Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 18.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Психолозите,нови [re: Roxana]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано16.05.05 21:08



Ей Роксана - светът не почва от днес и от сега.Всеки си е живял и възпитавал в различна историческа обстановка.Но смея да твърдя основните човешки ценности си остават непроменени като правила.Вписани в една дебела книга.Която обикновенно не се чете.И не се спазват
правилата написани там.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Хубаво,нови [re: nbb]  
Автор BлaK (член)
Публикувано17.05.05 12:28



Otnosno bazata. Vapros na finansovi vazmojnosti kakto kazva Hani-to.
Zna4i bazata na Antoan sam ia sazertsaval samo otvan, no 4etoh niakade, 4e e 3-i zvezdi. Ima nelo6a stantsia/hotel/ na BTS, na savsem snosni tseni, a ima i hotel na tvoi gradski, ili nai-malkoto na negovi rodnini, a na opa6kata ostava starata hija s dosta vesel hijar.



Тема Re: Психолозите,нови [re: млaдeжa*]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.05.05 21:19



Това беше неодобрение, но не разбрах за какво.

Поколението ,за което говорим, открито се оплаква и изпитва носталгия. Какъвто и да е бил комунизма, социализма или каквото беше преди повече от 20 години, индивидуализма не се толерираше, а се ценеше колектива.

Мислиш ли, че човек от това поколение може да се интегрира в сегашното положение на нещата? Аз не. Не знам къде е попаднала авторката, но аз съм работила с подобни хора. Единственото, което работеше, защото и аз съм имала подобен проблем, беше да дрънкаш струнката на носталгията. Тогава така се отнасяха с хората. Единственото , с което пришпорих хора от онова поколение, беше нещо подобно, с разлика в детайли, замисъл и цели, но това са подробности.

Споделям реален опит. Ако на някой не му харесва аз не съм виновна. Явно никой тук не помни комунизма, а аз дори съм била отряден и дружинен председател. Докато Комсомола не реши, че не ставам за партиен член въпреки очевидните ми организаторски способности, защото имам дядо, лежал 6 години в Белене.

Но това е друга история.



Тема Карай да върви....нови [re: Roxana]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано18.05.05 19:07



рядко ме разбират

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Карай да върви....нови [re: млaдeжa*]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.05.05 10:09



Зависи на кого говориш.

Помисли как се гледаше на непреходните ценности и на хуманизма тогава и ще разбереш защо хората от онова поколение не реагират на нормално и човешко отношение.

Само между другото идиотите от партията бяха абсолютно прави. Аз не ставах за партиен член, но на 18 г е малко трудно да разбереш защо си вършиш добре работата в структурите, но все пак не те искат.

Точно за това става дума, за непреходните ценности и хуманизма. Толерираха се хора бездушни, верни и послушни. Намирало се е кой да бачка, но верността и кучешкото послушание можеше да се получат само от душевни изроди. Пак помисли защо хората от онова поколение и онези структури не реагират на нормално отношение и защо не могат да се интегрират в една различна обстановка. Сегашният хаос ги прави инертни и объркани. Те бяха свикнали на няколко ясни и заповедни принципа. Сега никой не иска тяхната кучешка вярност....



Тема Re: Извинявай,нови [re: nbb]  
АвторУф (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 15:25



К'ъв спорт, к'ъв пейнтбол, к'во дърпане на въже за 50-годишни мъже... Що ще занимаваш дърти мъже с глупости.

Абе, моме, ако искаш да ги зарадваш с нещо по-нетрадиционно, вземи ги покани в нЕкой бар "при кметО" ли или там другаде, където се лее безплатна бира и им направи един стриптийз. Ако ти не можеш, хвани нЕкоя професионалистка

Ако все пак трябва да запазиш бонтон, Опъни една софра на открито (и не им казвай барбекю, да не избягат предварително), покани Шкумбата и Анастасов на софрата с ангажимент да зарадват народа с вицове и нЕмай грижи. Ако имате повече в бюджета, откритото го свържи с някой язовир и освен Шкумбата&Анастасов, покани "Замунда банана ленд" (онези от рекламата на кренвирши КЕН) и аниматорки, студентки от НАТФИЗ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.