Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 28.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема моля за професионален съвет  
АвторЮ57 (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 22:07



Здравейте,
Нова съм в този клуб.Нуждата ме доведе при вас и не съжелявам.Прочетох внимателно всички постинги,много ми е интересна тази материя.Работя във фирма,на позиция,която в рамките на една година ще бъде закрита.Имам възможност да кандидатствам за друга позиция, в същата фирма,но тъй като желаещите за нея са много,предварителния подбор става на база психологически тест.Преминалите този тест се допускат до интервю.Насочете ме,моля, как да се подготвя за този тест.Прочетох за теста на Кеттел и го открих в един руски сайт.Доста е обемен,но аз съм лаик и бих желала да чуя вашето мнение.Успеха за мен е много важен и желая да бъда много добре подготвена.Разчитам единствено на уменията и знанията си.Ако е от полза за вас-работя в БТК.Надявам се да получа компетентен съвет.



Тема Re: моля за професионален съветнови [re: Ю57]  
Авторвeceл (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 23:55



За да останеш, освен подготовка и успешно представяне на изпита ти трябва и нещо друго - връзки. Така е в страната ни, или поне преобладаващо е такаЧух от тук-там, че в БТК тенденцията е почти изцяло да се подмени състава. Ако е така, кофти. Обаче искрено ти желая успех!



Тема Re: моля за професионален съветнови [re: Ю57]  
АвторЮ57 (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 21:30



Благодаря!Надявах се все пак някой да ми даде съвет какви тестове да упражня.Прочетох толкова мнения на хора,които са на ти с тази материя и очаквах конкретен съвет.Усещам се доста обезкуражена.



Тема Re: моля за професионален съветнови [re: Ю57]  
Автор7584 (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 21:46



Дръж се като себе си, много е важно. Успех !


Помни как единствената причина Евгения Георгиева да е там е страстта й към подмяната на телефони. Списъкът от предишната фирма, в която изпълняваше длъжността дава осреднена смяна три броя на месец. Причината - заплахи от недоволни уволнени, пенсионрани и съкратени.



Тема Re: моля за професионален съветнови [re: Ю57]  
Автор Lady_Maia ()
Публикувано01.02.05 15:01



за какви упражнения става дума?!
Знаещите в тази област ползват тестове определящи типология на личността и тестове за нагласа за заемане на екипна роля.
Дори да немерите тестовете знаете ли как да разтълкувате резултатите си, знаете ли какви са даденостите т.е. останалите в екипа в който се предполага, че ще работите? Не!
Няма смисъл тогава да ги търсите и да изпадате в излишен стрес ....
Бъдете себе си докато отговаряте на въпросите от теста. Така ще бъдете полезни и за себе си и за тези, които правят подбора!
Успех от мен!



Тема Re: моля за професионален съветнови [re: Ю57]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано01.02.05 19:35



Психологическия тест не е като изпит в училище. Ако е читав няма да го излъжеш. Той улавя черти от характера, а не знания. Пример - ако си темерут, няма как за два дни да станеш велик teamplayer. Отивай на теста с глава на раменете, пък ние ти стискаме палци.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.