Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 18.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема За мотивационното писмонови  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 17:44



Здравейте, не ми се е налагало да пиша такова писмо и незнам нищо за него. Ще ми помогнете ли с указания и идеи?
Благодаря



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Инa]  
АвторZina (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 17:57



Това пък мисля е най-тъпото - да ти искат мотивационно писмо, сякаш имаш 1001 възможности и се чудиш какво да избереш а те понеже имат и 1001 кандидата искат да знаят дали си мотивиран да работиш за тях.
Аз само едно мотивационно писмо зачитам и винаги се приема - има сериен номер и се носи в портфейл...



Тема Вижнови [re: Инa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.05.05 15:08




Поне аз от там се учих как да го направя преди време. Може да има и по-добри места за тези неща, но не съм ги ползвала.



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Инa]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано14.05.05 15:26



Дано не ти се и налага.Няма верен изход от тоя път!



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Инa]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано14.05.05 19:30



виж, не гледай из интернет какво е написано, особено пък изречения като "По време на работата ми до сега на мене са били предоставяни задания с увеличаващ се обем на отговорностите, посредством които аз имах възможността да усъвършенствам организационните си, управленски и комуникативни способности." - на ден всеки един от нас тук, които работим това, получаваме поне по 20-ина мотивационни писма с тоя текст, а само името горе е различно, да не говорим, че понякога изобщо не е адресирано до нашата фирма (а до БТК, ДЗИ, "Асарел Медет" и други)... аз, лично, много повече бих харесал едно мотивационно с два реда: "искам да работя като жиголо, `щот съм пич" (напричер!), отколкото до болка познати обяснения от типа Търся възможност да работя за организация, в която има високи стандарти на работа и истински професионализъм. В случай, че ми бъде предоставена възможност да се присъединя към Вашия екип от професионалисти, моите умения, знания и искрено желание за работа ще допринесат за представянето на Вашата компания.


Мъжете знаем защо!

Тема Re: За мотивационното писмонови [re: 747]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано15.05.05 17:14



Дано да са повече такива като теб... а най-добре да са още повече онези, които изобщо не искат мотивационни писма.



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Mиpa CM]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано16.05.05 10:19



Аз пък съм съгласен със Zina.
Това с мотивационните писма никога не съм го разбирал и не съм могъл да си обясня каква информация носи и на какви въпроси следва да даде отговор...
Според мен просто е поредната наложила се недомислица в БГ.



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Дeмoн]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано16.05.05 11:09



на мен пък ми носи... и то голяма информация!
няма ся обаче да ти обяснявам, `щото не ща да си издавам спатиите!


Мъжете знаем защо!

Тема Re: За мотивационното писмонови [re: 747]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано16.05.05 11:29



ай пак се почва с "потайните" номера

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Xъни Бъни]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано16.05.05 11:31



на тебе може и на лични бележки, ама, в крайна сметка - не мога да си раздавам `ляба току-така...

ПС: Който don't know - плаща за know how, n'est pas!?


Мъжете знаем защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.