Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 29.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Най-тъпите въпроси на интервю за работанови  
Авторнecъrлacнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 14:29



Защо винаги се стига до безумния въпрос: Как виждате себе си след 5 /по избор може и 10/ години?
Кой би могъл да даде отговор на такъв въпрос? Какво ли въображение трябва да има отговарящият?!?! Или пък живеем в страна с леснопредвидими условия на живот? Че аз не съм се убедила в това, за съжаление!



Тема Как какъв ?нови [re: нecъrлacнa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.05.05 19:45



Естествено, че шеф на фирмата. Даже няма да чакам толкова много време, и година ми е достатъчна да израсна.

Още ли ти се струва тъп въпроса ?



Тема Re: Най-тъпите въпроси на интервю за работанови [re: нecъrлacнa]  
АвторИИ (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 21:26



Аз лично обичам този въпрос т.к. когато на мен ми го зададоха открих за себе си неща, за които не съм си позволявала да казвам на глас, и са били скрити на подсъзнателно ниво.
Този въпрос няма верни и грешни отговори. Единственият грешен е да кажеш -не знам, дори и да не знаеш. Идеята е да споделиш мечтите си.

Скоро един кандидат на около 20 години ме впечатли с бързия си и искрен отговор на подобен въпрос като каза, че иска да има семейство и много деца.
Излишно е да казвам, че той получи работата. Това беше заради непосредствеността си, активното отношение, бързата реакция, буден ум. За сега се справя отлично.



Тема Re: Как какъв ?нови [re: nbb]  
АвторEmma (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 08:45



Тъп е, разбира се - шаблонен въпрос, на който се очаква шаблонен отговор. Не говори абсолютно нищо за качествата на кандидата - освен че си е научил шаблонния отговор, а това не значи кой знае какво...



Тема Re: Как какъв ?нови [re: Emma]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 11:10



Ако ще отговаряш шаблонно естественно че няма да му проговори нищо. Но ако поне малко се замислиш как се виждаш след 5 години във фирмата за която кандидатстваш...Или най-често не се виждате.



Тема Re: Как какъв ?нови [re: nbb]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 11:24



"Естествено, че шеф на фирмата. Даже няма да чакам толкова много време, и година ми е достатъчна да израсна. "

При такъв огтговор ще бъдеш изритан директно през вратата или изхвърлен през прозореца от сегашния шеф



Тема Re: Най-тъпите въпроси на интервю за работанови [re: ИИ]  
Авторaззз (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 10:11



ако жена беше отговорила по подобен начин на този въпрос нямаше да я наемете,убедена съм, макар и още по-непосредствена, така че пак стигаме до относителността на нещата ....



Тема супер отговор- ще го ползвам занапреднови [re: ИИ]  
АвторXapeca ми (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 13:00



"засега" се пише слято, макар и временно

това е заучен отговор- не касае фирмата- и е неутрален- ако го каже момиче- ще бъде изритана веднага



Тема Re: Най-тъпите въпроси на интервю за работа [re: нecъrлacнa]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 15:38



Добре, че не са те питали "Коя е кръвната Ви група?". И това не е шега ...



Тема Re: супер отговор- ще го ползвам занапреднови [re: Xapeca ми]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано09.05.05 20:16



Зависи... аз пък бих я наел веднага...
Всъщност, не: бих се изкефил на отговора й и бих я представил пред работодателя, като преди това я посъветвам да не го казва, ако я попита...

Сега се сещам за един много готин случай, ама ще го кажа утре, като уведомя кандидата, че не са го одобрили след интервюто с работодателя, че - знам ли - може да е някой тукашен...


Мъжете знаем защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.