Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 05.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Като бивша учителка...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано28.09.07 22:58



Ох, Наде, не знам коя учителка ти е замеряла децата с тебешири, но искам да ти кажа, че дори и да не ти се вярва, често се случва обратният вариант: в училище мен са ме замеряли с тебешири (че и с други неща). Отваряш вратата и по теб политат разни предмети. Децата просто искат да видят какво ще направиш, опитват се да те изкарат от равновесие. Интересно им е как ще реагираш. Имах колежка, на която бяха издърпали стола и тя беше паднала на земята. И не ми казвай, че това е защото, не сме добри педагози. Цялата система е скапана. Това е защото никой не ти застава зад гърба. Директорите не искат да знаят за проблемите - учител, който ги безпокои не е желан.
Чета из разни клубове за големите отпуски на учителите. Нов мит. Само учителите от едно време са на постоянни договори. Сега е масова практика да се назначават учители за периода на учебната година. Лятото си на борсата, т.е. на улицата. Така общините пестят пари. В града ( поне в Пловдив) е много трудно да си намериш работа без връзки. Остава вариантът със селските училища. Разбира се, никой не ти плаща транспортните разходи. От мизерната заплата трябва да плащаш за влак, автобус или бензин.
Уф, не ми се пише...
Закачих се за теб, но всъщност постингът ми е към всички.



Тема Re: За учителската стачканови [re: Dilithium]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.09.07 23:08



Частните училища са всички деца,които нямат някакви умствени увреждания.При нас такива няма,тъй,че не виждам за какво да се разочаровам.



Тема Re: За учителската стачканови [re: morska valna]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано28.09.07 23:14



Разочарованието беше предназначено за погрешните ти убеждения, а именно се опитах да ти обясня, че IQ-то ти е предупределено ако си с ниско АйКю в каквото и частно училище да учиш и ако ще и 10 Айнщайновци да са ти даскали по-умен няма да станеш.

Сега стана ли ясно или да опитвам по някакъв друг начин да ти разясня?







Тема Re: За учителската стачканови [re: Dilithium]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано28.09.07 23:47



Добрее, щом смяташ така - прав си. не ми се спори за глупости.


иначе имам добър(4) в дипломата на изпита по Висша математика......

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 29.09.07 00:00.



Тема Re: За учителската стачканови [re: ДPaka]  
Автор delins ()
Публикувано29.09.07 12:00



Обаждам се онази вечер на нашата госпожа, да я питам утре децата ще учат ли ? Хъм, мрън, аз такова не знам, защото си изкълчих пръста и съм болнични !!!! Следете медиите! Полудях! Нали няма да и плащат заплата, взела си болнични / и кой знае още колко други са направили това/ . На другия ден се обаждам в училището да питам - Ще учат ли децата? Същия отговор - Следете медиите, от там ще разберете, не ни звънете повече. Детето цяла седмица се подмотва в къщи, не подкрепям стачката им, считам го за безотговорност. Като не им стигат парите, да си сменят професията или втората половинка от деня дето не са на училище, да си намери втора работа!!! Ако трябваше да стачкуват всички дето не им стигат парите, 90 % от населението на България щеше да стачкува. Доста от хората на държавна работа, взимат даже доста под триста лева, имам жив пример за това.





Тема Re: За учителската стачканови [re: Dilithium]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.09.07 12:25



Сега стана ли ясно или да опитвам по някакъв друг начин да ти разясня?



Това го знае всеки,просто аз не го написах.Иначе щеше да си изкарам детето едва ли не вундеркинд.За сега можем да се похвалим с почти отличен успех.


Е,сега стана ли ти на теб ясно,че ако нещата с учителската стачка продължават в този дух,ще почукаме на вратите на частното училище.



Тема Re: За учителската стачканови [re: ДPaka]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано29.09.07 23:40



Aз сигурно щото съм може би от по-старите а и от позицията на родител ще кажа, че и тези заплати са им много...Тотална неграмотност и незаинтересованост. И 5000лв да им направят заплатите нищо няма да се промени. Плюс това елементарната логика в живота определя един безусловен ред - Първо даваш после получаваш....

незабележим


Тема Ми, да стачкуват, бенови [re: delins]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.09.07 08:48



Ако трябваше да стачкуват всички дето не им стигат парите, 90 % от населението на България щеше да стачкува. На който му стиска, да стачкува. Докато живеем безроботно като овце, все ще сме зле.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Кенеди...нови [re: silent]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано30.09.07 09:53



...си го е казал!)) ...за това,кое е важно и кое трябва да се направи първо! Подкрепям те!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: Ми, да стачкуват, бенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор delins ()
Публикувано30.09.07 13:21



Абсолютно си права, стадното чувство ни е много познато на българите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.