Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 26.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема робота в Глобул.нови  
Автор sviv (непознат )
Публикувано06.01.05 19:01



Търсят се програмисти за робота в Глобул
Изискванията са публикувани на
http://www.globul.bg/bg/department.list.html?id=5
позиция Software Engineer
работата се състои в създаване на web приложения
и web базирани бизнес приложения

Редактирано от sviv на 06.01.05 19:22.



Тема Re: робота в Глобул.нови [re: sviv]  
Авторkaндидaтcтвaл (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 23:43



Кандидатстваш, Екатерина Генова се прави на много велика и разбораща, гледа тъпо и задава стандартни въпроси, кара те да и плямпаш на английски ( аз умишлено се запъвах , оставаше и за 2 месеца работа в англоговоряща страна да не усъвършенстваш английския), и тя ти сервира : Ами ще Ви се обадим СЪС СИГУРНоСТ до седмица. А кандидатствах по друга обява. Мина повече от месец - няма никой ! Ни мейл, ни обаждане. Много са велики в изказванията, ама като стане дума за дела ... Кандидатствах само при тях и въпреки, че приятели ми се обаждаха за друга работа, чаках ли чаках да ми се обадят. Един месец стига



Тема Re: робота в Глобул.нови [re: kaндидaтcтвaл]  
Автор Mилeн (ентусиаст)
Публикувано07.01.05 09:55



А колко пари дават там - има ли някой инфо???
Впрочем съмнявам се да са добри - нали ги държат гърци. Аз от моя трудов опит съм си направил извод че с гърци, евреи и италиянци по-добре човек да си няма взимане даване.



Тема Re: робота в Глобул.нови [re: Mилeн]  
Автор romburak (новак)
Публикувано23.01.05 17:17



Добре че не съм се пробвал и с евреи и гърци :)



Тема Re: робота в Глобул.нови [re: sviv]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано24.01.05 16:19



Имам познат, който започна там като инж. със стартова заплата над 1000 лв., но започна с връзки.



Тема Re: работа в Глобул.нови [re: Mилeн]  
Автор Пич (турбоаматьор!)
Публикувано24.01.05 19:18



Има участник познал правилният отговор!

Да познахте! В Глобул се се ходи на интервю, за ди обяснят колко сте нещастни. Или може би трябва да се правят интервюта, за да си заслужат заплатите. Аз лично там съм ходил 3-4 пъти и всеки път ми обясняваха как не ставам за тях и особено как не знам английски разбираш ли... А аз това си го бях написал в CV-то естествено...

Забележете само колко време се търсят следните позиции:
Technician for Diesel Generators
Construction Engineer
Call Centre Operator
Assistant Shop Manager



Тема Re: робота в Глобул.нови [re: shushon]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано24.01.05 19:26



?????
Византиец да дава толкоз пари - не ми се вярва ама хич.Да не е бил на неколко ракии познатия ти.
А фирма дето търси многократно сходни позиции е доста съмнителна па макар и марсианци да са чорбаджиите.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: работа в Глобул. [re: kaндидaтcтвaл]  
Автор Пич (турбоаматьор!)
Публикувано24.01.05 19:43



.... нещо ми заби компютъра.... та да се доизкажа....

а за Field Maintenance Engineer обявата им вися една година.

Аз не искам да злословя по адрес на Глобул, но все пас споделям опита си. Не знам с какви критерии си назначават хората, но знам за хора почнали работа без дори да влизат в категорията good knowledge in English.

И все пак ако някой иска да се тренира в ходенето по интервюта да заповяда в Глобул. Със сигурност ще бъде поканен на безплатен тест за здрави нерви. Много е полезно - после всяко нормално интервю ще ви изглежда като приятен раговор!

Ами това е от мен....



Тема Re: работа в Глобул.нови [re: Пич]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано24.01.05 19:54



Е вярвам ти си си калил нервите ама дай инфо че други да не патят а да са готови предварително в случай че се кандидатират и в още по невероятен случай отидат на изпилващото нервите интервю.Човек когато е подготвен за атака е по харабийски настроен пък може и да избие рибата с некоя импровизация

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: робота в Глобул.нови [re: млaдeжa*]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано24.01.05 21:54



Сигурна съм. А и си личи по стандарта на живот. Но връзките бяха много големи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.