Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 19.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за и противнови  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано04.01.05 20:45



Доста клубове са затворени само за регистрирани потребители. В нашето клубче, това не е така. Според вас, кой вариант е по-добър? Да затровим ли клубчето и ние за нерегистрирани потребители? В зависимост от мненията можем ще пишем на Фукла.


РЕГИСТРИРАНИ ИЛИ НЕРЕГИСТРИРАНИ ДА ВЛИЗАМЕ В КЛУБА
ЗА РЕГИСТАРЦИЯ
ПРОТИВ






Тема Абсолютно противнови [re: shushon]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.01.05 21:33



По-голяма глупост от тази едва ли може да хрумне на някого.



Тема Re: Абсолютно противнови [re: nbb]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано04.01.05 21:36



За разбира сеееееее:)

--------------------------------------------------


Тема То сеганови [re: ckopпинa™]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.01.05 21:40



няма кой да пише в този клуб, а ако се затвори, представи си какво ще стане.



Тема Re: То сеганови [re: nbb]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано04.01.05 21:53



ми затова си требва модератор...ма кой да слуша;))) хайде аз съм за Шушонаааа !!!!

--------------------------------------------------


Тема Re: То сеганови [re: ckopпинa™]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано04.01.05 21:58



Оф, аре, стига глупости - ся кат` няма модератор, да не би да хванахме псориазис, нещо!?
дайте и да се затворим и да започнем и членски внос на шушон да плащаме! а нещо и мъжете да ходим и да и правим вятър лятото с палмови листа не може ли!?

Понякога гипсът на ръката ти е, за да нанасяш по-добри удари...


Тема Re: То сеганови [re: 747]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано04.01.05 22:05



кво ве?? къв ти е проблема а?? аз само я подкрепям....и искам тя да е модераторка..тва е заслужава го в крайна смедка;)!

--------------------------------------------------


Тема Уелуе е е е! [re: shushon]  
Автор БoEB ()
Публикувано04.01.05 23:09



Много ми е гот! Пак се оказах прав!

Цъкни

!

И за какво ще е цялата събрана информация, като нуждаещите няма да имат достъп до нея? Или спициално за целта ще се регистрират?

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Какъв е този зорнови [re: ckopпинa™]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.01.05 08:17



за модератор ? Кого ще модерира този човек ? Наясно ли си какво прави модераторът, че и по заслуги да се пада тази длъжност ?



Тема Re: Какъв е този зорнови [re: nbb]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.01.05 09:29



Гласувах против.
Това предложение е тъпо. Най-малкото защото като търсеше подкрепа за клуба, шушон не искаше само мненията на регистрирани потребители.
Но по-важното е, че това е едно безсмислено упражнение. Всеки, който желае може да се регистрира и пак да си е анонимен. Ей сега, ако искате ще си направя двайсет ника и ще влизам по сто пъти на ден в клуба с различен ник. Регистриран съм бе!
А да помислим и за следната ситуация. Кандидатства някой за някаква работа в някаква фирма. Случайно попада на клуба и решава да поразпита - каква е фирмата, сериозна ли е, как да се подготви за интервюто и т.н. Нормални работи. Защо да го караме да се регистрира? Нали идеята беше да се помага?

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.