Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 05.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: в смисъл?нови [re: Бepeзka!]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано30.09.07 21:44



Разбирам те))...В системата няма никаква система!

Не съм министър)) , нито Майка Тереза за да гледам многостранчиво и с разбиране на нещата! Знам само че съм си плащала винаги редовно градината, че съм плащала когато са ми искали пари за това и онова, че съм дарявала, че не съм ги натоварвала с детето, защото съм му спестявала ходенето , когато съм свободна, въпреки че съм си плащала за тези дни ...и сега ще си Крякам)), колкото си искам, защото каквото се е искало от мен съм го давала!

Не мож)) ме мръдна от позицията на контрареволюцията))...щото в момента се действа с банални методи! Профсъюзите са в рекламна кампания....

Гледа ли тази вечер по новините, дето от утре започва някакво изложение у нас /ето това е върха на цинизма!/ -"Без какво не могат богатите" или нещо подобно. Дето ще има изложба на коли, и всякакви аксесоари присъщи за една друга класа....така - /чети ме внимателно!/ - та за представянето и се появи небезизвестната ни бизнес - дама Ирена Комитова!!! /навремето беше шеф на Орифлейм и много добре си водеше бизнеса - не отричам, после на специализация в САЩ /покани я Хилари Клинтън/, после шеф на "Камор ауто", печели награди в Давос,сега е един от съдържателите н апрословутото голф - игрище и пр./
Та....знаеш ли къде и е офиса от няколо години? Седни за да не паднеш))).... В сградата на Профсъюзите на 12 етаж!!! /няма да се обяснявам до колко се познаваме и т.н./. Ще ти кажа едно, ти се сещай)) - НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО НА ТОЯ СВЯТ!

Супер купон се заформя)) - от едната страна изложението на аксесоари "for reach people"))....от другата страна палатковия лагер на учителите)) И в двете пръст имат прословутите ПРОФСЪЮЗИ!

За домашно - анализ на ситуацията!

/ Не ща да коментирам дали съм вътре в някои неща...ама здраве да е...който има уши да слуша, който не...да се оправя)) Айде , че най-накрая верно ще взема да си изям боя))....много се разприказвах)))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 30.09.07 21:49.



Тема Re: в смисъл?нови [re: makeover]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано30.09.07 22:36



Не искам никого да мърдам от позицията му. Казвам само това, което мисля и то е, че не виждаш цялостно картината. Това е. Аз вече не работя като учителка от година и едва ли някога ще се върна. Не искам.

А Ирена Комитова я познавам от времето когато водеше обучения в Орифлейм. В интерес на истината трябва да кажа, че тя много ми харесваше. Дори известно време следих кариерата й. Факт е, че все е по върховете.
Не мога да анализирам връзката между местонахождението на офиса й и връзките й с профсъюзите, защото нямам никаква информация по въпроса. Допускам, че може и да има някаква връзка между двете, но не мога да плюя никого без да съм наясно какво точно се крие под върха на айсберга.



Тема Re: в смисъл?нови [re: Бepeзka!]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано30.09.07 22:48



Добре, какво виждаш ти /извини за "ти"-то , все пак не се познаваме))/, под понятието "цялостна картина"? Вътрешните катаклизми и междуособици, може би? Или нещо друго? Какво трябва да виждам според теб?

А за другото...не е "плюене"))...просто факти! Но не е мястото тук да се разпростирам....иначе тя си е супер жена и професионалист!

За Комитова и Орифлейм))...тя беше шефа на Орифлейм...до към 2000г.)), а не обучител! Например обучавах аз 2г. по нейно време /чрез фирмата си/ - бяла и декоративна козметика))...чудно време беше!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 30.09.07 23:02.



Тема Re: в смисъл?нови [re: makeover]  
Автор 4avdar4e (минаващ)
Публикувано01.10.07 00:21



Кво за Големия цирк и 12-я му етаж???

Щото и аз там съм работила, пък такава личност не повня? Ти за кои години говориш, како?





Тема Re: в смисъл?нови [re: 4avdar4e]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано01.10.07 08:27



....За последните 3 години , какиното))... слава бога, аз там не съм работила!))
Пращаха ме на някакви квалификационни курсове миналото лято в Учебния център на г-жа Хабова. Този център странно:)), ама винаги и по всякакви поводи печели конкурси за обучение на хора от бюрата по труда!)) Нямат празно!

Та там се срещнах със старите познати))...и от онова луксозното списание "Lifestyle" ми подариха, дето е за малцина)). Такова издание само по Манхатънско съм виждала))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 01.10.07 08:30.



Тема А дали?нови [re: silent]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано01.10.07 12:08



Дали няма да се промени нищо, ако заплатите им станат 5000 лв.!?
Дали тогава в педагогическите специалности няма да се влиза с 5,50 - 6,00 и няма да се привлече най-качествената част от младите хора?
Дали тотарната неграмотност и незаитнересованост няма да се промени, като влезе елита на нацията в училищата???
Дали некадърните учители няма да бъдат заменени от по-качествени, при такъв наплив?

Може и да си от по-старите, но не си от по-мъдрите...



Ако са добре заплатени, ще има интерес от качествени хора към тази професия и резултатите ще дойдат по естествен път.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Леленови [re: ДPaka]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано01.10.07 16:01



Извинявам се,че така си зарязах темата(неотложни дела ме отдаличиха от персоналното ми устройство)!Като гледам проявили сте доста интерес-сега ще я изчета и ако мога и има нужда - ще се изкажа





Тема Подкрепям!нови [re: ДPaka]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано01.10.07 16:18



Това не е борба за заплати на учителите, това е инвестиция в БЪДЕЩЕТО на страната!!!!

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от ЛУKABИЯ на 01.10.07 16:19.



Тема И аз така мислянови [re: ЛУKABИЯ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.10.07 16:42



Навремето исках да стана учителка, защото наистина много обичам да се занимавам с дечурлига, а и умея да обяснявам разбрано. Като се замислих обаче каква заплата ще взимам и се отказах. Иначе дори ме бяха приели "химия" в СУ.

Е, вместо мен сега преподава някоя мацка, която не обича да се занимава с деца и не умее да обяснява, ама за тези пари това е.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: За учителската стачканови [re: Delichon]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано01.10.07 16:57



А,така!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.