Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 11.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано20.06.08 02:17



Купете си апартамент с мъжа ти или, ако не можете, идете под наем.


Иначе, докато сте й в къщата...



Тема бой до подуване!нови [re: tyrpelivka]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.06.08 09:12



ох, забравих, насилието не е решение, насилието поражда насилие, трябва с морални средства да се противопоставяме на злото






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Кой си има деца , да си ги гледа!нови [re: tyrpelivka]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано21.06.08 10:35



Ти ще си гледаш един ден твоето!

Наемайте си стая, ако трябва ...за по нисък наем и се махайте от там! Малкия може да се озлоби...след година даже да каже че си му посегнала и по друг начин...идея си нямаш какви интриги могат да станат!

Махайте се , беж презглава...със страшен таралеж в гащите сте!

Не прави сериозни разговори със свекито...а само с мъжа ти и то леко и елегантно, но ултимативно! Свекито трябва да бъде поставена пред свършен факт - факта на отделянето ви...иначе ще има инфо предварително и ще включи обработващите методи!!! Никога не давай информация какви ги мислите....вие сте отделно семейство!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.06.08 23:36



Според мен това дете е едно доста объркано същество. Предвид всичко написано от теб вероятно доста неща не може да си обясни, които се случват наоколо му и понеже ти си добричка и се грижиш сега за него теб те чувства най-близка та това е един вид израза му на любов може би. Прибави и това, че навлиза з пуберитета.

Аз на твое място бих говорила със съпруга си, бих обсъдила с него какво меже да се направи. Бих му предложила и варианти.

С детето бих говорила до припадък, но ще говоря. Вероятно за пръв път в твое лице то намира някой, който му обръща внимание. Бих му казала още, че го обичам и когато ме удря ме наранява, но не защото ме боли, а защото ме обижда. 100 % ще те разбере. Също така бих създала ситуация, в която да си имаме обща тайна и да си шушукаме за нея когато другите са наоклоло. Това ще ви сближи и лека полека то ще види, че ти си човека, който го спасява от това, което има и му предлага нещо повче.

Май сложно стана

.



Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.06.08 00:07



моля те научи се да ползваш главни букви и препинателни знаци, защото ми е ужасно трудно да разбера какво пишеш




Тема и аз се чудянови [re: тpънчeтo]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.06.08 00:15



кво има да гледа 11 годишно момче. И кво има да го занимава, достатъчно е голям да се занимава сам. Имам подозрения, че може да влиза в пубертета от една страна, от друга да си е смахнат по начало и затова да се държи така. И аз едно време имах контакт с ... май беше 12 годишен и той щурееше по цял ден, обичаше да се бием, май му беше хоби или го правеше от скука, не знам. На мен обаче не ми беше задължение да го гледам и занимавам и не го правех. Но той просто беше там и се закачаше непрекъснато. Беше си диво дете - колкото кротък и покорен пред баща си, толкова диване, когато го няма. Може и това да е подобен случай. Но как да се оправи с такова нещо - не знам, самата аз имах проблем






Тема Re: как да посъпянови [re: 3aиpa]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано28.07.08 18:55



Благодаря ви за съветите, от 1 месец ня съм писала за което съжалявам.
Но нямаше как.Работите станаха изключително зле, до там се стигна че се наложи да замина да се лекувам, защото от стрес получих диабет.
Сега ще ви кажа какво стана:



както ви казах отдох да говоря с мъжът ми още същата вечер и така говрихме дълго , той ме разбра и каза че ще се махнем и че той вече не издържал на това положение. За момент бях толкова щастлива че не можех да си представя че всичко ще мине толкова добре и толкова лесно но уви не беше така
Веднага намерих квартира и казахме на свекървата че си тръгваме и отиваме на квартира. Последва страшен скандал че съм омагьосала сина и че съм вщица и т.н.т. можете да си представите. Както и да е започнахме да събираме багажа, тогава малкия дойде явно нахъсан от майка си и започна да ме обижда и да ми казва че съм много лоша ..... и прочие
Тогава малкия толкова се разяри че ще заминем каквото и да каже . Батко му му каза че пак ще идваме за да го успокои или ще идва при нас на гости и тогава стана страшно. Малкия изведнъж му се изкриви лицето и започна да се държи неадекватно.
Заведохме го в болницата прегледаха го и ни казаха че били нервен пристъп, и да сме го водили на психолог това много ме стресна но това не е всичко от тогава има тикове . И така както се сещате за всичко бях виновна аз и съответно тогава изпаднах в задънена улица, започнаха обиди , скандали както и шамар от свекърва ми за това че съм и увредила дето.
така тогава си събрах багажа и си тръгнах, мъжа ми ме вика да се върна не го направих, вече бях достатъчно зле психически и физически за да се върна.
Няколко дена ми беше много зле и отидох на лекър и там откриха че съм развила диабет но можело все още да се контролира.
И заминах в един санаториум да се лекувам. Така от 5 дена съм тука оправям документите за един апартамент,и се местя там сама а на мъжът ми му казах че не мога повече и ако реши е добре дошъл. И така рещих да ви споделя защото ми е много тежко. А дали съм постъпила правилно не знам, времето ще покаже. ако е речено да се разведа така да е.

БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ И МЕ ИЗВЕНЕТЕ АКО СЪМ ПИСАЛА ОБЪРКАНО НО МИ Е ОБЪРКАНО И НА САМАТА МЕН

Редактирано от HAДEЖДA™ на 28.07.08 20:33.



Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано28.07.08 20:37



Сега за удобство ти съберах всичко в един пост, защото много хора четат в тъй наречения кратък преглед и бая щв се озорят докато те изчетат.
Успех и здраве ти желая, каквото и да се случи нататък!!

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано28.07.08 22:48



Това е ужасно, което пишеш

Очевидно свекърва ти и нейното отроче са живото доказателство, че крушата не пада по - далеч от дървото.
Това, което е странно, е реакцията на мъжа ти...Сигурно той е поредният от серията "мамини синковци", които не могат да разберат, кога детството е минало и кога са създали собствено семейство, за което трябва да се грижат и трябва да се държат адекватно на ситуацията...
Мани, по - далеч от такива хора и такова семейство! Може генетично всичките да са смахнати - казва ли ти някой?...
Гледай си здравето и живота. Грижи се за себе си и не мисли за никой друг - щом никой друг не мисли за теб.
Браковете и разводите минават и заминават, но друго здраве няма да имаш.
Успех!



Тема Re: спомняш ли си?нови [re: tyrpelivka]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано28.07.08 23:05



Какво ти бях писала?

"Свекито трябва да бъде поставена пред свършен факт - факта на отделянето ви...иначе ще има инфо предварително и ще включи обработващите методи!!! Никога не давай информация какви ги мислите....вие сте отделно семейство!"

Не трябваше да я предупреждавате и пр. подробности! Просто , когато не е у дома...бързо изнасяне! Когато ст ена нейна територия тя е в силата си...законите са прости...но толкова хор аги подценяват...и патят от това!
Оправяй захарта...и помни - защо на вълка му е дебел врата



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.