Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Префърцунените фукли с псевдопрестижната работнови [re: Mila06]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано09.07.12 14:38



Мисля, че преждевременно и излишно яхаш метлата, поставяйки акцента в постовете на Мира не там, където е. Пък и даже тя да беше мислила по коренно- различен от твоя начин, много пяна на вятъра, струва ми се...
Малко повече доброжелателен прочит, моля.






Тема Re: Префърцунените фукли с псевдопрестижната работнови [re: Mila06]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.07.12 14:39



Ми много си глупава, какво друго да ти кажа...
Горното ми изречение напълно съответства по аргументираност и убедителност на всички твои, само дето е много по-вярно. И по-просто, че да ме разбереш правилно, щом досега не можеше.
Извинявам се на останалите, че развалям темата.





Тема Re: Ненови [re: 3aek]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано09.07.12 14:41



А ти как би разбрала ето това:
"Моята гинеколожка казваше, че може да си правим цитонавазка сами, не е неврохирургия, но все пак е по-добре при професионалист. Аз не мога сама, като опитам нищо не става, и хващам бръснача"





Тема Re: Ненови [re: Asia.]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.07.12 14:46



Трябваше да спомена епилация и бръснач.



domino dancing

Тема Re: Ненови [re: loverrock]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано09.07.12 14:49



Нищо не е "трябвало". Оказа се, че само аз грешно съм разбрала. Буквалистка такава!





Тема Re: Ненови [re: Asia.]  
Автор 3aek (aμέ&#)
Публикувано09.07.12 14:53



Аз си го разбрах добре. Но ти имаш добро въображение



Обаче и аз съм си мислила колко хубаво би било сами да можем да се преглеждаме. За жалост, от гинекологичен и зъболекарски преглед засега не мога да избягам, т.е. не съм се научила още



Тема Зъболекарскиянови [re: 3aek]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.07.12 15:06



го мога частично, имам си инструменти даже.

Абе, няма как - сегиз-тогиз ще ходим да ни бъркат по дупките чужди хора.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Префърцунените фукли с псевдопрестижната работнови [re: PipilotaV.]  
Автор Mila06 (ентусиаст)
Публикувано09.07.12 15:10



На мен пък ми се струва, че твърде добре си ми е поставен фокусът. Или искаш да тръгна и да издирвам въпросният акцент, който се нуждае от корекция!?

Доброжелателния прочит, го оставям на тебе!



Ти имаш доброжелателство към префърцуненостите в излишък, така че, вярвам няма да се скръндзиш да го раздаваш обилно, на който заслужава и на който - не.

"Пяната" е полезна, за осъзнаването на въпросните фуклявки, включително и за теб - както виждам, за друго нямаш време, но за "корпуса за бързо реагиране", намираш

Малко повече вникване в същността и на теб няма да ти навреди, нищо че времето все те шиба отзад и ти пречи на дълбочината на осъзнаването.



Тема Re: Префърцунените фукли с псевдопрестижната работнови [re: MupaM]  
Автор Mila06 (ентусиаст)
Публикувано09.07.12 15:20



Аха, минаваме на план2 - като не можем да оправиш с признание, извинение и логика обърканите си мисли и постове, минаваш да окачаствяваш ума и глупостта на другите, но не и своите.

То глупавия, много си пада да нарича глупави другите, както и крадецът крещи "Дръжте крадеца". Но нищо де, глупостта ходи по хората и като гледам, точно теб не те е прескочила, а обилно те е поляла със соса си. Както казва Шекспир "И най-умният си малко прост", но той, разбира се, не е имал пред вид теб, а



Целия ти втори пост е пълна кашотина, а ей тоз ти абзац

"Да работиш като слугиня или каквато и да било друга не особено квалифицирана работа, при условие, че уж имаш друга професия, е един вид признание без думи, че в другата професия не си се справил, не те искат, демек - некадърник си. ",

викаш да не го вземаме под внимание и да си мислим, че не си мислила и казала, каквото си казала.



Тема Re: Срамна работа може и да няма,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mila06 (ентусиаст)
Публикувано09.07.12 16:00



Ах, исках още вчера да ти драсна... тук, в клубовете си имаме не един, а няколко, поне аз познавам няколко научни работници - физици- 2, биохимик-1 и един биомеханик... Познавам ги от години и наживо. Та единият от тях, работи в Института по биомеханика и по проекта за "Адронния колайдер" - ако някой не знае, България е една от 10-тте държави-участнички в създаването на проекта преди повече от 20г. и има изключително голямо участие във всичките му области. От сума години, работи в мазето на института, което е превърнал в лаботарория, където сам изработва някакви прототипи - ръчна работа с поялници и какви ли не мръсотии не му минават през ръцете, направо чисто физически труд... През големи периоди от време, докато течеше проекта за колайдера, не е имал никакво адекватно заплащане и заплати не е имало даже и се е налагало да работи, какво ли не - заварчик, монтьор, таксиметров шофьор, обаче страстта си е страст - от колектора не се отказва... Най-после дойде и признанието, голяма част от неговите прототипи на елементи на колектора са внедрени... Получиха се пари, спретнаха му огромен кабинет-зала на 3-тия етаж, с някакъв комп и екран - чудо невиждано по специална поръчка, със страхотно обзавеждане и какво мислиш... не излиза човека от мазето, дето почти сам си е оборудвал лабораторията, машинно масло ли е, какво е и разните му други реактиви ли е, какви боклуци, не му падат от ръцете... Ако го видиш, може да се изплашиш - слаб, изпосталял, рошав, небрежен... но само като те погледне, като ти заговори, като ти заобяснява на популярен език за това, което прави или да те попита, как вървят твоите работи, или се пошегува и имаш чувството, че си говориш с извънземен, т.е. такива хора просто не се срещат... има дума да го правят Директор на института... и дума не дава да се издума, иска си лабораторията, мръсотията, джаджите, дето не само измисля, но и измайсторява и изпитва и тва е... Учен-експериментатор от международна класа, блестящ интелект, работил и в престижни институти, обаче се връща все тук, в неговата си бърлога, така си нарича той лабораторията и дума не може да става за престиж, за неудобство, за суета...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.