Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 18.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема P & Gнови  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 10:39



Заслужава ли си да се кандидатства на работа в Проктър и Гембъл? Какви са условията на труд заплащането /става въпрос за София/. Нещо ме съмнява, защото нямат почти никакви изисквания за професионална квалификация и стаж. Ще бъда благодарна за всяка информация.



Тема Re: P & Gнови [re: eли]  
Автор Syntax Error (непознат )
Публикувано17.05.05 11:03



PG са най-желания работодател в САЩ, в БГ може би не са на първо място, но със сигурност са в топ 10. Заплащането е отлично, условията на труд също.

Нямат изисквания защото такава е политиката им в цял свят. И без това ще минаваш тест, чрез който повярвай ми ще разберат колко струваш. А после дай боже има и интервю. Така че работата е сериозна.

Друг е въпроса, че това е компания, в която можеш да се развиваш основно в областта на маркетинга и продажбите. Ако имаш интереси в друга област, едва ли би била най-удачната (не казвам че е неудачна) за теб.

Дерзай :)



Тема Re: P & Gнови [re: Syntax Error]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 11:49



Благодаря ти за отговора.В момента работя като гл. счетоводител в голяма българска фирма и като че ли не искам да променям коренно естеството на работата си. От известно време обаче търся някакви други възможности за реализация, поради това че по настоящем съм недоволна от организацията и заплащането. Знам, че в PG предлагат и пакет от допълнителни придобивки като квартира, служебен автомобил и телефон, но те моля да уточниш какво имаш предвид под отлично заплащане,поради простата причина, че за това се говори едва в последните интервюта.



Тема Re: P & Gнови [re: eли]  
Автор Syntax Error (непознат )
Публикувано17.05.05 11:55



Мдам,
значи няколко неща:
1. В ПГ всички започват на стартови позиции независимо от опита им (те за това и не искат такъв). Ако имаш опит ще растеш по бързо.

2. Под отлично заплащане имам предвид, че "Assistant Brand Manager", което се счита за може би най-ниската позиция започва на 800 (минимум) лева нето без социалните придобивки.

3. Телефон и автомобил ще имаш само ако се занимаваш с продажби. За квартира, да осигуряват, но не знам дали на всички и при какви условия. Аз имам познат които е българин и работи в ПГ Румъния (там им е централата за Балканите) и на него му поемат всичко

4. С опит като главен счетоводител защо не се насочиш към одиторските фирми например или на сходна позиция :)



Тема Re: P & Gнови [re: Syntax Error]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 12:10



В същата област явно няма реализация /поне във Варна/. А заплащането е меко казано мизерно - за 8 години при мен не е достигнат минимума в PG, въпреки, че отговорностите, изискванията за квалификация, инфарктните ситуации, промените в нормативната база според мен са несравними. Така, че ми се струва добра причина човек да поиска промяна.



Тема Re: P & Gнови [re: eли]  
Автор Syntax Error (непознат )
Публикувано17.05.05 12:19



Ели

http://www.kpmg.bg/dbfetch/52616e646f6d49563c9bd8144cfb1095b2bce57e738c852c/2005-04-26_gradaudit.pdf

не ми ги говори ти на мене тия. тук нямало, там нямало ...



Тема Re: P & Gнови [re: Syntax Error]  
АвторCпeнcъp (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 01:27




Нещо не си добре да го пускаш точно този линк, пич



Тема Re: P & Gнови [re: Cпeнcъp]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 08:55



Защо така мислиш?



Тема Re: P & Gнови [re: eли]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано28.05.05 10:09



Относно P&G... Освен че предлагат доста прилични заплати и пакет социални придобивки и мат и по- особено отношение към жените. В положителна посока. Имат политика определен минимален процент от персоналът им да е жени. Мисля, че беше 40%, но не съм сигурен. Аз също познавам българка / от Варна/ която сега работи в офиса в Румъния при превъзходни условия - квартира, кола, училище за децата, и под квартира имам предвид къща
Така, че ако търсят човек със твоята специалност не му мисли. Входящите тестове обаче са доста сериозни.
Между другото жена ми ходи на тест там, казаха и че го е издържала успешно и че ще я поканят на интервю и....дотам. После се обади да пита какво става и не можаха да и дадат смислен отговор.
Така че издънки има навсякъде



Тема Re: P & G [re: Martu]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 15:12



a kolko vreme e procedurata?

toest kato kandidadtstva6 on-line posle polu4ava6 edin formulqr za popalvane on-line i posle kolko vreme trae dokato stigne6 do drug test i interview?

kato ima firmi porcesa trae po mesec - dva. i tuk li e taka ili e po-barzo?

Nqkoi znae li kak e v P & G?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.