Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 30.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честито на БТК за интернет филтрите  
АвторCтaндapт (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 11:22



Я кажете какво измисли пак umicore звездата
После ударете един телефон, нали ги имате, да научите какво следва.


Темата е имате ли неограничен нет в офиса ?
Кой го реши ?



Тема Re: Честито на БТК за интернет филтритенови [re: Cтaндapт]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 10:23



umicore, да не е служител на БТК?



Тема Re: Честито на БТК за интернет филтритенови [re: Cтaндapт]  
Автор Day ()
Публикувано13.01.05 08:55



Ъъъ..какви са тези интернет филтри?

Все още си имам неограничен нет в офиса, ама да чукам на дърво, че с тези реорганизации...може и да ме орежат



Тема Re: Честито на БТК за интернет филтритенови [re: Day]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано15.01.05 11:53



При мен има страшни рестрикции никакви свободни сървари никакви e-mail-и, обаче има хванах цаката аз. с поща в mail.ru няма никкви проблеми. Изпращам писма като ненормален от руски сървар на служебни пощи на БТК. даже ме бяха хванали от софия и се бяха обаждали да престана, но на мен вече не ми дреме кой от горе ще ми звъни. Другата поща с която няма никакъв проблем е gmail.com. Ако някой колега от БТК поиска мога да му изпратя покана за нея имам право на още 4.

Другия начин да прескочите рестрикциите с пощите е през abv.bg когато напишете адреса ви излиза нещо от сорта на http://mail05.abv.bg/ просто заменяте 5 с 8 и готово





Тема Re: Честито на БТК за интернет филтритенови [re: alexoff]  
Автор Big Brother ()
Публикувано15.01.05 13:07



Има и други все още достъпни мейл сървари: mail.econ.bg , hotmail.bg, yahoo.de и както вече си усетил .... гимнастиката с абв-то:)))



Тема Re: Честито на БТК за интернет филтритенови [re: Big Brother]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано15.01.05 13:11



при мен http://www.hotmail.bg/ не става



Тема Re: Честито на БТК за интернет филтритенови [re: alexoff]  
Автор Big Brother ()
Публикувано15.01.05 13:17



Вероятно и него са го забранили. В началото не се бяха усетили и за майл.бг . А пък доскоро в корпоративния портал на няколко места се срещаше БТК ЕАД !!!! Всъщност не знам, какви ги вършат администраторите на мрежата....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.