Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сетих се...нови [re: LookingForMySelf]  
Автор Лaмa ()
Публикувано06.08.12 14:56



И то с колело - как да не е кеф!





Тема Има разбира се срамна работа.....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано16.08.12 23:52



.. Каквото и да работиш в "Топлофикация" трябва да те е срам.... Как да не те е срам след като 7 милиона споменават майка ти...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Срамна работа може и да няма,нови [re: Brezichka]  
Автор Лaмa ()
Публикувано19.08.12 17:03



Това сега го видях. На децата не можеш да им угодиш. Баща ми пък навремето точно в унивеситета работеше и аз не исках да казвам, да не си помисли някой, че е асистент на фокусник. Повечето не знаеха какво е университет, но знаеха какво е фокусник

Казвах си "не може ли баща ми да е шофьор или елктротехник като нормалните хора, да мога да обясня на децата в училище "





Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано20.08.12 13:51



Неприемлива е всяка работа, която не ми носи удовлетворение и я практикувам достатъчно дълго време, че да искам да я сменя.
Всяка работа, която в един или друг момент от живота, помага - било то финансово, морално, душевно, не би трябвало да е срамна, но ако не е временна, вече вреди сериозно.
За определението "срамна работа" са отговорни най - вече хората отстрани. Ще измия една камара чинии и ще се прибера с пари вкъщи - ОК. Еее...виж я тази - с три висши и мие чинии -ц-ц-ц...
Не е сигурно, че човек винаги избира по- интересното, нито по- добре заплатеното. Важни са обстоятелствата.






Тема Re: Има разбира се срамна работа.....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано20.08.12 18:23



Това изобщо не ми беше хрумвало! Браво!
Също е безкрайно срамно да работиш като политик в България или в Италия...



Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.08.12 19:42



Няма срамна работа.

Има хора, които имат амбиции без покритие.

Вършила съм и "неквалифицирани" неща.Но там се научих да работя с хора, да бъда горда, придобих усещане, че в тоя живот ще се справя и в най-трудните моменти.

Затова в днешно време, когато ми се налага да въвеждам хора в работата ми, за да се научат..... на моменти ми се иска да им откъсна главите .....до кръста



Защото хленчат, мрънкат и казват "Ама това не го знам...... не го мога..... няма да се справя....ще сбъркам и тн." преди дори да са опитали

Ми така е ...като не си видял гърч истински какво е ....ще си шубе ...и ще седиш и ще чакаш да те наемат за принцеса ....

Ма местата за принцеси освен, че са кът ....също не са шега работа ....и се искат умения ...пък те уменията не са само талант....искат си практика, труд ...

От това да се помага на възрастен човек може освен пари ...и много мъдрост да придобие, която да му помогне в живота ...само от общуването с бабето ....
ма кой да се сети, че "облагите" първо вътре ги трупаме и носим ....

Днес точно едно от момичетата чистачки / младо / с които обичам да общувам се заприказвахме и ме разпитваше какво точно върша ....

Как мислите ....дали пък ако ми се падне възможност не бих я наела на мястото на някоя "неосъществена принцеса"?

Защото навремето, когато в една от фирмите в които работех.... шефката ме дърпаше нагоре да раста много мои колежки се чудеха ...защо това малкото ...а не мен...ми щото това малкото знаеше, че е в пъти по-важно да си ангажиран с работа ...отколкото да се занимаваш с величието си ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 20.08.12 19:44.



Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: Jolee]  
Автор Лaмa ()
Публикувано20.08.12 21:12



хленчат, мрънкат и казват "Ама това не го знам...... не го мога..... няма да се справя....ще сбъркам и тн." преди дори да са опитали

Е това не мога да го повярвам! Те не са чели вестници предполагам, от тези, където публикуват процента на безработицата, не от тези, където има снимки на Деси Слава без сутиен?



Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: Лaмa]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.08.12 21:24



Вярваш не вярваш ....това си е реалността ....Положението е плачевно....

Не знам какво четат....защото когато спра да им обяснявам ...гледам да не им обръщам внимание ....че каквато съм невъздържана ....ще трябва после аз да си търся нова работа



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Има разбира се срамна работа.....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.08.12 11:10



Е, хората обещателно я споменават майка ти.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.08.12 11:13



Как мислите ....дали пък ако ми се падне възможност не бих я наела на мястото на някоя "неосъществена принцеса"? Едната от девойките в офиса дойде така. Има съвсем друго образование, ама искаше да се учи момичето. И доста научи за една година. И работата и харесва... Ама тя не приема, че слугува на някого (в случая на мен), а че учи нещо.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.