Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 28.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема магистратура  
Автор taralej (питащ)
Публикувано16.05.05 09:30



Колебаех се дали въпросът ми е за тук или за друг клуб, но нищо... Коя магистратура бихте ми препоръчали: "Икономика и управление на труда" в УНСС или "УЧР" в Института за следдипломна квалификация? Коя е по-полезна, когато човек все още се надява да намери възможност да работи в сферата на ЧР?



Тема Re: магистратуранови [re: taralej]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано16.05.05 09:42



постоянно ми хвалят програмата УЧР в Училището по Мениджмънт към НБУ - това хора, които я карат в момента или вече са я завършили...мен нещо ме примързява иначе това бих записала...

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: магистратуранови [re: taralej]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 09:57



Таралежче, много си нерешителна. Месеци минаха, откакто говорихме по въпроса. Цяла България ли смяташ да попиташ? Пък решението взимаш ти, ама май не можеш. Какъв бъдещ ХР ще си тогава?

Мда



Тема Re: магистратуранови [re: HR]  
Автор taralej (питащ)
Публикувано16.05.05 14:54



Ееее, сега завърших-взех си "великата" диплома за бакалавър! А и наистина ми е голямо колебанието! Не за друго, а от финансова гледна точка. Едната магистратура, за която писах е на скромната стойност от 490 лв, другата-600 (на семестър)! За НБУ-ТЦ, аз 1050 лв, за съжаление, за магистратура нямам. Иначе и аз съм чувала доста!
Та...Вие, като едни реални ЧР, бихте ли ме взели (хипотетично!:)), ако съм завършила Психология и имам Магистратура от УНСС?



Тема Re: магистратуранови [re: taralej]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано16.05.05 15:03



аз бих те взела и без магистратурата честно казано

стига да имаш желание да гърбиш ... не хипотетично

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: магистратуранови [re: taralej]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано16.05.05 15:06



абе, гърбенето си е гърбене, а и дипломите са си дипломи, ама, ако нямаш достатъчно акъл...


Мъжете знаем защо!

Тема Re: магистратуранови [re: 747]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано16.05.05 15:20



ако нямаш ше гърбиш повече и готоо

абе в тоя клуб голямо спокойствие настанало..какъв е тоя мир, ква е тая тишина, къде са лошите чичковци и лелки, това затишие пред буря ли е?!
осезавам липсата на младежа, и кои бяха още там...

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: магистратуранови [re: Xъни Бъни]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано16.05.05 15:32



абе, то, добре че си дойде от Боровец, че преди комай само аз се шматках тука едно известно време...


Мъжете знаем защо!

Тема Re: магистратуранови [re: taralej]  
Автор1111 (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 16:17



дай ми моля те повече инфо за този институт за следдипломна
това което знам че в УНСС е много зле.някои мои колеги записаха изкараха 1-2 семестъра, платиха си и се отказаха по средата, представи си колко е зле.
аз иначе също съм с психология, ама клинична магист.
този институт към кое е



Тема Re: магистратуранови [re: 1111]  
Автор taralej (питащ)
Публикувано16.05.05 16:34



Този институт е пак към УНСС! Магистратурата е обявена като "Дистанционно обучение"?! Честно казано вече смятам, че сама ще трябва да си поема риска кое да пробвам, защото мнения всякакви-лоши, добри и други. А института се намира на бул. Климент Охридски, на спирката на МГУ-срещу ОМВ(за ориентир).
А иначе за гърбенето-честна дума, това е единствената ми идея като ходя и обяснявам щуротии по интервюта. Тоест, съвсем наясно съм, че нямам опит и не очаквам фирма, в която само като ме видят да ми кажат:"О, да-велика, прекрасна и невероятна! Само теб чакахме до сега!!!" Колкото и да е странно-дори имам желание за това да ме сдухват от работа и то "черна"-иначе все така ще си имам диплома, но неизползваема. Та, думата ми беше, че пак не ми се получават нещата:(




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.