Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 28.09.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Каква заплата следва да получава HR  
АвторFragende (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:15



Здравейте на всички от любимия ми клуб. Тъй като следя с интерес темите реших, че е време и аз да постна моя въпрос тук, с надеждата да споделите своето мнение.
Въпросът ми е каква заплата следва да получава новопрохождащ в сферата на човешките ресурси, притежаващ съответното образование и владеещ два езика /немски и английски/, но без трудов опит в тази област.
Наистина ми и много трудно да преценя колко да си искам на интервюта, тъй като нямам никакви преки наблюдения от познати, а този въпрос хич не е маловажна част от процеса на подбора за другата страна.
Останах с впечатление, че членуващите в този клуб са практикуващи HR-и. Моля дайте ми съвет.



Тема Re: Каква заплата следва да получава HRнови [re: Fragende]  
АвторCaшa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 18:18



От значение е къде се явявате на интервюта, каква е предварителната Ви информация за фирмата - брой персонал, финансово състояние, както и позицията, за която кандидатствате. Сериозните фирми плащат съвсем прилично - поне 1000.



Тема Re: Каква заплата следва да получава HRнови [re: Caшa]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано20.01.05 19:51



Да, бе!
Човекът пише: "...новопрохождащ в сферата на човешките ресурси, притежаващ съответното образование и владеещ два езика /немски и английски/, но без трудов опит в тази област." - как си представяш, че ще му дадат 1000 лв.!?!?!? Ако изобщо обърнат внимание на СV-то му в "сериозна фирма", едва ли ще вземе повече от 400 (в най-добрия случай) и то като Момче за всичко към HR-отдела...

Понякога гипсът на ръката ти е, за да нанасяш по-добри удари...


Тема Колеги,нови [re: 747]  
Автор nbb (весела)
Публикувано20.01.05 20:11



не забравяйте, че трябва да уточните дали става въпрос за София или друг град. В провинцията шефовете рядко получават 1000 лв., какво остава за останалите специалисти, пък били те и факири в областта си.



Тема Re: Всичкинови [re: nbb]  
АвторFragende (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 20:35



Здравейте, радвам се че някой е проявил интерес към въпроса ми, значи питам за София, но проблемът е че нямам информация кък стои въпросът със заплащането в сферата на човешките ресурси, работя доста време като административен асистент /в малка фирма без шанс за развитие/ и част от задълженията ми е ТРЗ, но това не е човешки ресурси, или поне така пише в големите книги, въпреки че в България се смесва стратегическото с оперативното управление, но мен ме интересува стратегическото. А и искам да допълня, че колкото и парадоксално да звучи като адм.асистентвземам далеч над 1000 лв., заради езиците, които ползвам ежедневно, но самият характер на работата не ме устройва и много други неща, желанието ми е да се занимава повече с УЧР, но досега удрям на камък, а и май изискването за английски се слага само ей така, не знам, това е .



Тема Re: Каква заплата следва да получава HRнови [re: Fragende]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано20.01.05 21:16



1000 лв. стартова заплата и то без опит, малко трудно, но все пак зависи от фирмата в която кандидатстваш.



Тема Re: Каква заплата следва да получава HRнови [re: shushon]  
АвторFragende (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 16:34



Мерси на Shushon /Bonbon/ и на всички останали, споделили мнението си. Сега остава да се появи добрата обява в добрата фирма...но с труд, търпение и постоянство - всичко се постига /беше казал някой/.
На Вас желая професионални успехи и късмет.



Тема Re: Всичкинови [re: Fragende]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 17:45



Ако заплатата ти е над 1000 лева трудно ще си намериш по-хубава работа, може да стане от трън та на глог, на мен вече ми се е случвало да напусна една работа и да отида на по-лоша:-))))))



Тема Re: Каква заплата следва да получава HRнови [re: Fragende]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано22.01.05 20:41



Пожелаваме ти не само много труд, желание и постоянство, ами и невероятен късмет. И като си намериш стартова ЧР позиция за 1000 лв (в която и да е бг фирма, дори и в софия) да не забравиш да ни се обадиш - поне на мен, за да ти заема мястото на административен асистент (и аз знам двата ти езика) и да си асистентствам спокойно и административно за далеч над 1000 кинта вместо да се тормозя с отговорности като ЧР.

It's all about asses - kicking or licking...

Редактирано от Xъни Бъни на 22.01.05 20:42.



Тема Re: Каква заплата следва да получава HRнови [re: Xъни Бъни]  
Автор Megan (драка)
Публикувано24.01.05 21:37



Кому е нужен сарказма само се чудя?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.