Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 05.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ако!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано02.10.07 19:25



Ти четеш ли ме, или да почна на немски, както съм загряла покрай зет ти - учителите НЕ ИСКАТ съкращения.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Точно! ..не искат съкращения!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано02.10.07 19:30



И в друг форум четох за реалните срещи на Вълчев - отделно с директори, отделно с учителите...та и двете срещи започвали с плахи въпроси - "Предстоят ли съкращения след стачката?"

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде



Тема Re: Ако!нови [re: Amorphous]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано02.10.07 19:33



От повечето - да, но не от всичките и не от синдикатите им.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Абе!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано02.10.07 19:36



Кой се е хванал със синдикати, все се е нахакал! Дреме им на синдикатите...е, тия дето викат сега по площада им вършат черната работа! Синдикатите с други си мерят сега...метъра)) А учителите...ми нека си викат, щом имат глас))


Игри и игрички...

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Не е важно аз да съм добре...нови [re: ДPaka]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.10.07 22:56



важното е Вуте да е зле


Ей това виждам като реакция на стачката... замислете се
Завист, злоба и хули... било за отпуската, било за бройката учители/ученици.
Айде за отпуската не знам не говоря, ама злобарите село виждали ли са?!?
Или трябва всички селски училища да се преобразуват в килийни, там 1 - 2 даскала да обясняват на всичко що е от 1 до 8 клас нещо си... щото иначе са по 10 деца в клас, а да събираш всички в близкия град или най-голямото село означава да возиш 100-200 деца сутрин и вечер.
И подобни примери безброй, но не за това се включих да пиша, а за очевадната проява на мислене в стил прееби другарче дето гледам и тук.
За повечето от вас явно е оправдано парламента да си сменя колите всяка година, министрите да си разпределят по 2-3 милиарда излишък, да има по 6 зам. министъра и сума ти агенции и звена дето само лапат и т.н. докато здравеопазването и образованието затъват, всъщност какво ли ви пука - вие се спасявате сами, а лекарите и учителите трябва да бъдат пратени в концлагер.
Когато Пирогов излязоха на улицата, някой подкрепи ли ги?
Когато майки протестираха някой подкерпи ли ги?
За социалните работници, за средния медицински персонал да питам ли?
Та ще чака някой подкрепа за учителите... ех наивност.
Пожелавам ви същата подкрепа когато ви потрябва.
И от сега нататък не си казвайте - Добър ден, поздравявайте се с БЕЕЕЕЕ, така ще ви отива повече!!!

Има само едно решение на ситуацията, а то е увеличение на заплатите.
Въпроса е на калпак или на шуробаджанащина, кое предпочитат уфтсете?

Welcome to the real world!

Редактирано от Mopфиyc на 02.10.07 23:03.



Тема Re: Не е важно аз да съм добре...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Amorphous (Obersturmfuhrer)
Публикувано02.10.07 23:00



По-добре и аз не можех да го напиша, Mopфиyc!





Тема Аз те чета, данови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.10.07 08:34



но ти твърдиш, че правителството знае, че трябва да се смени системата, а аз твърдя, че ако знаеше как, щеше да го направи и това, което искат или не учителите в случая е без значение, защото, както виждаш, те не се съобразяват с техните искания. Аз съм убедена, че кухите кратуни горе биха получили общественото одобрение, ако променят правилата, ама те не го правят.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема И само това ли!?нови [re: Mopфиyc]  
Автор ЛУKABИЯ (Сатана)
Публикувано03.10.07 11:36



Народ който не уважава родителите и учителите си, не просперира. Не само белег за зрелост е подкрепата на стачката, но и изход от ужасната ситуация в образованието.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Писах доста и азнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано03.10.07 11:42



"...ний тук в болшинството си искаме хем да продължаваме да поработваме по социалистически..." Не! Аз не искам това!


А ако и вие не го искате, го покажете след три седмици, ще има избори. Все за тия гласувате, а после искате да се случи нещо различно, ами сменете си фаворитите тогава.



Тема Re: Писах доста и азнови [re: ЛAMБИ]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано03.10.07 13:06



И за кого да гласувам?? Кои са новите, че нещо не разбрах??

П.п. Споко, това не означава, че няма да гласувам де. Аз си знам за кого.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.