Тема Re: Заплата за Предпечатна подготовканови [re: the_dude_78™]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано10.08.05 13:51



аз като патологичен хедхънтър си водя бележки, та теб отдавна съм те записала с твоите 2 хилки пък и мъжките кандидати ги сортирам първо по външност, а такива умници като тебе обикновено не са обещаващи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.