Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сетих се...нови [re: Лaмa]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.08.12 17:43



Е ти за това вземаш и твойта заплата де. Безплатен обяд няма. Искаш да се разхождаш и да боцкаш хартийки около кошчетата - няма проблем. Ще ти струва разликата в заплатата. Плащаш и почваш. Или по-скоро почваш и плащаш. От първата заплата на кошчетата, та всеки месец до края на абонамента.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Сетих се...нови [re: Stefan Pan]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.08.12 19:10



Хаха, е, не мога да си го позволя

Яка перспектива: оказва се, че има не само срамни работи, а и прекалено скъпи такива



Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: Stefan Pan]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.08.12 19:12



Мерси боку, нищо не си губиш, спок. Само не разбрах от какво се абстрахираш точно





Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: Лaмa]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано04.08.12 14:04



Това с продажбата на съмнителни продукти си е наистина противно. Особено ме дразни, когато срещна някоя стара приятелка захласната от подобни щуротии (последно беше хербалайф и рейнбоу прахосмукачките). Аз искам да се видим, да си говорим някакви неща, а тя ме занимава с почистване или килограми





Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: 3aek]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано04.08.12 20:32



Днешните мъже са мързеливи и слаби физически. Освен чашата и вилицата друго не искат да вдигат (даже и онази си работа ни карат нас жените да им я дигаме

).
И аз обичам физическа работа стига да не е вредна за здравето по някакъв начин (мръсотия, химикали и т.под.) Освен това ще ми спести пари и време фитнес и физически упражнения, които за седящите професии са абс наложителни ако човек иска да запази що годе някаква прилична физическа форма.



Тема Re: Сетих се...нови [re: Лaмa]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано04.08.12 20:43



а кво ще кажеш за пощальоните - цял ден се разхождат, егати кефа.



Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: Virgo]  
Автор korani7O (член)
Публикувано05.08.12 11:50



И аз отбягвам една познати заради същото. Станала е много досадна и нахална.





Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано05.08.12 12:29



според мен на хората им е писнало да чистят и готват и затова не искат да го правят дори за пари. Ако е нещо по-различно и вълнуващо да видиш как ще го правят и ще си намерят оправдание да го правят.
Освен това явно и парите са малко и са преценили, че не си заслужава. Виж - ако беше в друга държава дето хем ще дават повече пари хем никой няма да ги знае кво правят и няма опасност да им се подиграе ще слугуват и ще питат за още.





Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: 3aek]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано06.08.12 10:55



В отговор на:

Еми аз ако бях мъж, щях да предпочитам физическата работа пред умствената. По-яко е и освобождаващо. Айде сиктер от интелектуалщини




Е много ясно. Това да не си изразходваш енергията е ужас.

Ама тъпото на физическата работа е, че не можеш да изкараш много мангизи от нея. Можеш само да свързваш двата края, а аз искам да си купувам шампанско, черен хайвер, коли, къщи, апартаменти, влакове, винкели, вентилатори, винтоверти, винторези и други хулигани.

------------------------------------------

Редактирано от Дaвaщия и взимaщия на 06.08.12 10:57.



Тема Re: Има ли срамна работа?нови [re: LookingForMySelf]  
Автор Лaмa ()
Публикувано06.08.12 14:54



За чистене май не ставаше въпрос, чистенето е гърч, повечето хора гледат да го аутсорснат. Но готвенето е приятно, ако не трябва да следваш на някой капризите де






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.