Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: По-млади или по-стари мъже харесвате?нови [re: 696969]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано11.10.06 10:00



По-стари от мен определено. За сега де. Като ми 40така пак ще пиша ако има шромяна в предпочитанията





Тема Re: Като, че ли по друг ми беше въпроса:)нови [re: 696969]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано11.10.06 10:27



Моля ти се, човек може да изглежда по-млад и по-стар за възрастта си. Да не би трябва да правя допитване с хората, дали гаджето ми изглежда по-дърто от мен и ако не изглежда (въпреки че е) да го сменям. Или пък мъжа си, който е 6 години по-голям ама вече няколко човека го изкараха по-млад от мен.





Тема Re: едно проучваненови [re: мyшkaтo]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано11.10.06 10:29



при дърти родители се раждат по интелигентни деца



Тема Re: Чарли Чаплин..нови [re: Dirty Sanchez]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано11.10.06 10:31



Щом Чаплин го е казал, значи е неоспорим факт





Тема Re: По-млади или по-стари мъже харесвате?нови [re: 696969]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.10.06 12:19



Харесвам 'души' , който са като моята 'душа '....... годините са относително нещо.

субективно погледнато слагам си някакви ограничения за да не бивам обвинявана в педофилия и геронтофилия.



Тема Re: По-млади или по-стари мъже харесвате?нови [re: 696969]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано11.10.06 12:29



Ми ма мен ми остават 4 години до 40-те и продължавам да харесвам това, което харесвах и на 18 - мъже с тъга и далечност в погледа и с посребрели коси. Под 40 ли е, не е мъж. :))) Електрин комплекс ли е, що ли, но явно ми има нещо в главата. Което е утешително де, щото в други пък моменти си мисля, че там няма нищо. :))

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: $$$$$$$$$нови [re: мyшkaтo]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано11.10.06 12:31



Знам, че се шегуваш, но аз все пак да си кажа, че подобни обобщения за която и да е група от хора, обединени по какъвто и да е било признак, са напълно безсмислени. :)

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Като, че ли по друг ми беше въпроса:)нови [re: groznoagnenekopai!]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано11.10.06 12:33




Пцелутно се подписвам отдолЕ. :)))

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...

Тема Re: По-млади или по-стари мъже харесвате?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано11.10.06 12:35



Идеалното тегло си е лично понятие. Аз например винаги съм харесвала по-налетички мъже. :) Шкембето, е, стига да не разплисква големи водни обекти, ми вдъхва чувство за уют. :)

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Чарли Чаплин..нови [re: Бepeзka!]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано11.10.06 12:44



Хммм... това ми напомня за онзи класически виц... Той "Скъпа, като стана на 80 смятам да се оженя за двайсетгодишно момиче." Тя: "Скъпи, като стана на 80 и аз смятам да се омъжа за двайсетгодишно момче. Но моят брак ще е много
по-сполучлив от твоя. И знаеш ли защо? Защото 20 влиза в 80 неколкократно, докато 80 изобщо не влиза в 20." ;)

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...

Редактирано от Фeйщицa на 11.10.06 12:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.