Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 09.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За мотивационното писмонови [re: млaдeжa*]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано18.05.05 15:35



много ми харесва примера ти с Хайникен.
значи ти ИСКАШ да пиеш ТОЧНО тая марка ама не знаеш защо?
че аз ли да ти кажа? или да си гадая. ммм да видим...

Отговор 1: Искам да пия Хайникен само щото е Хайникен - ей тъй, зарад марката - щом е Хайникен значи ша ми хареса, мотивиран съм да я пия...
ГРЕШЕН ОТГОВОР
но ежедневен при кандидатите за нашта фирма. За съжаление...

Отговор 2: Още не знам дали съм мотивиран - пуснете ме да пробвам, да видя дали ще ми хареса пък тогава ще ви кажа.
ГРЕШЕН ОТГОВОР
лаборатория за проби и грешки чрез дегустация да пише наоколо?

ВЕРЕН отговор: Представям си Вашия Хайникен като много гъста бира, силен горчив вкус на мая, кехлибарен цвят и високо съдържание на алкохол, ниска цена... ТОВА Е което АЗ ИСКАМ И МОГА да пия, ТОВА Е което се надявам да намеря във Вашата бира.

Като ми го кажеш така, аз вече мога да преценя че съвсем НЕ Хайникен е бирата, която е подходяща за теб. Ще ти предложа каквато търсиш ако имаме. Ако нямаме, поне ще ти спестя разкарването за интервю - а доколкото си спомняш ти особено много ценеше времето си?

ще се радвам ако си разбрал написаното.

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Инa]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано18.05.05 15:40



Бойното поле е неизбежно...
но пък не се знае в кое написано нещо търсещият ще открие своята истина...
нека се пише, колкото повече, толкова повече полезни неща могат да излезат. пък ти скипвай споровете, които ти се струват безсмислени...

It's all about asses - kicking or licking...


Тема турбонови [re: 747]  
Автор74,7 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 16:26



747, ти трудно палиш, ама като запалиш, нямаш спиране. благодаря за разясненията



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Xъни Бъни]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано18.05.05 19:03



Разбирам че пак не съм разбран.И то пак от теб.
По добре ли ще се почувстваш като си дигна дърмите след три месеца и се наложи да търсиш друг за същата позиция по същия начин и с евентуално същия резултат?
Тва имах предвид-наблюдавайки огромно текучество във две от фирмите в които съм работил и работя и в други които са наоколо.
Не всички са като твоята надявам се с нулево текучество.

Естествено че ще имам уважението към този който е пуснал обявата или там където си подавам документите и ще напиша всичко което се изисква в добър тон - това си е елементарно възпитание както 747 го е описал.И ще вложа това което мога и знам в написаното.За да мога да очаквам същото и от ответната страна.

А не е добре и позицията - "щот така" .Щот ако беше така още щяхме да сме в пещерите и да си пощим бълхите.Промени трябва да има и ще има независимо от наличната дискусия и позиции на говорившите.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Xъни Бъни]  
АвторXъньo Бъньo (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 20:00



Хъни Бъни,
сега ще ти споделя моето скромно мнение за теб:

1. Ти си една грозна (според общоприетите стандарти) жена, която страда от остра липса на личен и най-вече сексуален живот.

2. Със сигурност компанията, я която работиш е в челните позиции по публикации в един друг форум - "Черен списък на фирмите". За теб самата със сигурност има доста любопитни мнения.

3. Определено си некадърна. В противен случай нямаше по цял ден да пишеш из форумите. Това показва определено, че ти си от онези яйчари, които извеждат твърдението "Как да отговоря на всички кандидати, като нямам време". Нормално е да нямаш нали все пак по цял ден чатиш и пишеш из форумите.

4. В потвърждение на горното твърдение е и общоприетото и емперично доказано мнение, че с яйчарство се занимават най-пропадналата прослойка от хората определящи себе си като икономисти.

5. Изключително много се радвам, че сред моите приятели нямам комлексирани, агресивни, тесногърди хора, като теб.

Поздравявам те и ти пожелавам да изживееш скучния си живот без да пречиш на прекалено много хора.



Тема Re: Едно въпросче може линови [re: Xъни Бъни]  
АвторCпeнcъp (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 01:34




не е важно кво мисля аз...не е важна моята интерпретация...важно (и стойностно) е мнението за ХР на анонимния счетоводител Спас
Ми както виждаш .. твоята интерпретация беше важна, но породи конфликт явно някакъв.
Не се казвам Спас и не надценявам мнението си - напротив, то си постигна целта - да провокира малко мислене и откритост по този върпос. Благодаря ти.
Ти като не си анонима, за треи път да те питам ли къде работиш?



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Xъньo Бъньo]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано19.05.05 11:22



ухаааа този бисер ще си го ковна на стената на видно място, редом до флагчето на уефски

а ти поради що се срамиш да се наречеш със собствения си прякор?
така щото мнението ти да струва - айде не цели 5 - ама поне 2 стинки...
имаш си причини явно - нещо притеснение, страх, м?


It's all about asses - kicking or licking...


Тема Love U Honneyнови [re: Xъни Бъни]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:31



аз обичм Хъни Бъни!
и ще се бия за нея

горният недоволен е недоволен долен :(



Тема Re: За мотивационното писмонови [re: Xъньo Бъньo]  
Автор ChristaRaevska ()
Публикувано19.05.05 17:38



Ех, друже, много си добър/добра, признавам! Баба Ванга, Кашпировски и пр. ряпа да ядат. Ти биеш всички врачки по Канал2001 и в момента те си гризат ноктите от яд, че не са кат теб. Щом няколко писания по форумите можеш да си представиш грозната, комплексирана, недое*на и пр. Хъни - равен нямаш... Да не споменавам за фирмата, в която работи:-)
Ама ти да не я познаваш наистина? Да не би да работиш с нея? Или пък да те е интервюирала по някое време през краткия ти живот?
Знаеш ли, когато се научиш, че
1./ не е въпрос на липса на време, а на ДОБРА ОРГАНИЗАЦИЯ
2./ Нет-етикетът се спазва независимо какво ще ти струва
3./ Светът е малък, БГ - в частност - още по-... и нищо чудно да попаднеш я при мен, я при Хънито, я при някой друг от т.нар. яйчари и тогава - какво? А?
Но то май ти затова и не се пишеш както трябва с името...
Всеки си носи последствията на това, което е писал/правил/говорил... А повярвай ми - светът наистина е малък:-) Без емоции - факт! Съвсем добронамерен, апропо...

Ще му мисля утре


Тема Re: За мотивационното писмонови [re: ChristaRaevska]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 09:59



Лелееееее като чета тук наистина се плаша, че съм зависима от такива "хора" като вас, или поне от такива като тези, които пишат тук и то най-вече през работно време!!! Невиждам защо след като толкова много искате да отговаряте на въпросите, задавани във форума не го правите в извън работно време, например след 19.00ч. а това време тук, което губите в заяждания да отделите, за да се срещтнете с човек, който не е написал исканото от вас мотивационно писмо??? Или НЕ я си пишете тук, а такива като мен дето пускат готовите мотивационни писма нека си ги пускат а вие ще ги хвъляте докато не се научат да ги пишат така, както на вас ви се иска, за да ни викнете на интервю, защото виждате ли сте много заети да пишете по форумите вместо да се занимавате с някой и да прецените ВИЕ дали става за определената длъжност или не.... Ама НЕ защо да си правим този труд? нали заплатата така и така си ви върви? нали и без това има по 20 кандидата за място? Я да видим някое по оригинално мотивационно писмо... Е, ми този ме ЗАИНТРИГУВА - ще го викна!!!
Леле хора..... защо има толкова злоба във вас? Не си ли обичате работата? Ами има си хора, които не са се изразили правилно, или наистина нямат време да седнат и да мислят за мотивационно писмо. Написали са си ПОДРОБНА автобиография, и четат обявите и си ги пращат за определена длъжност ! Ако сте забравили вашата работа е именно тази - да се срещнете с тези хора, дори и да са 50 човека да поговорите с тях и да прецените кой какъв е и кой става и кой не! А вие сте си седяли и сте пеценявали по мотивационните писма... и четете и пишете по форумите по цял ден.... Е, сега разбрах какви били приоритетите по които си преценявате с кого изобщо да се "занимавате" и с кой да си губите времето.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.