Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 12.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......  
Автор advia (непознат )
Публикувано18.11.04 13:00



Здравейте.

Хайде да се стегнем, "Младежа" пусна много важна тема----Избор на модератор.
Много дълго се проточи това, с избора на модератор.
Докога ще се влачим по-течението.
Нека всички да се стегнем и да гласуваме за избор на модератор, иначе ще тъпчим на едно и също място.
Някой трябва да дава тон и ускорение на този клуб--а това е Шушон.
Нека да гласуваме за него.

Успех.



Тема Re: ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......нови [re: advia]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано18.11.04 18:35



Нямам нищо против да се стягам ама не остана накъде повече
Майтапа на страна - иска се кворум за да се избере такава длъжност.Защо писах в темата за избор.Добре е още сега да има модератор ще е по лесно развитието на клуба - пиша от бивш опит на такава "позиция".
Абе с тия "позиции" все едно сме на война.
Гласувайте!!!

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......нови [re: млaдeжa*]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано19.11.04 00:39



Добре, де, колко пъти да гласуваме?

Нали още в началото имаше 1 или 2 теми. Е, аз гласувах там. Какво стана тогава?

Да кажа пак: гласувам за шушон.



Тема Re: ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......нови [re: advia]  
Автор БoEB ()
Публикувано19.11.04 15:09



Стъпка първа - модератор;
стъпка втора - затваряте клуба за не регистрирани;
стъпка трета - да живее свободата и свободния обмен на мисли, и опит!

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......нови [re: БoEB]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано19.11.04 22:01



Драги ми г-син $боев$ не са такива стъпките след избирането на модератор.Ето например такава личност като теб дето сравнява човека с магаре даже и регистрирана не е добре дошла.Все пак клуба е човешки а не магарешки ресурси.Правила трябва да се създадат за да няма катастрофи.Искаш да обменяш опит и мисли - добре дошъл.За сега не съм забелязал да правиш това освен да си чатиш.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......нови [re: млaдeжa*]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано19.11.04 22:42



И сега като няма правила колко катастрофи са станали вече!?

Хайде, холън, може си и без модератор! Благородната идея някой да се нагърби заради благото на другите да пази клуба от спам, флъд и всякакви навлеци, в повечето случаи избива в посоки, когато модераторът до такава степен се взима насериозно, че започва да се вживява в ролята на абсолют, изначален и неизменим коректив на самоуправството... И се започва едно редактиране и триене на мнения, та начална учителка може да се изчерви три пъти от срам и обикновено оправданието е: "К`ъв си ти, та ш`ти давам обяснения?! Аз съм модератор и не давам обяснения на простолюдието..." И - рано или късно - клубът се изпразва - и от хора, и от съдържание, и от смисъл... Няколко клуба по-нагоре се случи нещо такова и сега модераторът си пуска сам поне по 1 тема на 1-2 дена, та да не седи празно и обикновено 80 на сто от мненията по нея са негови.

ПС: И понеже тук идеята за модератор вече се персонифицира, искам да обявя, че не познавам, следователно - нямам и няма как да имам мотив против Шушон. Мнението ми е принципно.

Понякога гипсът на ръката ти е, за да нанасяш по-добри удари...


Тема Re: ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......нови [re: 747]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано20.11.04 17:01



Ами това примерно че не са станали до сега не значи че няма да станат.
Поговорка - "не питай старило ами патило"
Да си подготвен за разни случки предварително е много по добре от колкото да те изненадат в повечето случаи неприятно.А и изтъкнах ползата от ръководител - май точно това не се иска айде да е организатор на клубния живот.
Смятам че е катастрофа полезни теми писано по тях вече да са в долния ред с цифричките.Тия дето следим клуба всеки ден не ни бърка за сега ама тези дето ще се появят утре или в други ден?Ще се задават отново същите въпроси и отново отговори и така се губи време.Има и рекламки все още са в най общ тип но могат и те да се ситематизират в отделна тема да не пълнят клуба.Пък който иска да отиде и ги види.
Всяко правило си има изключения - всичко е до избора на личността която ще направи клуба по посещаван и с по интересни теми.Жалко че така се е получило с другия клуб но мнозинството не са така.Пиша отчасти и от личен опит като бивш модератор.В правилните ръце нещата се развиват не стоят на едно място или по лошото се връщат назад.
Аз също пиша принципно.И май нищо не ти пречи да се опознаеш с кандидата в лични бележки.Питай-и вярвам ще ти се отговори.Въпрос на твое желание е да получиш липсващата информация от което и да си изкградиш мнение по въпроса и съответно да гласуваш по съвест.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Чудесен пример...нови [re: млaдeжa*]  
Автор БoEB ()
Публикувано20.11.04 17:15



за отношението на един модератор, па макар и бивш.


/Ето например такава личност като теб дето сравнява човека с магаре даже и регистрирана не е добре дошла/


Всяка тема, всеки въпрос си имат своята актуалност. В повечето случаи дългите теми не се радват на голяма посещаемост. Единственото предимство е, ако има полезна информация, относно бланки и типови документи, да бъде фиксирана.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Чудесен пример...нови [re: БoEB]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано20.11.04 17:56



Ами отново не се съгласявам.
Не бих те забърсал на първо или второ четене или въобще.Не си от тоя тип хора дето да търсят конфликта.Искаш да има разбирателство.Факта че се дистанцира от несполучливото сравнение е показателен за това че си нещо повече от обикновенните агент провокатори чиято единствена цел е да провокират клубното обещество да стане патаклама,да се нанесат обиди и незнайно как да извлекат полза от това си деструктивно поведение в общ план.
Вервай ми
имал съм подобни конфликти но не съм ги разрешавал от раз кардинално.Прас и гъбичката всичко е затрито.Ама не ставам аз модератор на клуба така че не за мене трябва да се говори.Който има желание може да си направи справка.
Ето пример да ти дам-върви дискусия за обучението,за половата дискриминация на работното място.След време темите ще отидат в архив.Ще дойде нов читател и изведнъж отново да речем след месец прас същата тема - едва ли ще се радваш да видиш нещо подобно и да участвуваш в същата дискусия.За мен е загуба на време.Да речем се оформи клубна общественост която е редно някой ден да се види очи в очи.С други думи среща е как да се пусне такава тема като първостепенна за определено време.Отзиви за последната.
Не е зле да се вникне в нещата по съществено.И да не се вадят от контекста разни фрази за доказателство на противното.
Анархията е хубаво нещо но никой не я иска за постоянно!

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ.......нови [re: 747]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано20.11.04 18:41



Преди време бях написала това:

Само исках да добавя, че ако бъда избрана за модератор, ще бъда толерантна към всички мнения и гледни точки. Това е свободно пространство и всеки има право да изрази мнението си, колкото и различно да е то. Въпроса е да няма грубости и обиди, да се "изслушваме" и да се опитваме да разбираме и вникваме в гледната точка на другия. В клуба пишат интелигентни хора и съм сигурна, че ще става все по-интересно.

Освен това не искам да се превръщам с съдник или арбитър. Бих желала да спомогна клуба да се развие, да си закачим няколко темички с полезна информация, която да актуализираме периодично, да си направим уеб страница и т.н. НАЙ-МАЛКО бих желала да трия мнения /теми/ и да раздавам правосъдие.


Редактирано от shushon на 20.11.04 20:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.