Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 18.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: тоницвет -кажетенови [re: fanii]  
Автор mihailovmr (непознат )
Публикувано11.11.08 00:35



Седналисте на седианка, ходих в тази фирма още 1998год. назначихаме на работа в доста престижна фирма издигнаг се. Напуснах 2006 година отидох при тях като работодател, направиха ми подбор взех си хора за всички позиции, аз съм доволен. Какви пет лева никои не ти иска пари когато кандидатстваш за работа.Момичетата работят качествено, ти си помисли кадето искаш работа И не си даваш автобиографията, искат ти снимка нали работодателия трябва да те види. Каква ти е мотиватциата за работа. ОФИСАТ ИМ Е НА ЕВРОПЕЙСКО НИВО.
РАБОТАТА ИМ Е НАЙСТИНА С КАЧЕСТВО.
СОБСТВЕНИЦИТЕ НЕ САМ ГИ ВИЖДАЛ НО РАБОТЯТ С ТЕЖКА РАКА.
А ти която не си доволна и мранкаш какво си направила за обществото. И защо трябва да са ти длажни.
Малко ли правят, че намират работа на толкова хора.
Това е агенцията която работи на пълни обороти, когато и да сам отишал се провеждат интервюта за различни позици.
Засичал сам на два пъти собственици на големи предприятия ползващи се с голямо име в България.
А недоволни винаги ще има.



Тема Re: тоницвет -кажетенови [re: actress]  
Автор titoran (Peugeot 406 D)
Публикувано11.02.09 23:24



С две думи: ПИРАМИДА за залъгване на хора, търсещи работа!!! Пускат някоя и друга примамлива фалшива обява за зарибяване и след това събират по 8 лева такса, при положение,че тръбят, че не събират никакви такси. Бандити с лъскав офис на възлово място за още по-голямо залъгване на хората.

ТОВА Е КОЛАТА ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!!


Тема Re: тоницвет -кажетенови [re: titoran]  
Автор eviananana (непознат )
Публикувано10.04.09 17:28



В началото на март 2009 кандидатствах за работа по една обява пусната от Тоницвет. Още на следващия ден ми се обадиха и се разбрахме кога да отида до офиса им, като споменаха да си нося снимка. Преди да отида обаче попаднах тук и почти се разколебах от прочетеното, но близките ми ме окуражиха и отидох, като се подготвих психически, че за безплатните им услуги ще ми вземат 5 лв, както пишеше тук. Да, ама не! Петте лева бяха станали вече десет - все пак живеем в условия на финансова криза, нали?
В офиса имаше 5-6 човека, попълних формулярите, взеха ми 10-те лева, които били за обработка на документите и зачаках да ми дойде ред колежката им / шефка вероятно/ да ми обясни по-подробно за обявата, от която се интересувах. Пропуснах само да кажа, че от договора, който подписах не ми дадоха оригинал, нито копие. Та, говорихме с жената около 10-15 мин. и тя обеща след ден-два да ме информира за мнението на работодателя относно моята кандидатура и на всеки 2 седмици да ме уведомяват какво са ми намерили.
Освен това въпросната жена ме попита и за други сфери, в които бих желала да работя, но явно много съм ги затруднила в намирането на работа за мен, защото от тогава ни вест, ни кост от тях! А повярвайте ми не съм искала да работя нито на совалка, нито на подводница.
Мошеници - плачат за една скрита камера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.