Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 18.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Евро 07?нови  
АвторBaньo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 17:42



Знаете ли нещо за Евро 07? Кандидатствам там, разгледах сайта им, но не знам нищо повече. Помогнете!



Тема Не ходи там пичнови [re: Baньo]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано29.04.05 10:24



шефът им е един малоумен егоцентрик, дори компютрите във фирмата по едно време си ги кръщаваше митко1 примерно митко 2 и т.н

не знам за какво кандидастваш, но аз като ходих преди време един се опита да ми обяснява как това винвовс 2000 активна директория е тъпа работа, и как те си стоят на НТ4
бачка се много, а парите не са чак толкова

знам го от човек, който ги е обслужвал

The One You Love To Hate


Тема Re: Не ходи там пичнови [re: the_dude_78™]  
АвторeuroO8 (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 10:16



Ne6to infoto ne ti e to4no?6efa ne e Mitko a Nikolai. No naistina po magazinite si e gur4 za ne mnogo pari!



Тема Re: Не ходи там пичнови [re: euroO8]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано07.05.05 15:38



аз говорех примерно бе

The One You Love To Hate


Тема Re: Евро 07?нови [re: Baньo]  
АвторK9 (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 13:01



Здравей,

1. Какво общо има шефа на една фирма със имената на компютрите който са работа на администраторите. И как това те води до извода 4е е егоцентрик.

2. Именуването на компютрите по името на отдела в които са е много удобно.

3. Това за НТ4 е доста остаряла практика и се ползваше преди години. И за базата която имаше беше наистина удобно. за твое сведение сега са на 2003 актив директория в пълната и функционалност.

4. Фирмата като цяло е много добра. Много малко фирми в БГ предлагат такива добри условия за работа, и стабiлност, която може да ти даде Евро 07 АД.

5. А това че си кандидаствал за работа /предполагам за админ/ и не са те удобрили сигурно си има причина. И тя си проличава в мнението което си написал. Замисли се върху това! :)

Поздрави,
Служител на Евро 07 АД





Тема Re: Евро 07?нови [re: K9]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано09.05.05 14:47



не това ме води, но няма да цитирам източниците си,
да кажем познавах хора , които бачкаха с неговата фирма и по-точно с администраторите им преди 3-4 години

хубаво, аз си имам право на мнение

а чисто администраторски никак не е добра практика да се подразбира от името на машината какво има като информация на нея,
от гледна точка не security
но това е off topic

The One You Love To Hate


Тема Re: Евро 07?нови [re: the_dude_78™]  
АвторK9 (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 16:59



Да, и аз познавах старите админи ако бяха добри щяха да са още на работа,:) а и ситуацията в момента е корено различна. Това какво са умеели преди или не са умеели не значи 4е и настоящите не го умеят.
А когато една мрежа е от клас 192.168.** и няма реални ип-та не мисля 4е името на компютъра е от зна4ение. Дали ще е Пенчо или п1п2ппп е все едно и също. А при положение че цялата мрежа се управлява от active directory и правата на всеки един юзър се стриктно определени, сигурноста е гарантирана.т
А ако ти успееш отвън да видиш какво има в локалната мрежа, остави ми в d:\ на компютър Mitko едно текстово файлче 4е си влизал.


In Pursuit of perfection



Тема Re: Евро 07?нови [re: K9]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано10.05.05 07:55



хмм не си прав човек,
не искам да се заяждам с теб

но идеята е, че ако съм успял да ви влезна в мрежата и с малко социално инженерство съм разбрал, че еди кой си е вашият счетоводител, нали се сещаш коя машина ще си избера веднага, ако са по имената на служителите и отделите

а иначе ще спечелите ценно време, за да има някаква реакция
ама понеже не ми вярваш питай другите админи във форума

това, че имате секюрити на няколко нива, не означава, че на другите може да не им обръщате внимание

със здраве,
дано наистина фирмата се е оправила
но шефа николай тодоров ли беше, едва ли е толкова променен

The One You Love To Hate


Тема Re: Евро 07?нови [re: the_dude_78™]  
АвторKlKO (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 14:15



Това нали е фирма за автомобилни части ....какви админи, какви компютри....?!?!



Тема Re: Евро 07?нови [re: KlKO]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано10.05.05 14:37



е ти как очакваш, че се поддържа цялата база данни с части?
или да ги пишат на хартия

The One You Love To Hate



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.