Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 11.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Според меннови [re: Kлep]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 10:05



Значи,нищо конкретно не се е случвало и затова съм толкова объркана.Просто останах без работа и бях много депресирана.Тогава той започна да се отдръпва от мен.Мисля,че ще загубя самоуважение,защото усещам,че с поведението и думите си започвам да моля...Честно казано и аз си мисля,че има намесена друга жена.Мисля,че той започва да се влюбва в друга,която определено е много красва и умна и аз въобще не знам как да се справя със ситуацията!



Тема Да се влюбва в друга?нови [re: Питaнka]  
Автор Pocu (sad)
Публикувано11.04.03 10:13



Хей! Това е опасно. Изневярата си е кофти нещо, но когато се намесят и чувствата...

Виж, не познавам обстоятелствата. Но сигурно знаеш какво му харесва. Нещо, което си го харесва тайничко у жените. Нещо, което не смее да си поиска или представи у теб. Само едно ще ти кажа: ако си убедена, че си загубила любовта му, не губи самоуважение!!! В никакъв случай! Ако искаш да си я върнеш или просто да я задържиш, бъди жена със самочувствие! Т.е. - безличната жена става много бързо безинтересна. И колкото и да го отричат мъжете, те вътрешно не искат да им се отдадем от душа и сърце, за да има какво ново да завоюват.



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 10:20



Честно да ти кажа, преживях подобна ситуация. Наистина имаше друга жена. В моя сличай нямаше смисъл от разгавари със съпруга. Никой мъж няма да си признае. Пред него има две възможности: или се осъзнава, че е направил грешка и отново ти плаче на рамото, или тя е голамата му любов и той ще намери начин да ти го каже. А правилното поведение за теб е: ДА НЕ ТИ ПУКА! ГЛЕДАЙ СЕБЕ СИ, не го мисли него! УВАЖАВАЙ СЕ! Направи така, че ти да си центъра на вселената, а не той! Бъди егоистка. Знам, че е адски ТРУДНО, но от собствен опит това е най-добрата стратегия. Престани да го анализираш! Занимавай се с позитивни за теб самата неща и горе главата!!!



Тема Може бинови [re: Питaнka]  
Автор Smile ()
Публикувано11.04.03 11:05



не знае как да се справи т.е. как точно да ти помогне и затова се е отдръпнал. Ние, жените, сме много мнителни понякога - като ни кажат "тези обици много ти отиват" често го тълкуваме като "с предните изглеждаше тъпо".
В стремежа си да бъдем незвисими и еманципирани често отказваме подадената ръка от съпруга е стил "мога да се справя сама". И после - когато ни потрябва тази ръка - тя не се предлага, защото той вече си знае. Работата е нещо като лъжливото овчарче.



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: MM]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 11:16



И аз си мисля,че този подход към нещата е най-правилен,но съм толкова отчаяна и сломена...Как да си върна изгубеното самочувствие?Просто не зная откъде да започна.Дайте ми някави практически съвети,моля ви!



Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 11:30



В някаква книга бях чела съвети към японките от миналия век за такива случаи. Цитирам по памет:
"Когато видите, че мъжът ви вече не ви поглежда, оставете се да западнете. Ходете рошава, негримирана, раздърпана, без да занемарявате домакинството. Направете така, че той да спре да ви вижда. Когато видите, че ви подминава, без да отчита присъствието ви, за един ден се променете коренно. Освежете се, направете си елегантна прическа, облечете нещо ново, елегантно и което той не е виждал. Гримирайте се по-различно отпреди, но достатъчно бляскаво, подчертайте красивото у лицето и тялото си и прикрийте дребните недостатъци.. Поканете в същия ден гости, когато и той е вкъщи и се дръжте със самочувствие, елегантно и изящно. Нека той да види нова жена (незавоювана) и да чуе и искреното възхщение на другите от вас. След това няколко дни не му обръщайте внимание и намирайте повод да излизате често без него. Това ще възбуди самолюбието, ревноста и желанието му да завоюва тази прекрасна непозната, която кой знае как се е появила в дома му." Успех!



Тема Забравихнови [re: жeнa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 11:33



" И през цялото време на занемаряването и преобразяването си не го допускайте физически до себеси."



Тема Това ми се вижда готинонови [re: жeнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 11:41



Би могла да го пробваш.
Ще ти кажа, какво бих направила аз, разбира се, без да съм прочела горното. Не знам, доколко мъжът ти има свободата да се прибира, когато иска и какъв му е работният ритъм. Но аз бих изисквала да се прибира навреме, бих огрананичила свободата му с всички възможно средства, вкл. и скандали. Не бързайте да отричате това. Ето каква е моята логика. Да речем, че той е почнал да харесва друга жена. В началото едва ли би имал смелост и желание да се посвети изцяло на новото увлечение и напълно да захвърли семейството си. Т.е. той още се колебае и е уязвим. Ако в този период няма никакви препятствия да осъществи увлечението си, той ще го направи. Ако ,обаче, това му коства сканадали, стрес и сръдни вкъщи, най-вероятно няма да се реши да рискува. В случая целта оправдава средствата. Дали го обясних ясно?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Ако бях мъж,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 12:24



директно бих си тръгнала още след първото подобно изпълнение. Защото едва ли една жена, която ме обича и би искала да ме задържи, би постъпила по такъв начин.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Автор snowprincess ()
Публикувано11.04.03 12:27



Когато започнеш да се променяш,мотивът ти трябва да е -ти да се чувстваш добре,а не какво мисли съпруга ти.
1.Започни диета,на всяка жена й се качва самочувствието ако свали няколко килограма
2.Спри цигарите/ако пушиш/,след две седмици организма ще е привикнал на никотиновия глад и кожата на лицето ще стане по-хубава
3.смени си прическата с по-екстравагантна
4.купи си няколко нови и модерни дрешки
5.ако не си намериш скоро време работа,запиши се нещо да учиш,което ще ти бъде полезно
6.излизай с приятелки,не стой сама в къщи и не се самосъжалявай
7.не дразни мъжа си,като му мрънкаш колко си нещастна-нека вижда една весела и самоуверена жена
Дори да има в момента друга,той едва ли го прави с мисълта за развод,а за да се разтовари от напрежението във вас.Ако постъпиш хитро,всичко ще се оправи.От жената зависи,дали семейството й ще се запази или разбие...
Желая ти успех!

Повече усмивки !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.