Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано29.07.08 13:53



Ако искаш ще се разведеш. Ако си заслужава съпруга ти ще си го върнеш. На мен ми стана мъчно за мочето. Има нужда от психиатрична помощ, но не за това ми е мъчно, а че оная луда майка го е докарала до там. Още една откачалка съсипала един мъжки живот

...

Лично теб бих съветвала да си продължаваш в посоката в която си се запътила. На прав път си, въобще не се съмнявай в себе си, който те обича ще те разбере и ще те последва. Стискам палци да си оправиш захарта и не вдигай нерви, колкото и невъзможно да ти изглежда, щади се. В най-трудните моменти за да не страдаш си педстави колко деца умират от глад из африка и колко неспправедливо е това. Или пък от спин - невинни, но носещи и изкупващи греховете на родителите си... това определено успокоява.



тинтири-минтири

Тема Re: спомняш ли си?нови [re: LlRA..]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано29.07.08 15:57



Бладода ря ви за всичко ако има развитие ще ви пиша защото в момента само вие сте ми опора



Тема Re: спомняш ли си?нови [re: tyrpelivka]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано29.07.08 16:37



А приятелки, приятели, близки роднини? Реалните хора биха ти били по-добра опора в тежък момент като този.
Пази самообладание и си повтаряй, че всичко е временно, всичко минава.



Тема Айде още една свекърванови [re: tyrpelivka]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано29.07.08 16:58



за пращане на майната й.





Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано29.07.08 17:26



Първо опитай да се сприятелите, води го на разходки помагаи му каквото можеш... бъди му добра приятелка

, но не се разбира просто не му обръщай внимание. Създай си дистанция и го подминовай. Ако пък се наложи го накажи. Аз така мисля... но мъжът ти какво прави в тези ситуации.. къде е?



Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано29.07.08 20:58



Радвам се, че си намерила сили в себе си и да предприемеш такава смела постъпка. Гледай си здравето, защото никой няма да ти го компенсира. Дано повишаването на кръвната захар е било само временно.
Това е едно лудо семейство, а мъжът ти изглежда незрял да се откъсне от майка си и да й се противопостави.

България - няма невъзможни неща!


Тема Re: как да посъпянови [re: blizna4kata]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано31.07.08 17:14



Вчера мъжът ми, ми се обади да ме пита дали ще го прибера. И не знам дали да не изчакам малко, за да може той да знае че или е с мен или с маика си.
Как мислите какво да правя?



Тема Re: как да посъпянови [re: tyrpelivka]  
Автор _Viola_ (ухание)
Публикувано31.07.08 17:30



Ако наистина си го искаш, прибери си го, защото втори път не се знае дали ще събере смелост да се откъсне от мама и да попита. Но постави условия и следи непременно да се спазват. Или уговорете изпитателен срок. Твърде далеч е стигнало това семейство, за да може всичко да продължи напред просто така, сякаш нищо не е било.



Тема Re: как да посъпянови [re: _Viola_]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано01.08.08 17:33



Благодаря, така смятам да направя.



Тема Re: как да посъпянови [re: _Viola_]  
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано02.08.08 00:49



Към Виола: На това семейство тепърва му предстои да провери има ли свой личен живот като такова.
Към авторката на темата: Дай воля на желанията си, на фантазията си този човек да те оцени истински. Покажи му коя си, каква си и защо си. Помисли какви съвместни амбиции имате в живота, към какво се стремите, как ще го постигнете и действайте! Успех, не се отказвай с лека ръка, ако имаш чувства към него и усещаш неговите към теб. На никого не му е лесно. Ще се справиш. Майката и братчето са ви все пак само роднини. Ако тази майка е малко интелигентна ще го разбере, ако не е - не очаквай разбиране. Дистанция, не й вдигаш телефона, не отключваш собствения си дом за непоканени гости, малко твърдо отношение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.