Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 18.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема за ненужния фрейм на JobTigerнови  
Автормиpчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 15:59



Какво мислите вие за този наистина досаден фрейм на сайта на JobTiger? Намира се в лявата част на екрана и дублира линковете в дясно. Когато се избере линк от там, той се отваря по някакъв странен начин и трябва да се скролира за да се чете. Според мен този смахнат интерфейс е причина за отлив на потребители от техния сайт и затова обявите са по-малко от тези на jobs.bg. В същото време са инициатори на сериозни проекти като "Кариери". Странно защо не си оправят дизайна малко...



Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: миpчo]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано08.06.05 16:25



извинете вие добре ли сте?
къде ляво, къде дясно, кво дублиране, я дай пет лева дето ме разкара до сайта и обратно!


обявите в платен сайт са по-малко от обявите в безплатен викаш - уау, кво проникновение!!!
сега ако изтупаш и умозаключението че в jobs.bg се предлагат по-неквалифицирани работни места и от повече ама по-кофти фирми, и направо ще ти присъдим нобелова за откривателство без номинации!!!



Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: didata]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано08.06.05 16:37



Ех, бееееееее, ама и Вий, кат Ва гледам, до големи интелектуални хоризонти достигнахте и открихте истините и за пътя, и за живота, и за Вселената, че и за всичко останало...

Аз, като представител на една от споменатите от Вас "по-кофти фирми", може само да Ви светна, че най-често пускам обяви в 4 (четири!) медии: двата споменати интернет-портала и двата най-големи икономически вестника и си правя труда да са с различни референтни номера, за да видя "потока"... Ами, не зная как ще Ви прозвучи, ама джобс-ът си е джобс... и изобщо не идват по-лоши кандидатури от през останалите канали!


Мъжете знаем защо!

Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: миpчo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано08.06.05 16:41



Тоя сайт още ли съществува...???



Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор Syntax Error (CRC error)
Публикувано08.06.05 17:01



747, жалко е наистина, че имам съвест и за мен "Закон за защита на личните данни" е понятие респектиращо. Защото иначе ако пусна какви неща получавам от jobs.bg няма да можете да спрете да се смеете.

Не ми ги говори ти тези работи, аз също ги пускам с различни референтни номера (поверителни) и ми е било много интересно, като получа от един и същи човек от две места абсолютно различни СиВита.

Не стават. Към момента само JobTiger и Капитал Кариера (да онази хардкопи притурката, не сайта) държат ниво и мога да кажа, че кандидатите от там са що годе добре.

----------------------------------------
Syntax Error


Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: 747]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано08.06.05 17:04



747, не се зафащайте щом не знаете с к`во се зафащате, ако мога така да се изразя



Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: миpчo]  
Автор .Luckie. (пътник)
Публикувано08.06.05 17:05



Frames няма от поне година и половина.
Къде ги намери и с какъв браусер? Да няма нещо забравено? Много бих се учудил, ама знае ли човек... Тигъра е 140 000 реда код.

"Щастието, Санчо..."


Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: миpчo]  
Автор Syntax Error (CRC error)
Публикувано08.06.05 17:08



Забравих ли да спомена, че JobTiger не ползват Frames.
Сведение: Виж им соурса!

----------------------------------------
Syntax Error


Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: .Luckie.]  
Автор Syntax Error (CRC error)
Публикувано08.06.05 17:11



Ами не знам колко реда му е кода, моят съвет е да се "разгърне" на width=/"100%/"

----------------------------------------
Syntax Error


Тема Re: за ненужния фрейм на JobTigerнови [re: Syntax Error]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано08.06.05 17:13



и по какъв повод ги получаваш - да не би да си ЧР някъде!?


Мъжете знаем защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.