Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 21.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Mи глей ся: [re: тpънчeтo]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.08.13 13:33



По-скоро съм безотговорна, отколкото смела, ама не мога да слугувам на някакви дрехи. Или те ще ми служат на мен, или да хващат пътя.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано07.08.13 19:59



Много яко



Тема Re: Не мога да пера и това си е.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано09.08.13 00:18



Другият път си ги купи от Икея - нищо няма да свие.



Тема Re: Не мога да пера и това си е.нови [re: Monica123]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано09.08.13 18:01



Лошото е, че не са мои. Пък и нещата от Икеа, които съм гледал по разни реклами, никак не ме грабват на външен вид.

------------------------------------------



Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Nu Crema (тъмен шоколад)
Публикувано10.12.13 10:47



Хаха, и аз така се отнасям с нещата си - и с дрехите и с уредите. Не мога да слугувам на дрехи и уреди, има толкова по-важни неща за забелязване.

Ако не знаеш къде да отидеш, ела на себе си...


Тема Още един проблем.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор The Giver and The Taker (Истински.)
Публикувано29.12.13 11:00



Сега пък си изпрах едно яке. Дотук добре. Проблемът е, че преди да го изпера миришеше на парфюм, а след прането започна да мирише на влага и мухъл перманентно. Реших, че е от пералнята и го занесох на химическо чистене... и то започна да смърди още повече.

Самото яке е от кожа и вътре има някаква много дебела подплата, която е смес от вълна и някакви други материи. Забелязал съм, че преди имах един много дебел, вълнен пуловер, който понякога също миришеше така след пране.

И се чудя какво да правя, защото якето е прано два пъти и го изсуших напълно след това. Не е стояло мокро няколко дни, да кажеш. Пера го и веднага го изсушавам.

А тая смрад, макар да не е толкова противна, е силна и няма как да ходя така, а пък якето си е хубаво, здраво и сравнително ново. Това му е първото пране.

Мисля си да го обърна наобратно и да го оставя да се вее навън на простора няколко дни, пък белким вятърът му махне тая гадна миризма. Предполагам, че това е най-тъпото, което може да се измисли, така че ще ви помоля за някакви други предложения, ако имате?

------------------------------------------



Тема Re: Още един проблем.нови [re: The Giver and The Ta]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано30.12.13 17:13



няма да се оправи. Изпери го със специален омекотител и след това го изсуши дълго и на проветриво място



Тема Re: Още един проблем.нови [re: virgo]  
Автор The Giver and The Taker (Истински.)
Публикувано30.12.13 19:59



Какъв ще да е този омекотител?

------------------------------------------



Тема Re: Още един проблем.нови [re: The Giver and The Ta]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано02.01.14 14:38



Мисля, че знам какъв е проблемът. Якето просто се вмирисва, защото не може да изсъхне достатъчно бръзо и във влажната среда се развиват микроорганизми.
Трябва да го изпереш отново, за да премахнеш миризмата и след това да го изсушиш БЪРЗО по някакъв начин - с вентилаторна печка или нещо подобно.



Тема Re: Още един проблем.нови [re: Brezichka]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано02.01.14 21:54



И аз така мисля, макар че малко ме озадачава, че и от химическото чистене е дошло миризливо. Те не чистят ли с някакви химикали, които убиват микроорганизмите? И после сушат в сушилни, т.е. бързо...

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.