Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 17.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Милене,нови [re: Mилeн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.10.04 15:02



не се сърди, но така ми прозвуча. Нали е пусната тема, всеки може да напише какво мисли и ще се съобразим с мнението на болшинството.
Мина времето на лютите битки за отстояване на мнението ми.



Тема Re: предупреждениенови [re: shushon]  
Авторthe_snake (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 18:13



Ами задействал съм се да защитя правата си по законен ред..



Тема Re: предупреждениенови [re: Mилeн]  
Автор new* (искам!)
Публикувано16.10.04 01:36



Подкрепям предложението ти, Милене... Трябва да има такава тема, закована горе, ще бъде полезна за доста потребители.




Гергана - 30.04.2004 г.


Тема Re: предупреждениенови [re: the_snake]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано16.10.04 02:02



Аз исках да драсна два реда за боклуците,които продават,ама гледам ,че си го направил вече.Едно електронно табло бяхме поръчали преди време от рекламна агенция.Казаха,че в тази фирма щели да го направят.Трябваше да е готово за Нова година и всъщност беше готово.Проблемът дойде от това,че нещото така и не проработи...никога.



Тема Re: предупреждениенови [re: the_snake]  
Автор Joana79 (непознат)
Публикувано16.10.04 17:09



Колко интересно! Аз я знам тази фирма, поради факта, че преди време работех в една частна трудова борса и от "Мегатекс" ни се обадиха за подбор на персонал. Трябваше им Мениджър ЧР и секретарка с английски език. Представиха ни нещата във фирмата много розови, а и даваха добри заплати /както разбирам явно нереални/! Самата аз се замислих дали да не се кандидатирам за едната от позициите. Дори момичето, което харесаха и одобриха за секретарка, се оказа бременна и отказа работата, те даже й обещаха майчинство и т.н. Чак прозвуча подозрително хубаво и истинско! А то виж каква била работата........



Тема Re: предупреждениенови [re: Joana79]  
Авторplamen8 (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 10:51



Аз в момента кандидатствам за тази фирма за Ръководител Реклама. дават 1400 лв, което ми се вижда леко нереално, бях вече на едно интервю, девойките, дето ме препитваха, бяха малди и свестни. На следващото интервю ще съм с управителя и ще го питам лично за тези неща, описани тук. Ако ми отговори уклончиво, или ме изгони, ще знам, че е истина.
А и наистина одобрявам идеята за черен списък на фирмите некоректни работодатели. Колкото повече ги посочваме с пръст, толкова по-трудно ще лъжат и мамят хората.



Тема Re: предупреждениенови [re: plamen8]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 17:22



zapochna li rabota? kakvi sa vpechatleniyata ti?



Тема Re: предупреждениенови [re: the_snake]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 22:37



Мдам... "перфектно".
Към работодателите - докато има такива сред вас, или толерирате ваши "колеги" в бранша... ама хич да не ми ревете, че изпитвате остра нужда от работна
ръка. Все повече ще изпитвате. Докато накрая не затворите :)



Тема предупреждение - продължение на тематанови [re: the_snake]  
Авторthe_snake (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 01:19



Днес ми пратиха запис на предаване по Нова Телевизия с тема "Мегатекс". По този повод отново се сетих за тях.. Предаването можете да видите на този адрес http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=805&bm=2 р като изберете дата 18 Ноември 2008 и превъртите записа докъм 17-тата - 18-тата минута. Поздравявам Милен Цветков, че е дал възможност за по-сериозно публично представяне на проблемите. Поздравявам и момичетата, които разказват историите си в предаването. Колкото до развитието по моя случай накратко. Заведох дело срещу Глобал Трейд Нет (всъщност друга фирма, под чието име се подвизават шефовете на Мегатекс) и спечелих делото. Затова пък, в момента Глобал Трейд Нет на свой ред ме съди - искат да им върна "служебните аванси"!!! Остава ми да се надявам на обективността на уважаемия Съд и дано справедливостта да възтържествува. Лошото е, че има много потърпевши точно в моята позиция. Но голямата част от тях заявяват, че просто не им се занимава, не вярват в успеха на това да си търсят прават и че искат да забравят този период и просто да гледат напред. По този начин напъните на тези, които искаме да потърсим правата си са спорадични създавайки субективно усещане, че всеки случай на излъган от Глобал Трейд Нет (или друга от същия кръг фирми) е сам за себе си, и че не бива да се търси връзка между отделните случаи... От там насетне твърденията на всеки един излъган, разглеждани "сами за себе си" е по-лесно да бъдат оспорени, манипулирани или изопачени. А всъщност повечето случаи на излъгани толкова много си приличат...
И за да разсея малко този тъжен тон, ето малко весели истории от мен.
Едната обяснява стила на работа по времето, когато и аз работех там. Тя се намира тук:
http://www.blogs.snakesoft.eu/index.php/2008/11/07/-25

Другата история обяснява как господин Зарков си купува кола :) Нея можете да прочетете тук:
http://www.blogs.snakesoft.eu/index.php/2008/10/20/-3
Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.