Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 23.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БАУРЧР  
АвторAndro (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 13:27



Колеги, колко от вас са членове на БАУРЧР и моля да ми кажете като на новоприет член, защо още не са се свързали с мен относно плащането на членския внос.



Тема Re: БАУРЧРнови [re: Andro]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано23.02.05 13:58



ще се свържат, не се натискай

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: БАУРЧРнови [re: Xъни Бъни]  
АвторAndro (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 14:03



А, не е до натискането просто питам. Че замлъкнаха нещо[plezq se



Тема Re: БАУРЧРнови [re: Andro]  
Автор the_master (OK)
Публикувано23.02.05 14:19



Ами то плащането е след Общото събрание, което мина скоро, но там в момента имат липса на кадри, и двама души се мъчат да смогнат с всичко...
Но ако много държиш да си платиш, отиди до там, едва ли ще те върнат :)
Успех



Тема Re: БАУРЧРнови [re: the_master]  
Автор .Luckie. (пътник)
Публикувано23.02.05 16:49



Не може да плати. Още не е решен размера на членския внос тази година.

"Щастието, Санчо..."


Тема Re: БАУРЧРнови [re: Andro]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 16:56



леле, още ли има клети заблудени душици, които членуват в тази клоака от надути мамини дечица, които чак са най-добрите, че и стандарти определиха?

ах, морето....

боже, боже...колко мъка има по този свят, божеееееееееее



Тема Re: БАУРЧРнови [re: Andro]  
Авторsmart (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 19:24



И какво печелиш от членството си в БАУРЧР, ако някой каже предимства и аз мога да се включа



Тема Re: БАУРЧРнови [re: HR]  
Автор the_master (OK)
Публикувано24.02.05 00:17



Да, вярно е, че не е решен въпросът за членския внос още.
А за асоциацията ще си позволя да не се съглася с определението клоака! Истината е, че това е една от най-развилите се професионални организации в страната, и то особено последната 1,5 години.
Трябва да кажа, че съм ходил на почти всички семинари и събития през миналата година и съм приятно очарован. Това са от малкото подобни събития, на които наистина можеш да научиш нещо.
Иначе, че си има кусури, има си, и то не малко, понякога има "рекламни паузи" в семинарите за членовете на Борда, но все пак според мен положителното надделява.
Основната полза обаче е в КОНТАКТИТЕ. Запознаваш се с HR-Мениджъри от големи и средни компании, които със сигурност могат да са ти от полза в работата ти (това съм го пробвал на практика), е има и една клика на топкомпаниите (БТК, Глобул, Мтел и още няколко), кяото малко отвисоко гледа на нещата, но все пак донякъде и това е нормално.


Редактирано от the_master на 24.02.05 00:17.



Тема ех, мастернови [re: the_master]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 08:56



Ти си оптимист относно тези лица. Аз не бих могла да съм, защото ги познавам от малко повече време - да речем 3 години. За този период бях доста активна по събитията им, но освен абсолютна снобия, усещане за безгрешност и пълна простота друго не успях да почерпя като опит. Е, размятат едни добри HR практики, освен това имаше преди две зими един много мил семинар на Душанци, спретнат от UmicoreMed, когато още Е. Г. беше ХР мениджър...но иначе сме гола вода, и, което е най-неприятното - поне дотогава от тях (членовете) нямаше почти никой, завършил точно такова образование, а искаха да правят ПРОФЕСИОНАЛНО ОРИЕНТИРАНЕ на ВЕЧЕ ДИПЛОМИРАЛИ СЕ студенти по Управление на човешките ресурси!!!!!!!!!!!!!!!!
Не такааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа





Тема Re: БАУРЧРнови [re: the_master]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 09:06



пропуснах...че

Най-лесният начин да станеш за смях е да се вземеш твърде насериозно.

е казал Оскар Уайлд твърде отдавна







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.