Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 09.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Бизнес етикетнови [re: Sunny]  
АвторCтиkep (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 10:12



Имам един въпрос: откъде човек може да прочете в интерне "бизнес етикет". Има една книга, но 25 кинта ми се виждат много.

приемам, че ейчарите са като всички хора- обичат работата им да я върши друг а те само да мениджерстват се натискат по бардаците и да харчат големите си заплати.



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: 747]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 10:13



Трудолюбив и балансиран висшист с опит в управлението, отчетността, организацията, мотивацията и контрола на широк кръг пазарни субекти и държавни институции. Търся реализация в експертен или административно-управленски орган от частния или публичен сектор на икономиката. С възможност за работа по основна или допълнителна заетост. - току-що го получих. Познай дали няма да го извикам. Ами - ще го извикам, естествено!


Леле... и откъде са му дошли на ума такива думички на този човек бе? Ами направо го викай!!! ТОВА е човека! Няма защо да четеш на другите писмата, те едва ли са написали нещо по-добро!!!
Ето свърши си работата за днес! Продължавай да си губиш работното време тук!!!



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Sunny]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано20.05.05 10:23



както казах: аз не пикая в твоя пепелник, така че, моля, не си изхвърляй фасовете в писоара ми!


Мъжете знаем защо!

Тема Re: Едно въпросче може линови [re: f(x)dx]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 10:49



Ами ще се срещне с тях!
Това му е работата!!!



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: 747]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 10:54



Защо се нервиш?
Пък и аз не съм пушачка

Просто изказвам мнението си. Просто сега разбрах каква ви е логиката и по какви критерии си избирате кого да викнете на интервю и кого да огреете!
Иначе не ми пречи - пикай си колкото искаш по пепелниците

Ама си и работете работата, която както разбирам от тук написаното много "обичате" :) Затова и постоянно се нервите и заяждате с хората и вместо да им помагате да си намират работа вие ги обиждате и унижавате!!!



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: ChristaRaevska]  
АвторБPATЪT HA XЪHbO БЪHbO (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 11:29



Първо искам да изкажа дълбоката си подкрепа за Съни, защото макар и малко неорганизарано, тя Ви казва нещата доста ясно, господа и госпожи яйчари :)

На онази там Чистата ли е?, Чриста ли е? или каквато и да била Раевска бих и отговорил, че за краткия си живот ми живот е напълно възможно да ме е интервюирала, ако е журналист в радиото или телевизията.
Предвид обаче стилът и на изразяване се съмнявам.

Съмнявам се че ще попадна на теб или на някой друг на интервю, най-малкото защото вече не съм в позиция да ходя по интервюта, по-скоро ще е обратното.

Моят яйчар (настоящия) е същия като Вас, по цял ден се чуди какво да прави и симулира заетост. В следващия момент не може да намери един свестен човек за позициите отворени при нас и на така нареченото второ интервю ми се появяват пълни профани, прекарали по-голямата част от последните си две-три години да изградят стил на писане на мотивационни писма, такъв, какъвто на Вас да Ви се хареса...

В крайна сметка аз търся да назнача инженер, а не писател. И не ми пука каква му е мотивацията за да дойде да работи при мен, стига да си върши работата. А в крайна сметка 70% от мотивацията се изразява върху платежното нареждане на заплатата му.

Ето моето яйчарче вчера ми развива една теория, че за да мотивираш хората не е важно да им плащаш...?!?
ОК, това, което ще направя е този месец да го оставя без заплата, да видя дали следващия ще е по мотивиран.

А какви яйчари сте Вие тук в България, при все, че 90% от Вас нито вземат решението, кой да се назначи, нито пък му определят заплащането, нито пък вземат решение дали да се инвестира в определен човек. Вие не сте яйчари, Вие сте асистентчета и предимно, извинете за грубия израз "Минетчийки"



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: БPATЪT HA XЪHbO БЪHb]  
АвторБpaтчeдa нa Xъньo Бъньo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 12:09



Така е яйчарите не вземат кой знай какви решения. Ама колко неща бъркат. Има една фирма, наскоро приватизирана, в която яйчарите имат по-голяма власт от Генерален Директор?!?!? Човека хабер си няма, какви му ги нататрузват. В което няма абсолютно, ама абсолютно никаква логика. Нали който плаща, той поръчва музиката.



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: БPATЪT HA XЪHbO БЪHb]  
АвторCпeнcъp (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 01:28



Бахти радикалното мнение.
За съжаление и много точно



Тема Re: Бизнес етикет [re: Cтиkep]  
Авторkokичa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 22:40



Открих удоволствието да гледам една нова ТВ - Икономика, която е напълно различна, интелигентна и полезна. Вече имам и любимо предаване, Бизнес Етикет, което ми дава информация за неща, които определено ме интересуват и нямаше откъде да науча. Желая успех на екипа!





Тема Re: Бизнес етикетнови [re: kokичa]  
Авторзopa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 14:42



Да, нямам забележки, само че ако можеше да го излъчват и по другите телевизии. Темите са много нужни не само от обща култура, момичето е хубаво. Хайде, чао.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.