Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 12.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Търся да назначанови [re: ШEФ нa фиpмa]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано12.06.05 09:10



Отговарям на всички изисквания, обаче не вярвам, че ще има увеличение, а и получавам в пъти по-високо възнаграждение Колегите ми с тези характеристики също, така че премислете изискванията си и заплащането или залепете обява в СУ, на 4 етаж, там, където учат Славянски филологии. И разлепете обявата си на повечко места, че като я скъса един да може и някой друг да попадне на нея



Тема Re: Търся да назначанови [re: Eaglet]  
Автор new* (непозната)
Публикувано12.06.05 19:36



Ей, имам чувството, че най-тъпите парчета от България, са се събрали в този клуб! Защо все като се пусне обява от работодател, следват вашите тъпи коментари и язвителни забележки? Много сте прости, знаете ли го? Така никой не смее да пусне обява от вас, тъпанари такива!!! Все вие получавате много пари, все вие знаете всичко и искате още и още пари... пичка ви лелина! Стига сте се правили на отворени в нета, а като идете на интервю за работа, мрънкате и си човъркате мръсните нокти, симулирайки фалшив свян пред шефа!
Като не ви интересува дадена обява, просто я подминете! Никой няма нужда от малоумните ви забележчици!

Редактирано от new* на 12.06.05 19:49.



Тема Re: Търся да назначанови [re: new*]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано12.06.05 21:16



И вие не се държите по-различно. Ако ме прочетете по-внимателно, ще разберете, че всъщност помагам на работодателя да се ориентира и намери по-бързо правилния човек!



Тема Re: Търся да назначанови [re: new*]  
Автор brains (Добронамерен!)
Публикувано12.06.05 22:07



Ей new*, ако някой работодател ти прочете изявлението - назначен(а) си одма! Само на първаята среща не " мрънкай и си човъркай мръсните нокти, симулирайки фалшив свян пред шефа"!



Тема Re: Търся да назначанови [re: brains]  
Автор new* (непозната)
Публикувано12.06.05 23:40



Ей, brains..., твоето мнение за мен е без значение! Поздравявам те с песента на Азис - "Напипай го!"




Тема Re: Търся да назначанови [re: new*]  
АвторCпeнcъp (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 00:25



Ей, имам чувството, че най-тъпите парчета от България, са се събрали в този клуб! чувството ти е леко правилно. Казвам леко, защото тука са вдлъбнатите, а не тъпите.
Не са прости хорицата, ама нали си знаят че с нахалство към прогрес, та затова гледат да чопнат нещо оттук оттам, уж насочвали, съветвали.



Тема Re: Търся да назначанови [re: Eaglet]  
АвторCпeнcъp (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 00:27



Иглет,
няма ли да ми отговориш в другия постинг коя е фирмата с рекламата по радио Витоша?



Тема Re: Търся да назначанови [re: Cпeнcъp]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано13.06.05 01:24



Не ти отговарям, защото не съм и я чувала тая реклама. В темата там се включих, за да поясня, че не може всички фирми да бъдат поставени под общ знаменател и обясних каква е реалната ситуация в нашия случай.

Редактирано от Eaglet на 13.06.05 01:29.



Тема Re: Търся да назначанови [re: new*]  
Автор brains (Добронамерен!)
Публикувано13.06.05 12:52



Азис! Коя е тая?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.