Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 12.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема поведение на HR  
АвторDik (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 12:34



какво представлява длъжностната характеристика на HR-a?
и какво трябва да бъде поведението му към колегите,т.е.
какво е задължително и какво препоръчително?
как човек става HR?
отговорете моля, че един HR не съзнава, че има проблем. Дано се сети.



Тема Re: поведение на HRнови [re: Dik]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано04.11.04 10:58



Тва е като да попиташ каква е длъжностната характеристика на един инженер:))) Ама дали е химик, или строител - все тая...:)))))

та ...за какъв точно ЧР става въпрос?

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: поведение на HRнови [re: jungle79]  
АвторDik (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 16:17



ми от къде да знам, че са различни и се делят
по какво се различава ЧР в текстилна фирма от такъв във фирма за продажба на канцеларски материали?

да се грижат за повишаване квалификацията на персонала, примерно, това зависи ли от областа?



Тема Re: поведение на HRнови [re: Dik]  
АвторA dobre li ste (HR) (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 09:10



разбира се, че се различава!

различно е за всеки бранш, за всяка фирма, за всеки човек!





Тема Re: поведение на HRнови [re: Dik]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано23.11.04 18:51



Няколко са основните области, в които един ЧР трябва да е печен. Зависи от профила на фирмата, от организацията на работа, от обема на служителите, от структурата, от задълженията и оттоворностите, от корпоративната цел.....
Така или иначе обаче, си има задължителни, неизбежни дейности по управлението на човешките ресурси.
Въпроса ти е некоректен, не мога да ти отговоря просто така. Ако те интересува по принцип Що е то Управление на човешките ресурси, отвори един учебник и горе - долу ще се ориентираш.

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: поведение на HRнови [re: Dik]  
АвторMoнa (Лизa) (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 11:38



Здравейте!
Много се радвам, че попаднах на този форум. Аз в момента довършвам обучението си по специалност, свързана с УЧР. Ориентирала съм се към професията на HR и от скоро започнах да търся работа. Обръщам се към Вас, практикуващите за професионален съвет. Какви са основните изисквания към кандидатите; какво трябва да знам, явявайки се на интервю; какви умения, знания и качества трябва да демонстрирам. И въобще всичко, което смятате, че е нужно, за да се спечели един такъв конкурс.
Ще Ви бъда много благодарна за съветите.

Успех на всички




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.