Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 28.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво да направя?  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 11:36



Случвало ми се е да ми звъннат от някоя фирма за интервю, но аз да не си чуя телефона (сигурно се е случвало и на мног други). И повече не ми се обаждат. Какво трябва да направя в този случай? Трябва ли аз да им звънна?



Тема Re: Какво да направя?нови [re: лили]  
Авторxp (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 11:59



Разбира се, че ще им звъннеш. Представи се, обясни, че най- вероятно са ти звънели от отдел ЧР и се опитай да разбереш от коя точно фирма са те търсили.



Тема Re: Какво да направя?нови [re: лили]  
АвторMaл (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 14:00



аз мисля, че трябва да им се обадиш - нищо не губиш



Тема Re: Какво да направя?нови [re: Maл]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 14:40



а защо не ме търсят те отново веднага или след няколко часа, на другия ден. имам чувството, че си преглеждат получените автобиографии и звънят наред, ако няко вдигне ОК, а другите...забравят за тях.
просто не всички фирми в обявата са си сложили телефон или пък не звънят от същия номер и не мога да ги открия после. а е глупаво да звънна и да питам вие кои сте :)



Тема Re: Какво да направя?нови [re: лили]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.03.05 14:57



що да е глупаво, звъниш и казваш "Извинете, търсихте ме преди малко, за какво става въпрос?"... ако всичко е нормално, ще ти се представят кои са и за какво са те търсили...

Just a genius



Тема Re: Какво да направя?нови [re: Blake]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано18.03.05 15:10



именно!


Мъжете знаем защо!

Тема Re: Какво да направя?нови [re: лили]  
Авторxp (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 16:16



Разбира се че не е глупаво. А и всяка по голяма фирма с нормални служители ще ти вдигнат телефона с "АБЦ, добър ден!" или с нещо подобно. Докато се чудиш какво да направиш и се притесняваш, че може да звучиш глупаво ще мине работния ден и наистина ще повикат на интервюто други кандидати.



Тема Re: Какво да направя?нови [re: лили]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 16:42



jelatelno e
ako iska6 rabotata
moje i da niama6 kasmet
ama.... znae li 4ovek



Тема Re: Звъни смелонови [re: лили]  
АвторPink (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 19:42



Здравей,
аз те съветвам да звъниш. При такива ситуаци се представям и обяснявям, че имам неприет разговор от въпросния номер, грешка ли е или за какво става въпрос. Какво толкова, че не си отговорила веднага на позвъняването, ами аз не влизам в банята с телефона си, нали затова има функция за разпознаване на номера все пак. Така че смело напред, а пък така ще разбереш дали фирмата е сериозна или кара наред, щото като си кажеш името си би трябвало да се сетят, че са опитвали да влязат във връзка с теб поради текущ конкурс и т.н. Дори ми се е случвало да звъня и оттам да ми предложат да ми звъннат обратно, за да не се набутвам аз, ей на това му викам коректност и професионализъм...Успех!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.