Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 17.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Работа в чужда компаниянови [re: shushon]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано21.10.04 14:36



E, тя не беше на гише, а във VIP-отдел, който се занимава с клиенти, които имат сметки над 50 000 EUR. Но според нея по-сносна заплата имал мъжът, който бил нещо като шеф на отдела.



Тема Re: Работа в чужда компаниянови [re: eли]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано21.10.04 14:46



Мда - отлично/атрактивно/стимулиращо заплащане (за съжаление) в повечето случаи значи работа почти за без пари... Не мога да се начудя кой пък е решил, че 200-300 лева е даже и добро заплащане за специалист...

Колкото до работата в чужда компания (като цяло) - за съжаление е вярно, че тези компании в общия случай смятат възнаграждението на работниците на базата на средната работна заплата за страната, като по този начин се получава значително по-ниско възнаграждение... Имал съм случай (преди 5-6 години някъде) - един пишман норвежки бизнесмен ми предлагаше много настоятелно работа в неговата фирма (в България) - и като стигнахме до заплатата, се разигра приблизително следната сценка:
Аз: А за заплащането какво ще кажете?
Той: Ами аз съм проучил, че в БГ средната заплата е (около, не си спомням конкретната стойност) $100, аз ще ти дам $200 (с мазна усмивка).
Аз: (с още по-мазна усмивка) Ами аз в момента получавам $300, при това в БГ фирма (наистина си беше така)!
Той: Ами съжалявам, повече не мога да ти дам.
Аз: Ми и аз съжалявам тогава!

та такива ми ти работи... за съжаление в голяма част от чуждите компании май процедират така...

Just a genius



Тема От банка до банканови [re: CondAmn]  
Автор Xъни Бъни (tasty)
Публикувано21.10.04 14:52



има наистина мноооооооооого голям марж в заплащането.

Затова е изключено да се конкретизират цифри, Ели...

За големите чужди фирми /банки общо взето се знае кои плащат добре и кои не. Така че като срещнеш обява - питаш конкретно, ще помогнем. Конкретно на неконкретен въпрос как се отговаря...

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: От банка до банканови [re: Xъни Бъни]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 15:02



Ами например в БАКБ на длъжност кредитен инспектор?



Тема Ставанови [re: eли]  
Автор Xъни Бъни (tasty)
Публикувано22.10.04 10:17



чува се че в БАКБ плащат добре, конкретна цифра за кредитен инспектор не знам, но като цяло взимат от хубавите заплати в сектора, при това за хм, съмнителни компетенции, да го кажем...

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: е кажи името де :)))нови [re: shushon]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 17:49



Навсякъде големите шефове взимат големи заплати. И в нашата фирма е така. Иначе обикновените служители си кретат с 200 до най-много 500 лева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.