Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 23.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Психолозите,нови  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.05.05 23:10



пак имам въпрос към вас.
Освен с подбор на персонал с друго какво се занимавате ? Интересувам се как да сплотя народа. По-рано пусках подобна тема, но в момента имам нужда от свежи идеи. Моите все шантави им се струват и не ми се хващат на акъла.



Тема Re: Психолозите,нови [re: nbb]  
Автор taralej (питащ)
Публикувано16.05.05 09:25



Занимавам се с всичко друго , но не и с психология:)!



Тема Re: Психолозите,нови [re: nbb]  
Автории (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 09:31



Едно от най-тежките ми и неприятни задължения е да организирам партита, купони и забавления.
Открих, че това е изключително неблагодарна работа - гърчиш се, другите се кефят или оплакват, но винаги намират кусури и никога не помагат. Дори когато изисквам предварителна помощ от доброволци или избрани хора от отделите, присъстват само формално и почти не вършат нищо.

Друго...
Организирам и контролирам изхранването и транспортирането на народонаселението...
Списвам вестник..
занимавам се с охрана на труда
и други подобни



Тема Re: Психолозите,нови [re: nbb]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано16.05.05 09:34



аз не съм психолог с тапия, но от години се занимавам с правене на "тимбилдинги", мога да дам идеи на лични бележки ако ме насочиш какъв ви е случая, кви са хората, какво приемат за "шантаво" и т.н.

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Е, може бинови [re: taralej]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.05 10:04



обръщението ми е неправилно. Обръщам се към всички хора, може и да не са психолози, които могат да ми дадат идея как да размърдам хора, станали на 50 години, а дори и по-млади, но духът им е като на 100-годишни( да не се обиждат, ако има такива, а духът им е младежки. )



Тема Би ли споделиланови [re: ии]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.05 10:05



какви забавления си организирала ?



Тема Re: Психолозите,нови [re: nbb]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано16.05.05 10:15



а какви методи за мотивация използваш?


Мъжете знаем защо!

Тема Извинявай,нови [re: Xъни Бъни]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.05 10:18



но ще пиша тук, а ти ако искаш може да ми пратиш идеите на бележка.
Става въпрос за организиране на професионален празник. Искам да бъде по-различно от сядане на маса и изпиване на n-литри алкохол. Подхвърлих няколко идеи, но резултат - нулев.

Едното беше за спортен празник - минифутбол, стрийтбол, дърпане на въже, тенис на маса и др.подобни. Ентусиастите сме няколко, няма да има и за сформиране на един отбор.
Второто - боулинг, турнир по дартс, билярд - горе-долу пак същите ентусиасти.
Третото - пейнтбол или състезания по картинг.

Хората са почти изцяло мъжки колектив, работели са основно само на това работно място и под " купон " разбират сядане в ресторант и доказване кой повече може да изпие. Дано са ми погрешни изводите, но от
3-4 банкета съм останала с такива впечатления.



Тема Мотивациянови [re: 747]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.05 10:21



за какво - за работа или забавления ?



Тема Re: Извинявай,нови [re: nbb]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано16.05.05 10:47



така като те слушам - яко ги мързи и са си свикнали на софрата - в такива случаи ние правим някакъв вид "забавна програма" по време на банкета. с руслан мъйнов, виктор калев и любо нейков, които доста добре забавляват масите, може да включат и някакви викторини и състезания между масите - да не е по надпиване, ама по танци що не? има и награждаване и става купон...а пък чалгаджийките направо изкарват от равновесие подобна таргет група - Камелия напр. е "магьосница" да държи мъжката част на дансинга вместо на масата.

ако си решила да не е "на закрито", можеш да им организираш някакъв туризъм/преход - спортното ориентиране например не е екстремно - хем има състезателен момент за да се ангажират, хем не е толкова "шантаво"... пък после може пак да си седнат на масата...

It's all about asses - kicking or licking...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.