Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема wow..ей това е!нови [re: livewire]  
Автор Charleston (just happy)
Публикувано07.07.08 10:35







Тема Re: ама аз сериозно питах ;)нови [re: Jolee]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано07.07.08 18:47



В Хърватска няма пясък, бреговете са скалисти, а момичето си мечтае за бял пясък ала коралов остров. Иначе е бомба, или поне преди 5-6 години беше.
В Черна гора няма други работи.



Тема Re: моренцеееенови [re: *Плaмeн*]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано07.07.08 18:50



Тва е някъде между Обзор и Бяла, Иракли или Карадере. И двете ще бъдат скоро застроени, второто - от един от най-известните архитекти в света, бляк.

Но пък, от друга страна, какво му е хубавото на плаж, който се намира на един час с Лада Нива от всички възможни бани?!



Тема Re: моренцеееенови [re: livewire]  
Автор allegresse (але-хоп)
Публикувано07.07.08 18:52



Ох, Силистар е болна тема за мен...
Едно от райските места в живота ми, сега е концесионирано, продадено, със заведение, боклуци, коли и тълпи...
Българското море приключи някъде в началото на '00-те... RIP и Силистар, и Бутамята, и нудисткия на Созопол, и Лозенец, и всички места, които обичахме.

Егейско море рулз :)



Тема Re: моренцеееенови [re: *Плaмeн*]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано07.07.08 20:07



Ами възползвай се докато можеш, аз, ако бях на твое място, щях сигурно да напиша същото.

Жалко, че скоро вече няма да има такива места. Не бях ходили на нашето Черноморие 4-5 години и не защото ходя на по-престижни места, а заради липса на време и много работа. През юни ходих за 3-4 дни.
Ами всичките хубави местенца, които АЗ знаех, вече ги няма!
Едни огромни сгради, едни бетони и асфалти, ужас! И продължават да строят!
И кой ли ще им ходи в огромните хотели и какво ще прави там?

Редактирано от monetka на 07.07.08 20:08.



Тема Re: моренцеееенови [re: чepтa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.07.08 20:35



Всичко което е отдалечено от морето е провинция пиле!

Селяндур е мъжъ ти че те е замъкнал на майната си



Мене не ме мисли чак толкова че да не си докараш захар на млади годинки

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: моренцеееенови [re: monetka]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.07.08 20:43



А ми........на мене ми е на шапката.Аз ходя до плажа веднъж/максимум 2 пъти годишно/
Не ти ли писах вече че не ми дреме кво правят,не и вече.

Прекарването на свободното си време го виждам далеч от напастта туристическа,и в тоя ред на мисли-плажовете са ми последните дертове.

Възползвам се,разбира се ,от останалото по крайбрежието наоколо доколкото ми е необходимо.После ше му мислиме за гръцко



Ох.......дано съм изписал всичко правилно че да не ме погне пак онова девойче-мечтателче за правописа ми

Тогава вече няма накъде да бягам-ще признавам че носят кокошките по 2 наведнъж

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: моренцеееенови [re: allegresse]  
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано07.07.08 21:39



Виж к`во, боклуци нямаше, щото имаше кошове за боклук, а кошовете за боклук ги имаше, щото ги бяха поставили концесионерите, които пък ги
чистеха. И заведението си беше на мястото, щото хладилна чанта, ама след 6 часа на слънце, тая хладилна чанта не може да ти гарантира 5-6 градуса на бирата. Нито пък току- що изпечени кебапчета, които пък бяха учудващо хубави.
Нудисткия на Созопол хич не ме интересува, а лично аз без кола няма да отида не само на плаж, ами и за цигари. Така че, нека да не драматизираме - има си бетонни комплекси за тия, дето ги предпочитат, има си и запазени местенца за други, коити предпочитат такива.
Същото е и с планината.
Като че ли в началото на 90- те можеше някой да отиде на плаж в Силистар / да говоря ли за откритите листи/



Тема Re: моренцеееенови [re: livewire]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.07.08 05:46



6 часа на плажа?Бах маа му


Те и софиянки не висят толкова

На Почивка,като слезеш за алеята,веднага в ляво са отворили страхотно кръчме на саме плажа.Няма дървении,масите са на пясъка точно под сянката на дърветата.ммммм.
Вадят бирата от от един голям сандък пълен с лед и ти я носят момичета по едно оскъдно парченце плат на дупето
Ма едни любезничкиииии,ма едно пъчене.....пък и хубавки с еййййтакива цици
И дамите има с кво да оплакнат очета-бармана един мускулест пичага,със загорял тен и само премята онея бутилки над главата си

Чак ме е яд че сега обекта ми е точно в обратната посока
Ама днес мога да прежала пак литър безин да отскокна да се полигава малко на ледена бира!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 08.07.08 05:51.



Тема Re: моренцеееенови [re: allegresse]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.07.08 06:24



Някъде там е,ама не баш.На 100-тина км встрани малко.


Пък то ако ти трябва кътче където да има редовна автобусна линия-е го на къде е Сл.бряг


Или пък Златните ако щештам и душове има по на честичко

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.