Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 23.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Как да си върна съпруга?  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 21:43



Усещам,че съпруга ми се отдалечава от мен!Доскоро си мислех,че имаме непоклатима връзка но от началото на тази година вече не съм на това мнение.Нямам представа какво става,но той като че ли е разочарован от мен.Какво според вас мога да направя за да го накарам отново да се влюби в мен?Вие например какво бихте направили?



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано10.04.03 22:09



Ето аз какво бих направила-бих седнала и бих поговорила с него,вместо да гадая дали е разочарован,дали е уморен,дали ме е разллюбил или си има други ядове.Веднъж като знаеш какъв е проблема,можеш да помислиш и за решението.А докато "Нямам представа какво става" е на дневен ред няма шанс за оправяне-как да поправиш нещо което нямаш идея какво е?Та моят съвет е-не се опитвай на сляпо,а седни и говори с него-в повечето случаи това оправя нещата
Успех!



Тема Бихнови [re: Питaнka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.04.03 22:09



поговорила с него, за да разбера какво се е променило.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: sylvi]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 22:30



Мислиш,че не съм пробвала ли!Но той казва,че няма нищо и че си въобразявам а аз знам със сигурност,че това не е истина.



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 00:10



Нещо случило ли се е,за да мислиш,че той е разочарован от теб?
Може би ти си направила нещо,което те е накарало да се разочароваш от себе си и сега си мнителна?



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: eutuxia]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 00:44



Да така е,но вместо в този труден за мен момент той да ми бъде опора-започна да се отдръпва.Чувствам се страшно наранена,но искам да се боря за чувствата му защото той го заслужава.Но пък не искам борейки се да губя самоуважение.



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Авторotgovor (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 06:22



100 procenta ima namesena gena



Тема Как точнонови [re: Питaнka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 08:35



смяташ, че ще загубиш самоуважение ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Много си сигурен,нови [re: otgovor]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 08:36



може пък да е мъж.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Според меннови [re: Питaнka]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 09:32



Нормални са тези фази в съпружеските отношения - ту единият обича повече, ту другият. Това дето го казват хората, че в любовта единият обича, а другият се оставя да бъде обичан, всъщност е истина, но ролите непрекъснато се сменят. Поне моите наблюдения се такива.
До тук с теорията. Всъщност , ако се е случило нещо конкретно, би било добре да кажеш точно какво, за да получиш адекватен съвет, ако ти е нужен. Защото поведението ти във всички случаи би трябвало да е във връзка с повода, накарал мъжът ти да се отдръпне.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Според меннови [re: Kлep]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 10:05



Значи,нищо конкретно не се е случвало и затова съм толкова объркана.Просто останах без работа и бях много депресирана.Тогава той започна да се отдръпва от мен.Мисля,че ще загубя самоуважение,защото усещам,че с поведението и думите си започвам да моля...Честно казано и аз си мисля,че има намесена друга жена.Мисля,че той започва да се влюбва в друга,която определено е много красва и умна и аз въобще не знам как да се справя със ситуацията!



Тема Да се влюбва в друга?нови [re: Питaнka]  
Автор Pocu (sad)
Публикувано11.04.03 10:13



Хей! Това е опасно. Изневярата си е кофти нещо, но когато се намесят и чувствата...

Виж, не познавам обстоятелствата. Но сигурно знаеш какво му харесва. Нещо, което си го харесва тайничко у жените. Нещо, което не смее да си поиска или представи у теб. Само едно ще ти кажа: ако си убедена, че си загубила любовта му, не губи самоуважение!!! В никакъв случай! Ако искаш да си я върнеш или просто да я задържиш, бъди жена със самочувствие! Т.е. - безличната жена става много бързо безинтересна. И колкото и да го отричат мъжете, те вътрешно не искат да им се отдадем от душа и сърце, за да има какво ново да завоюват.



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 10:20



Честно да ти кажа, преживях подобна ситуация. Наистина имаше друга жена. В моя сличай нямаше смисъл от разгавари със съпруга. Никой мъж няма да си признае. Пред него има две възможности: или се осъзнава, че е направил грешка и отново ти плаче на рамото, или тя е голамата му любов и той ще намери начин да ти го каже. А правилното поведение за теб е: ДА НЕ ТИ ПУКА! ГЛЕДАЙ СЕБЕ СИ, не го мисли него! УВАЖАВАЙ СЕ! Направи така, че ти да си центъра на вселената, а не той! Бъди егоистка. Знам, че е адски ТРУДНО, но от собствен опит това е най-добрата стратегия. Престани да го анализираш! Занимавай се с позитивни за теб самата неща и горе главата!!!



Тема Може бинови [re: Питaнka]  
Автор Smile ()
Публикувано11.04.03 11:05



не знае как да се справи т.е. как точно да ти помогне и затова се е отдръпнал. Ние, жените, сме много мнителни понякога - като ни кажат "тези обици много ти отиват" често го тълкуваме като "с предните изглеждаше тъпо".
В стремежа си да бъдем незвисими и еманципирани често отказваме подадената ръка от съпруга е стил "мога да се справя сама". И после - когато ни потрябва тази ръка - тя не се предлага, защото той вече си знае. Работата е нещо като лъжливото овчарче.



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: MM]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 11:16



И аз си мисля,че този подход към нещата е най-правилен,но съм толкова отчаяна и сломена...Как да си върна изгубеното самочувствие?Просто не зная откъде да започна.Дайте ми някави практически съвети,моля ви!



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 11:30



В някаква книга бях чела съвети към японките от миналия век за такива случаи. Цитирам по памет:
"Когато видите, че мъжът ви вече не ви поглежда, оставете се да западнете. Ходете рошава, негримирана, раздърпана, без да занемарявате домакинството. Направете така, че той да спре да ви вижда. Когато видите, че ви подминава, без да отчита присъствието ви, за един ден се променете коренно. Освежете се, направете си елегантна прическа, облечете нещо ново, елегантно и което той не е виждал. Гримирайте се по-различно отпреди, но достатъчно бляскаво, подчертайте красивото у лицето и тялото си и прикрийте дребните недостатъци.. Поканете в същия ден гости, когато и той е вкъщи и се дръжте със самочувствие, елегантно и изящно. Нека той да види нова жена (незавоювана) и да чуе и искреното възхщение на другите от вас. След това няколко дни не му обръщайте внимание и намирайте повод да излизате често без него. Това ще възбуди самолюбието, ревноста и желанието му да завоюва тази прекрасна непозната, която кой знае как се е появила в дома му." Успех!



Тема Забравихнови [re: жeнa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 11:33



" И през цялото време на занемаряването и преобразяването си не го допускайте физически до себеси."



Тема Това ми се вижда готинонови [re: жeнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 11:41



Би могла да го пробваш.
Ще ти кажа, какво бих направила аз, разбира се, без да съм прочела горното. Не знам, доколко мъжът ти има свободата да се прибира, когато иска и какъв му е работният ритъм. Но аз бих изисквала да се прибира навреме, бих огрананичила свободата му с всички възможно средства, вкл. и скандали. Не бързайте да отричате това. Ето каква е моята логика. Да речем, че той е почнал да харесва друга жена. В началото едва ли би имал смелост и желание да се посвети изцяло на новото увлечение и напълно да захвърли семейството си. Т.е. той още се колебае и е уязвим. Ако в този период няма никакви препятствия да осъществи увлечението си, той ще го направи. Ако ,обаче, това му коства сканадали, стрес и сръдни вкъщи, най-вероятно няма да се реши да рискува. В случая целта оправдава средствата. Дали го обясних ясно?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Ако бях мъж,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 12:24



директно бих си тръгнала още след първото подобно изпълнение. Защото едва ли една жена, която ме обича и би искала да ме задържи, би постъпила по такъв начин.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Автор snowprincess ()
Публикувано11.04.03 12:27



Когато започнеш да се променяш,мотивът ти трябва да е -ти да се чувстваш добре,а не какво мисли съпруга ти.
1.Започни диета,на всяка жена й се качва самочувствието ако свали няколко килограма
2.Спри цигарите/ако пушиш/,след две седмици организма ще е привикнал на никотиновия глад и кожата на лицето ще стане по-хубава
3.смени си прическата с по-екстравагантна
4.купи си няколко нови и модерни дрешки
5.ако не си намериш скоро време работа,запиши се нещо да учиш,което ще ти бъде полезно
6.излизай с приятелки,не стой сама в къщи и не се самосъжалявай
7.не дразни мъжа си,като му мрънкаш колко си нещастна-нека вижда една весела и самоуверена жена
Дори да има в момента друга,той едва ли го прави с мисълта за развод,а за да се разтовари от напрежението във вас.Ако постъпиш хитро,всичко ще се оправи.От жената зависи,дали семейството й ще се запази или разбие...
Желая ти успех!

Повече усмивки !


Тема Е,нови [re: Питaнka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 12:31



какво толкова е станало. Аз съм без работа вече 2 години, но не смятам, че се е случило нещо фатално, нито пък съм се депресирала от това. Напротив - имам много свободно време да се занимавам със себе си и не съм загубила самоуважение. Но всичко зависи от съответните хора, разбира се - досега не се е наложило да моля за пари, мъжът ми винаги ме пита дали си имам достатъчно.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема да,нови [re: nbb]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 12:52



и най-вече бих сравнил тади фурия с милата олежка, която ми е хванала око.



Тема Re: Това ми се вижда готинонови [re: Kлep]  
Автор maranta (минаващ)
Публикувано11.04.03 13:48



Клер , винаги сьм уважала мнението ти , но тоя пьт сьм на коренно противоположното . Как така ще му даржиш сметка каде ходи и кога се прибира - та с такова поведение само можеш да отбласнеш един мьж ! И как смяташ че с такова поведение мойе да спечели отново доверив и обич ? Извинявай ама аз бих си грабнал лубовницата ( тя поне не ме пита нищо и не ми дьржи сметка ) и си свивам ново гнвзденце ,
Моя савет е - говори с него , и пак говори и пак и пак ......... Организираи разни мероприатия у дома и изван дома - заедно - напомни му коиа си по заобиколен начин - но не се натрапвай . И какво като си без работа ? В кащи малко работа ли имаш ?А тои като е мьж - ще печели пари и ще те издьржа. Ами ако на него се случи ?
ЯЯЯЯЯЯЯ вдигни високо глава, усмихни се и продьлжавай напред !



Тема Re: Това ми се вижда готинонови [re: Kлep]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:52



Клер,прости ми че няма да се съглася с теб, но това по-скоро ще му бъде като оправдание на неговата собствена грешак и той ще престане да изпитва угризания, тръгвайки по плоскостта: ето, с нея само сканадли, отговорности, пък аз всичко правя за семейството, тя не ме оценява, тя не ме разбира и хоп....при другата, която го "разбира" прекрасно - тази лоша съпруга, тези скандали и т.н. А другата предлага приятно изкарване на времето, без радправий, без ангажименти.... Мъжете са тъпи същества



Тема Ти си идеалистка!нови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 14:54



Практиката показва друго - не случайно се казва "Покритото мляко котките не го лочат".

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:55



Започни от външния си вид! Не се занемарявай, поддържай се! ще получаваш комплименти, които ще засилят самочувствитео ти. Контактувай основно с положително настроен хора към живота - много е важно. Бъди и ти самата оптимист. Промени гледната точка към нещата - един предмет видян от много страни иззглежда различен. Виж нещата така, както на теб ти харесват. и престани да мислиш за него!



Тема Момичета!нови [re: MM]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 15:09



Не съм и очаквала да реагирате по друг начин. Аз, обаче, знам тези мъдрости от майка си. А, повярвайте, тя е една изключителна щастливка - до ден днешен глезена, обичана и обгрижвана от един истински мъж, който е хубав и умее да изкарва пари. Не мога да не вярвам на нейния опит. А съветът й е да не давам прекалена свобода на мъжа, защото светът е пълен с изкушения.
И нека да ви дам един пример. Значи аз и мъжът ми сме свикнали да се прибираме навреме вкъщи. Е, преди известно време, грях ми на душата, харесах един мъж. И той ме хареса. Е, излязохме 1-2 пъти на обяд. Ама пусто той не е женен - иска да се видим вечер, иска да се видим през уикенда. Да , но веднъж като закъснях мъжът ми го отбеляза. Е, аз имам варианти - женско парти, среща с приятелка, коктейл и т.н. Но тези варианти не вървят повече от един път седмично. А онзи човек не иска жена, дето да я вижда 1 път седмично. Мислих, мислих и реших, че не бих рискувала семейното си щастие за един флирт, пък и стресът от мисълта, че може да имам неприятности вкъщи ми вгорчаваше удоволствието от срещите. И така - нищо не се получи.
Ако бяхме свикнали всеки да се прибира кой, когато иска, сигурно флиртът ми щеше да се задълбочи. Слава Богу ,сега не съжалявам за това.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Да бе данови [re: Kлep]  
АвторSnake (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 15:13



И накрая ще му писне от твоите скандали и ще си отиде при другата която при всички положения е мила с него.Бъди сигурна че такава майна ще ти тегли че ще се чудиш от къде ти е дошло.



Тема Re: Момичета!нови [re: Kлep]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 15:47



Клер,благодаря ти все пак за мнението но и аз си мисля,че няма да е много правилно.Естествено нямам намерение да го оставя да прави каквото си иска и да се прибира когато си иска но все пак е малко крайно да му държа сметка за всичко.Направо го виждам как ще започне да ми доказва,че аз не мога да го командвам и т.н.Знаеш ли,че и аз в самото начало на възката ни се бях увлякла по едно друго момче,че даже си мислех,че съм влюбена в него.Всъщност бях страшно раздвоена и нещастна защото обичах и двамата и не можех да реша какво да правя.Тогава съпругът ми/той тогава ми беше гадже де/така и не разбра за това мое увлечение,но през цялото това време беше толкова мил и внимателен и нищо неподозиращ,че това му поведение ме върна при него и не съжалявам.Но си мисля,че ако той тогава беше разбрал и беше започнал да ми поставя ултиматуми и да ме спира,то едва ли нещата щяха да се развият в тази посока.



Тема Не, Клер,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:15



реалистка съм. Не виждам смисъл да държа мъжа си като куче на синджир, защото и самата аз не бих го обичала и уважавала, ако търпи подобно нещо.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Но не забравяй, ченови [re: Питaнka]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:18



Тогава той ти е бил само гадже. Когато хората са съпрузи, нещата стоят по друг начин.
Човешката природа не трябва да се идеализира. Човек е склонен да злоупотребява със свободата си. Доказват го хилядите случаи на изневери. Излишно е те да се улесняват с криворазбрана либералност.
Но всеки отговаря за себе си. Не съм искала да налагам на теб или на другите момичета мнението си. Просто го споделих, зещото съм дълбоко убедена в него. Честно ти казвам, не искам да те отчайвам, но мисля, че с гласене или със смяна на прическата не можеш да си върнеш човек, който е почнал да се дезинтересира от теб. Разбира се, само времето ще покаже, кой е бил прав.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Клер,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:19



родителите ти са от друго поколение, така че тогава това може и да е вървяло. Дано не ти се налага да прилагаш опита, придобит от майка си, за да разбереш дали работи и в днешно време.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Може и ти да си праванови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:21



Просто, познавайки в себе си, нямам доверие в човешката природа. Всеки съди по себе си, знаеш. Лично аз, колкото повече един мъж се съобразява с мен и прави, каквото искам, толкова повече го обичам.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Защо пък мъжете да са тъпи същества?нови [re: MM]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 16:24



Аз да не би да бих издържала да ми се държат като озъбени кучета вкъщи? Да не би да рпедпочета истериите и грозотията пред приятната тръпка, нежния тон и уважението?
Мисля, че този избор няма как да е различен при мъжете и жените.



Тема НББ!нови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:25



Дано изживея живота си като жена по начина, по който го живее майка ми!
Както и да е. Глупаво е да спорим. Хората са различни. Просто исках да изкажа едно различно мнение. Сега да ти разправям, колко успехи съм имала с това поведение, ми се вижда глупаво. Пък и, като всеки интелигентен човек, допускам, че можа и да греша. Аз моичкият предпочитам да си го държа изкъсо, ти си прави ,каквото ти си знаеш. Важното е и двете да сме щастливи, нали?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Чакай де,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:25



че аз къде отричам това ?
Но не искам да ограничавам и да бъда ограничавана, защото сами ако не се спираме, едва ли някой друг може да ни спре.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Разбира се,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:28



но това си е жива манипулация и не знам кой би я търпял.
Но щом и на двамата ви харесва, нищо против - бъдете щастливи !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Не е въпросът, дали са тъпи или ненови [re: жeнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:29



Наблюденията ми са, че са мазохисти. Винаги се влюбват в жени, които изискват да се съобразяват в тях.
Знаеш ли, къде си мисля, че е основният проблем на повечето млади жени, чиито мъже губят интерес към тях. В това, че подчиняват живота си на мъжа и че не изискват отношенията им да са изградени по начин, който ги устройва. Много по-често съм чувала да бъдат напускани от мъжете си кротките, свити и скромни женички, отколкото нахалните, изпълнени със самочувствие фурии. С което не искам да кажа, че трябва да се изпада в крайности, разбира се.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано11.04.03 16:34



Не съм прочела всички мнения ,извини ме ако се повтарям.Ето какво според мен:
1.Седни и се замисли какво ти доставя удоволствие-хоби,книги,спорт и т.н.Започни сериозно да се занимаваш с това,ама наистина сериозно.Страшно помага и разтоварва(особено ако е спорт ще има и чисто практическа полза) .
2.Смени си прическата(от личен опит ) ще се почувстваш нов човек.Същото важи за грима.
3.Отслабни например 3-5 кг.Не е толкова трудно,а промяната в самочувствието ти ще бъде огромна.Изобщо всеки ден прави нещо за СЕБЕ СИ!
Работи върху настроението и чувствата си,ти ги контролирай а не обратното!
4.Ако направиш поне две ог горните-няма да има и помен от депресия.

Не ти давам никакви съвети относно мъжът ти,защото съм песимист по отношение на подновяването на една връзка след изневяра например(ако е вярно което мислиш за другата жена).Все едно да си залепиш счупената ваза и да си внушаваш че счупеното не си личи-малко цинично звучи,но това е мнението ми.АКо обаче умееш да прощаваш,сигурна съм че момичетата ще ти дадат отлични съвети
Според мен най-важното сега е да укрепиш вярата в самата себе си и затова съветите ми са главно за теб,а не за връзката ви
Ще се радвам ако поне малко съм ти помогнала и пиши как върви.




Тема Хихи!нови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:35



Така си е. Аз съм велик манипулатор! Това е част от женската ми природа. Не съм получавала рекламации засега. То нали знаеш, за всеки влак си има пътници.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Не мисли,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:38



че се заяждам, но още нещо ми се иска да уточним - каква е разликата след като сложиш подписа, че прочетох и другата тема, но не ми стана много ясно. Поне при мене нищо не се промени.
Иначе съм съгласна с тебе, че само с промяна на външния вид няма да мине. Но ако това повиши самочувствието на Питанка и отново започне да вярва в себе си - защо не, би било добро начало за по-нататъшни промени.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не мисли,нови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:42



Разликата по принцип съм я обяснила подборбно в предишната тема, за която намекваш.
А разликата в случая е, че е много по-трубдно да се разделиш със съпруга си, ако си харесала някой друг, отколкото с някой, с когото сте гаджета при същите обстоятелства. Поне за мен е така.
Други въпроси?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Няма,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:50



приятна почивка !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: sylvi]  
Автор ooooooo ()
Публикувано11.04.03 20:51



Според мен просто си в депресия и си внушаваш и се самонавиваш.Но внимавай,ако продьлжаваш така може и да стане факт.Аз сьм сьщата с разлика,4е осьзнавам факта,4е си вьобразявам и измислям неща .И това знаеш ли защо-защото имаш пове4е свободно време отпреди и го запьлваш с мислене и анализиране на глупости.Наложи си да не мислиш за това,приготвяй му изненади/ако щеш любимите му манджи/.В теб е проблема,не в мьжа ти,повярвай ми.Ама може да му писне да гледа кисели и умрели физиономии и тогава да се замисли...Преди половин година аз изпитвах сьщото и постепенно си го направих реалност.Но за щастие любимия е невероятно умен и умее да се справя с трудни ситуации.Та-наложи му се да замине за 4ужбина/уж слу4айно,ама според мен си беше тактика да останем по сами за малко/.Като се вьрна ,дано не зву4и смешно,бяхме като току що влюбели се.Пробвайте и Вие малка раздяла /в смисьл не да се разделите,а за седмица я на гости,я екскурзия/.



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: ooooooo]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано11.04.03 21:28



Това за мен ли се отнася или за авторката на първият постинг?



Тема Re: Не мисли,нови [re: Kлep]  
Автор maranta (минаващ)
Публикувано12.04.03 10:13



Клер , защо триабва непременно да си харесаш някой друг ? Аз лично сьм много постоянен човек . Не мислия че в живота ми е задалжително да има 100 мьже ( или там колкото си харесам ) . 4е по тази логика семество няма да завартиш?
А може би всеки си има различна ценностна система .......... Знам ли .........
Но в крайна сметка всеки си избира сам патя по който да вьрви !



Тема Re: Но не забравяй, ченови [re: Kлep]  
АвторSun Shine (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 09:49



За свободата и за ограничения - нали знаеш приказката,че запретния плод е сладък. Така че "не"на ограниченията и "да" на доверието. Мъже обичат независими жени, а не жени мушички. Обичат жени с които могат да говорят за всичко, с които могат да споделят проблемите си.Поне аз така мисля.



Тема Маранта!нови [re: maranta]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.04.03 09:31



Ти си щастливка, ако наистина чувствата ти са толкова постоянни. Аз не мога да се похваля със същото и, за съжаление, смятам, че хора като мен са по-често срещания случай. Наистина, мисля, че повечето хора са склонни да се поддават на изкушения - дори и да не стигат винаги до крайности, просто от суета, ако щеш. Нямам вяра на човешката природа в това отношение и не смятам, че трябва да създавам условия, които да поощряват непостоянството й.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Точно така!нови [re: Sun Shine]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.04.03 09:37



Мъжете не обичат жени - мушички, с които да си правят, каквото щат. Обичат жени, които умеят да поставят условия и да отстояват правата си. Какво общо има това със свободата?
Значи, може би съм се изразила неправилно или пък, увлечена в спора, съм преувеличила смисълът на контрола. Просто мисля, че трябва да се изискват някои неща - да не се запива до късно с приятели, да не виси в офиса до нощите и в събота и неделя, да се прибира на време - в това съм твърдо убедена. Което не означава, че не може да излезе някъде сам - но трябва да предупреди, пък и това да е изключение, а не правило. Защото какъв е смисълът да си в двойка , ако всеки има свой самостоятелен, независим живот? И не забравяйте, че, когато има дете, жената от самосебе си ограничава свободата си.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Но не забравяй, ченови [re: Sun Shine]  
Автор maranta (минаващ)
Публикувано14.04.03 10:10



Клер , защо обобщаваш мьжете и жените ? И защо си мислиш че всички са непостойанни като тебе ?



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 16:14



Не мърмори!

Намери си работа... Не е задължително д абъде по специалността и за много пари...

Не се състезавай с мъжа си, а се опитай взаимно да се разбирате и помагате. Докато си търсиш работа, може да го помолиш КОНКРЕТНО да ти помогне в квалификация, някакво ново умение (напр. шофиране, език и др. подобни) или пари за инвестиция в нов бизнес за теб...

Когато си намериш работа, покани колеги/колежки на парти. Флиртувай с тях и "предизвикай" съпруга си... до приятните граници.

Успех!



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Жeни]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 22:44



abe i as bih ti kasala gornite neshta, sashtoto i as taka misleh, no skoro mi beshe na gosti edin priatel i si govorihme mnogo otkroveno sa braka i luybovta i toi kasa, che prosto predi dosta godini mu se e schupilo neshto kam jena mu i ottogava krai. Kasa i che nishto ama absoluytno nishto ne e v sastoyanie da varne predishnata luybov. As dosta se uchudih poneje moeto mnenie e kato na Kler i drugite, no eto i edno chisto majko mnenie. Dano tova ne te otchaiva i pishi kakvo stava.
A Kler e prava - po sdravo sa yusdite. I moyat maj e taka.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.