Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 18.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема гражданска отговорност 2005  
Авторr.o (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 21:41



ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ 2005Г ! Сключете задължителната си ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ за 2005гВ ЗК ЛЕВСКИ СПАРТАК АД- 15 лв. отстъпка от тарифата като се пише нормалната сума в полицата!Тарифите са: до 1880куб-95лв 1800-2500куб-129лв над2500куб-279лв..... Телефон за връзка :GSM 0887963164;02/ 210097:ЗА ПОВЕЧЕ ОТ 5 КОЛИ 20 ЛВ ОТСТЪПКА



Тема хо хо хонови [re: r.o]  
Автор Xъни Бъни (tasty)
Публикувано21.12.04 09:45



ихааа, супер, и кат те цапне догодина на Митю Църния мерцедеса ама докажат твоя вина, кой ше плати? левски спартак ли? хахахахахахахахахааа направо си сковавай отсега ковчега, аман от пишман застрахователи и хора, които им се връзват и после реват

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: гражданска отговорност 2005нови [re: r.o]  
Автор Mилeн (ентусиаст)
Публикувано21.12.04 17:19



Ами така е каро няма модератор - няма кой да трие подобни рекламни бълвочи ...



Тема Re: гражданска отговорност 2005нови [re: r.o]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано26.12.04 22:26



Ако, всички тръгнат да пускат такива теми, какво ще стане?
Съжалявам много, но толкова директно и направо да си го кажа -
нахално рекламиране не съм виждала. Когато инициирах клуба и пусках теми в други клубове, много се притеснявах, макар, че всичко беше пак в името на дир-а, в името на една идея, без никакъв финансов елемент. Независимо от това бях обвинявана и поругавана за това, което правя, но аз знаех, че друг начин тази идея да бъде подкрепена няма. Като гледам, Вие не само не се притеснявате да рекламирате "Гражданската отговорност", но освен това сте написали цени, телефони, та чак и ОТСТЪПКА при...
Не съм модератор, но си позволявам да пиша на Фукла да изтрие темата. Не може клуба да се пълни с такива неща. Утре някой, ще пусне тема, че е дистрибутор на..........





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.