Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 21.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.08.13 16:21



Аз пък всичките тези ги бухам в пералнята. На повечето нищо им няма. Производителите се презастраховат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано02.08.13 20:59



На мен никога не ми се е свивала дреха след пране, ама аз не нося рокли много-много. Само дънки и памучни блузи, то на тях няма какво да им стане.

------------------------------------------



Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано02.08.13 23:21



И аз бухам в пералнята и нищо им няма. Е, няма да сложа вълна на дълга програма и 60 или 90 градуса.

Наистина се презастраховат.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано04.08.13 09:00



Уф, и аз по принцип, но това е намски ква коприна. (Не прилича на ризите на гларусите през 90те години, но пак е коприна. ) Не мога да се престраша, а не знам защо, тя така си виси тази рокля.



Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано04.08.13 13:08



В отговор на:

[..] (Не прилича на ризите на гларусите през 90те години, но пак е коприна. ) [..]



И какви са тея ризи на гларусите от 90-те?

------------------------------------------



Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано04.08.13 16:40



Абе едни гадни, убийствени пастелни цветове, някои с флорални щампи, възширокички, загащени в тесни панталони и леко извадени (краищата са вътре), да висят малко като платноходки. И това всичко от една такава индийска коприна, която прилепва по гърба, като се потят и размесват миризмата с парфюма си Окензо Гънджъл.



Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано04.08.13 20:43



Схванах картината, но по принцип по-официалните ризи, се носят точно така загащени, защото да ги пуснеш над панталона, е много селско. Така се носят само хавайски ризи, и други такива по-ежедневни.

------------------------------------------



Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано05.08.13 16:20



Ризите за костюм имат общо взето три кройки, които съответстват на точно трите кройки костюми. Едната кройка е за високи и слаби мъже, другата е за по-едри, независимо от ръста, третата е за по-дребни. Ризата към костюм винаги е по мярка, никога възширокичка и отговаря на широчината на панталона. С по-широкички панталони се носят по-широките ризи, а с по-тесните костюми - вталени ризи. Ризата никога не виси на талази на панталона - не е леко извадена, а гладко загащена.

Спортните ризи се носят извън панталона.

Деветдесетте се носеха широки ризи, загащени в тесни панталони, но не като официално облекло, а за гъзария. Тогава костюмите бяха главно широки, като панталоните дори имаха вид на потур малко, а саката бяха по-дълги от сега. Вратовръзките бяха безбожно широки. Това отдавна се е променило.



Тема Re: Mи глей ся:нови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано05.08.13 20:27



Епа аз знам, че като облечеш риза и я загащиш, трябва като си изпънеш ръцете нагоре, ризата да е по теб, и съответно като си в нормална стойка да си е леко извадена.

Ама не знам де, аз баш много официални костюми не съм носил.

------------------------------------------



Тема Re: Mи глей ся: [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано05.08.13 21:42



пералня


ама ти си много смела
навремето имах любима пола, немска, носих я сто пъти на химическо, защото пишеше, че не се пере, веднъж реших, че се презастраховат и я сложих във вода - и край.
ако не бях я съсипала, сигурно и досега щях да я нося, толкова много я обичах..

а иначе си имам и друг фрапиращ случай - свекърва ми 2 дни преди сватбата накисна във вода копринената ми сватбена рокля, която й казах да не пипа и в деня ден преди сватбата имах жълтеникава, а не бяла рокля, 1 номер по-малка а също и сбръчкана рокля.
тичахме да търсим парно гладене, но роклята не се поддаде,
добре че ми беше една идея по-голяма, а смачканото представихме като търсен ефект...е, аз си представих, че другите така си мислят... и така нататък...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.