Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За Пампоровонови [re: HAДEЖДA®]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано06.07.08 10:08



явно тази година е още по-зле. Миналата бяха направили два големи изкопа за строежи, а от терасата на хижа Студенец се виждаше това:



Нищо общо с голите поляни от 1988 когато минах с класа от екскурзионното летуване. Хижата беше може би най-скъпата по маршрута ми, беше пълна със строители и дори техни семейства и навсякъде се носеше чалга. Ако не бяха пустите мазоли по ходилата хич нямаше да се замисля дали да продължа до хижа Смолянски езера.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: моренцеееенови [re: *Плaмeн*]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано06.07.08 10:31



Много егоистично от твоя страна, пък и не всички българи са мърльовци с желание да рушат.
Даже и да ми кажеш къде е местенцето, няма дойда там, много ми е далече :-) Гърция ми е доста по-близо. Мога да си ходя всеки уикенд, водата е кристално чиста, плажовете също. Обслужването е много добро, няма мръсотия и шумотевица, строежи на всяка крачка, чалга и простотии. И да треперя как ще си паркирам колата и дали няма да я откраднат...
Хората са любезни и с опит в туристическите услуги. Е, пясъкът не е толкова ситен, но като се съпоставят всички неща, везните пак се накланят към Гърция. Сори





Тема Re: моренцеееенови [re: monetka]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.07.08 10:46



Ама разбира се че ти сама ще си направиш сметка къде ти е по-изгодно.
Просто ти показах че и тука се намират все още местенца на които да си прекара приятно човек.
За мене гърция просто не съществува като държава.Отидох веднъж за да се убедя категорично че повече там НЯМА да ми стъпи крачето за нищо на света.
Еле пък на море


Пообиколил съм тук таме,но по-голяма цигания никъде не срещнах,дори в Румъния е по-добре
Такче спести ми красивите си думички за тая мръсна измет

Сори и аз но на мене тука си ми е най-добренай-малкото щото ми е на 10-тина мин. от нас морето а и не съм голям фен на това да се ръся здраво за да се плицикам в чужди локви щото било престижно

Пък и ако щеш,кажи ми и ти че ми е кисело грозденцето

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: моренцеееенови [re: *Плaмeн*]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано06.07.08 11:59



ти не можеш да се изказваш.. простееш ми. а и швеИцарските БАИРИ не са ми чужди, но тука ставаше въпрос за плажове

Hello bitchesss!!:P I'm Paris Hilton and I'm goin' in da jaaaiill :D


Тема Re: моренцеееенови [re: чepтa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.07.08 19:07



Като стана въпрос за плажове..........
Аз днес се понакиснах малко,вярвам и ти да си хапнала сладко грозденце......ама на-дали


Путка спихната-намерила на кой да се открехва за море,че и за гърция

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Куба е само за тебнови [re: Charleston]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.07.08 19:11



Ама не Варадеро. Имало някакви самотни островчета с огромни плажове и почти никакви туристи. Рай! Е, приготви 2-3 бинки в зелено.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Понакисна се и не се изрина?нови [re: *Плaмeн*]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.07.08 19:16



Браво! Добър имунитет имаш.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Понакисна се и не се изрина?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.07.08 19:20



Тренирам все още.Няма спасение иначе



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: моренцеееенови [re: *Плaмeн*]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано07.07.08 00:10



ha, Селяндура Пламен с прякор "тариката" от дълбоката провинция прави опити да ме впечатли с бедния си клошарски пропаднал речник. хаааааааахаха. селско брутален си:) таа.. как се пише швиицариа и снасят ли кокошките у ващо село. кажи ми бе селски тарикат



Hello bitchesss!!:P I'm Paris Hilton and I'm goin' in da jaaaiill :D

Тема Re: моренцеееенови [re: Charleston]  
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано07.07.08 07:07



Синеморец, естествено:



И Силистар:








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.