Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 03.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема предложение към всички, мотаещи се тукнови  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано23.02.05 22:58



А защо не вземем да се видим на по кафе някой ден привечер - така, хем ще се "преброим" ние си, хем ще е отворено към всички да дойдат и да питат директно неща, които ги притесняват, вместо да губим време в празни диалози и безпредметни заяждания, на които - след 2-3 мнения - вече им се губи краят...
Естествено, не очаквам голям наплив - по-лесно е да се пънеш (включая и аз - не го отричам) да се правиш на велик, отколкото да се появиш с цялата си шушомигавост, но - все пак - някой може да се окаже и гледач на кафе и да обърнем по 1-2 чаши да ни погледне малко в светлото бъдеще (за тази цел ще си поръчаме по едно нес).

Понякога гипсът на ръката ти е, за да нанасяш по-добри удари...


Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: 747]  
Автор investment (непознат )
Публикувано23.02.05 23:16



Тази идея в други клубове вече се прилага, но там противопоставянето не е толкова жестоко. И тъй като не всички са от София, по-добре ще е срещата да е някъде в страната. Мисля че В.Търново е добър вариант.



Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: investment]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано23.02.05 23:39



Не, идеята ми няма нищо общо със събиранията на други клубове на групово напиване в пицерия с омазани покривки и последващи трудни прибирания до дома. По-скоро - наистина имам предвид "делово събиране" и изчистване на трезво на мнения и виждания, пък - ако има някой човек, който търси някаква помощ - като се почне от трудово законодателство и се стигне до това - да прилага ли и каква точно снимка (в цял ръст, с котката пред камината, на плажа или с филия с лютеница в ръка) към СV-то си... Ама да сме там и очи - в очи... Няма да е лесно, нали? И да видиш как аз ще съм един от първите, които няма да отидат... Щото акъл най-лесно се дава... Особено като си анонимен...

А що се отнася до Велико Търново - ами, нека търновци да си направят и те среща, русенци - и те, габровци - също, но да се надяваш, че някой от Пловдив или Видин ще се вдигне до Търново просто така...


Понякога гипсът на ръката ти е, за да нанасяш по-добри удари...

Редактирано от 747 на 23.02.05 23:43.



Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: 747]  
Автор the_master (OK)
Публикувано24.02.05 00:08



Ами тази идея е супер, но трябва някой да се нагърби с организацията. Аз го схващам малко като семинарче... ако няма конкретен организатор, забрави... и мазно напиване трудно ще стане, камо ли нещо подобно



Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: 747]  
Автор DarkCat (само усмивка)
Публикувано24.02.05 09:33



аз не съм ЧР специалист...нямам място на Ваша среща

пък и оная лошава леля Зайка вземе да ме урочаса.....няма да мога да се лакирам в офиса



Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: 747]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 10:50



Джъмбо (предполагам), някои се мотатете, други посещаваме.
Нали форумите, мейлите, месиджинга за туй са измислени, да slash-ват travel cost. За снимките кажи сега защо ги искат, трябва ли да инвестирам по тази причина в gilette mach 3 ако имам мустаци?



Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: the_master]  
Автор investment (непознат )
Публикувано24.02.05 11:30



Именно - като семинарче. А практиката е наложила, тези мероприятия да вървят с тежки маси. И по правило се правят на някои по-екзотични кътчета.



Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: DarkCat]  
Автор GBlO (доброжелател)
Публикувано24.02.05 12:15



Идеята никак не е лоша. Примерно във всеки голям град да се събират един път в месеца в определен час на някое барче. Веднъж годишно, може да се прави национално събиране и всеки път да е на различно място, а защо не и на някоя хубава хижа в балкана Така ще опознаем не само хората, но и страната си.



Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: GBlO]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано24.02.05 18:50



747 - падаш ми в очите.Вероятно това няма значение за теб но да обясня.
Ходил съм на срещи обявени в други клубове - в "мазни" пицарии така се "напихме" че на връщане до Пловдив магистрала Тракия ми се видя тясна.Много несериозно от твоя страна изказване-мнение.Нито веднъж на срещите не е бил използван алкохол - на тези които съм присъствал освен една бира 0.500мл. изпита от един човек в рамките на 3-4 часа.
Защо нещата като се срещнем очи-в очи ще се променят според теб.Мислиш да размахаш гипса и да ни принудиш да говорим това което ти искаш?Аз това дето съм казал съм го казал от личния си опит-може малък да е но толкова имам.Готов съм да го повторя даже да имаш черен колан по бойни изкуства.Позицията от страната на силата не променя нещата.
Пиша тук "мотайки се" най-сериозно и отговорно без да си правя майтап с никой от присъствуващите.За съжаление разумни участници като теб и nbb се появяват доста късно в дискусиите довели изравяне "томахавката на мира" .Не зная причината за отдръпването и на други участници със сериозни мнения много уважани от мен.Явно не се чувстват с гузна съвест както участничката в дискусиите с 1500 човека персонал под чехъл.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: предложение към всички, мотаещи се тукнови [re: млaдeжa*]  
Автор the_master (OK)
Публикувано25.02.05 21:11



Предлагам да оставите за малко обичайния леко и не толко леко заядлив тон за този форум и да се вземе решение, дали и кой ще организира срещата.... Пък там, който иска да се натряска и да лази, няма грижи, все ще излезе нещо градивно според мен....
Аз, въпреки, че от съвсем скоро влизам тук, с удоволствие бих се присъединил, както казах и в едно мнение преди това, HR-контактите според мен са нещо много важно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.