Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 06.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема My- kinda-girl!нови [re: Virgo]  
АвторDirty Sanchez (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 12:54



Хич не си демоде! Освен това си ми и зодията!



Тема Re: Аз май скъм била винаги демоденови [re: Virgo]  
АвторЖeня (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 12:56



Virgo е написала това което се канех да пиша и аз. Имам и едно допълнение - много по-млади мъже никога не са ме привличали за връзка.



Тема Re: Чарли Чаплин..нови [re: Dirty Sanchez]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано09.10.06 13:01



Ха, интересно, ама това мъжете го казват


Като имам предвид връзките на Чаплин с по-млади жени, предполагам говориш именно за възрастен мъж и млада жена.
Е, за едис мъж жена с 20 години по-млада може и да е идеално, но за жената в такава връзка как ли стоят нещата... много се съмнявам да я смята за идеална тази разлика.



Тема едно проучваненови [re: Бepeзka!]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано09.10.06 13:06



бяха правили едно проучване и се оказало,че при възрастова разлика от 10-15
години в повече за мъжа се раждали по-умни децицата ...
да речем жената 25-30 - мъжа 35 -45 /нещо такова/

и ала бала

не помня къде и колко народ бяха изследвали

"Face is the index of the heart. Whatever you think, it does something."


Тема Re: едно проучваненови [re: мyшkaтo]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано09.10.06 13:11



Не, не е така. Умни деца се раждат, когато бащата е около 30 годишен. Възрастта на майката нямала значение. Поне аз такова проучване съм чела.

Запомних го, защото когато се роди синът ми, баща му беше на толкова.

Айде, 30-годишните, дерзайте! Да проверим дали е вярна теорията





Тема Re: Като, че ли по друг ми беше въпроса:)нови [re: 696969]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано09.10.06 14:59



за съжаление е така,защото статистиката показва ,че критическата настъпва по рано не само при жените,но и при мъжете.Нормално при мъжете критическата възраст настъпва след 70 годишна възраст.Но в следствие на стреса и напрегнатия начин на живот,тютюнопушенето и неправилното хранене,критическата настъпва много по рано то 70 години.Ако рпи жените се е изместила към 42 годишна възраст(нормално е между 48 и 52 години),тоест само с 6 години.То при мъжете с цели 30 почти.





Тема ако искаш да си говориш с жени..нови [re: 696969]  
Автор Cтaниcлaв! (пешкеш)
Публикувано09.10.06 15:21



бегай у мъжкия..

Да се правя на плейбой, още повече на твой гръб - намерение нямам.
Не парадирам с нищо и не се правя на нещо, което не съм.

Капиш?





Тема Re: Като, че ли по друг ми беше въпроса:)нови [re: 696969]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 15:26



Отново грешно поставяш твоят въпрос. Питай как да привлечеш вниманието (и още нещо) на жени (с високо либидо) със силно развит майчински синдром. Според мен, това са жени с по-консервативно възпитание (които им е внушено да обгрижват мъжете като малки деца), а не еманципатки.

И споко, вие едва ли ще правите секс пред другите, че да ви пука за хорското мнение, нали?





Тема Re: По-млади или по-стари мъже харесвате?нови [re: 696969]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано09.10.06 15:34



Харесвам чаровни,интелигентни,с чувство за хумор,възпитани,мъжествени,излъчващи топлина и живот мъже!Кой го е грижа за възрастта?!


Е,в най-невръстната ми младост ме възбуждаше мисълта за непременно по-възрастен и опитен мъж,но това най-вероятно е било от липсата на сексуален опит в съчетание с неконтролируемия наплив от хормони!



Тема Re: Като, че ли по друг ми беше въпроса:) [re: 696969]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано09.10.06 15:41



Ами ако изглеждат и се чувстват като Деми Мур,не виждам къде е проблемът?

Явно Аштън Кътчър се чувства завидно добре с такава супер-жена до себе си.
В интерес на истината има изключително интересни,привлекателни и сексапилни жени в по-зряла възраст и адски невзрачни,зле изглеждащи и безинтересни съвсем млади такива.Същото важи и за мъжете.Така че отношенията между двама са тяхна територия, в която надали най-важното е възрастовата разлика,ако и на мен твърде големите разлики във възрастта понякога да ми изглеждат малко странни-нямам предвид единствено съчетанието по-възрастна жена с млад мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.