Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 28.09.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Външен консултант  
Автор Индиaнa (Джоунска)
Публикувано19.02.05 16:03



такъв ще ни водят, за да ни оценява персонално. Сяда до теб и те наблюдава какви ги вършиш. Някой има ли идея какво точно прави този човек, какво го интересува и на база на какво си вади изводите. Чудя се дали преценката му може да е обективна, при все че работният процес е доста динамичен и се съмнявам, че за един ден може да те прецени що за риба си.
А като се чустваш като мравка под микроскоп поведението ти може и да е подвеждащо.

Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you have imagined


Тема Re: Външен консултантнови [re: Индиaнa]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано21.02.05 20:51



Виж ся сигурно си гледала Матрицата особенно последната серия когато агент Смит се срещна очи в очи както се вика с Оракула диалога е много ценен в твоя случай.
Няма начин да знаеш точно какво ще повлияе на консултанта и какво ще го впечатли а може би постъпките ти да имат обратен ефект.Така че препоръчвам ти да си максимално близко до нормален работен ден все едно че го няма пък каквото сабя покаже.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Външен консултантнови [re: Индиaнa]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано21.02.05 23:55



честно казано зависи какво е нивото на външните консултанти, които сте наели. В БГ добрите не са много, ако ги броя на пръстите на едната си ръка, ще ми останат свободни.

та добрият консултант ще види и за 1 час достатъчно. един ден е много даже. посредственият, "измислен и набеден", нищо няма да види и за седмица.

в случая (първи и последен) Младежа е прав - нищо не е по-добро от естественото, стегнато и професионално поведение. И пълно абстрахиране от феномена "мравка под микроскоп". Не забравяйте, че "социалната желателност", т.е. изкуственото поведение с целправене на добро впечатление, се хваща и е по-лошо от някои дребни пропуски.

успех, и да разкажеш как е минало!

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: Външен консултантнови [re: Xъни Бъни]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано22.02.05 21:44



За един час?Хъни отново ме хвърли в тъча.За един час добрия консултант не може да обходи 100 декара завод а има доста по големи- камо ли да даде адекватни препоръки.Е в един офис 4м на 4м да.Припомни си приказката ми за камбанарията.А и не всичко се прави в офис.Добрия консултант ще иска да види всичко даже и тоалетните!!!! за да направи генерални изводи.Аз не смея да давам мнение за времето за което ще се даде оценка на всичко.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Външен консултантнови [re: млaдeжa*]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано22.02.05 23:36



"такъв ще ни водят, за да ни оценява персонално. Сяда до теб и те наблюдава какви ги вършиш...при все че работният процес е доста динамичен и се съмнявам, че за един ден може да те прецени що за риба си."

..четене му е майката, младежо... като начало...все и ти трябва да почнеш отнякъде...

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: Външен консултантнови [re: Xъни Бъни]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано23.02.05 19:46



Виж какво Хъни когато съм почвал си ходила под масата права а може би си била в проекто решенията на семейството а може и семейство да е нямало.Не ти знам статуса като ЕГН разсъжденията са ми по това какво си писала в разни теми и отговори.
Идва да ни оценява "персонално" да виждаш някъде обявени броя на "персоните" които ще се оценяват?
Виж другото верно си казала четене му е майката-ти си жена или момиче та и мъж требе за цялостен завършек до най-важното да станеш майка- та споменато е че процеса е" доста динамичен" тоест въпросната личност се опасява, че въпросния оценител-консултант не би оценил правилно динамичните действия които могат да са всичко останало освен това да си седиш на топло върху добре отгледаните и нежни задни части пред компютъра и се правиш на големата работа цъкайки с мишката върху разни отчети или графики като от време на време се надуват уста и се изпуска дълбока въздишка - важното е да се чуе от колегите и евентуалните уши на работодателя.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Началник?нови [re: Индиaнa]  
Автор Borislav (Анти)
Публикувано23.02.05 22:16



Ами за какво ти е тогава началника?
Ако един ръководител не знае как работят в отдела, значи той не е никакъв ръководител.
Това нововъведение "европейско" ли е, или "новобългарко" производство?



Тема Re: Външен консултантнови [re: Xъни Бъни]  
Автор минaвaйkи (минаващ)
Публикувано22.09.05 12:48



Ти явно си паднала с първия дъжд. Какви консултанти какви пет лева бе клише такова? Не се е родил още такъв "консултант" бе ............ патицо. Това са абсолютно безмислени упражнения и този изпълнителен директор който го прави е за обесване.А ти патицо си за клане хахаха.



Тема Re: Външен консултантнови [re: млaдeжa*]  
АвторPoни (Нерегистриран)
Публикувано24.09.05 13:43



Дъра-бъра, тия мушмули се лъжат много лесно. Оценката им се свежда до това дали това което вършиш отговаря на процесите така както някоя секретарка им ги е обяснила. Като цяло и абер си нямат, но гледат дали вършиш това за което си назначен и в рамките на зададеното време. Ако е зададено де, пък ако не е оценката е субективна вече.
Абсолютно излишен разход според мен




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.