Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Но не забравяй, ченови [re: Питaнka]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:18



Тогава той ти е бил само гадже. Когато хората са съпрузи, нещата стоят по друг начин.
Човешката природа не трябва да се идеализира. Човек е склонен да злоупотребява със свободата си. Доказват го хилядите случаи на изневери. Излишно е те да се улесняват с криворазбрана либералност.
Но всеки отговаря за себе си. Не съм искала да налагам на теб или на другите момичета мнението си. Просто го споделих, зещото съм дълбоко убедена в него. Честно ти казвам, не искам да те отчайвам, но мисля, че с гласене или със смяна на прическата не можеш да си върнеш човек, който е почнал да се дезинтересира от теб. Разбира се, само времето ще покаже, кой е бил прав.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Клер,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:19



родителите ти са от друго поколение, така че тогава това може и да е вървяло. Дано не ти се налага да прилагаш опита, придобит от майка си, за да разбереш дали работи и в днешно време.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Може и ти да си праванови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:21



Просто, познавайки в себе си, нямам доверие в човешката природа. Всеки съди по себе си, знаеш. Лично аз, колкото повече един мъж се съобразява с мен и прави, каквото искам, толкова повече го обичам.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Защо пък мъжете да са тъпи същества?нови [re: MM]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 16:24



Аз да не би да бих издържала да ми се държат като озъбени кучета вкъщи? Да не би да рпедпочета истериите и грозотията пред приятната тръпка, нежния тон и уважението?
Мисля, че този избор няма как да е различен при мъжете и жените.



Тема НББ!нови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:25



Дано изживея живота си като жена по начина, по който го живее майка ми!
Както и да е. Глупаво е да спорим. Хората са различни. Просто исках да изкажа едно различно мнение. Сега да ти разправям, колко успехи съм имала с това поведение, ми се вижда глупаво. Пък и, като всеки интелигентен човек, допускам, че можа и да греша. Аз моичкият предпочитам да си го държа изкъсо, ти си прави ,каквото ти си знаеш. Важното е и двете да сме щастливи, нали?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Чакай де,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:25



че аз къде отричам това ?
Но не искам да ограничавам и да бъда ограничавана, защото сами ако не се спираме, едва ли някой друг може да ни спре.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Разбира се,нови [re: Kлep]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.04.03 16:28



но това си е жива манипулация и не знам кой би я търпял.
Но щом и на двамата ви харесва, нищо против - бъдете щастливи !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Не е въпросът, дали са тъпи или ненови [re: жeнa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:29



Наблюденията ми са, че са мазохисти. Винаги се влюбват в жени, които изискват да се съобразяват в тях.
Знаеш ли, къде си мисля, че е основният проблем на повечето млади жени, чиито мъже губят интерес към тях. В това, че подчиняват живота си на мъжа и че не изискват отношенията им да са изградени по начин, който ги устройва. Много по-често съм чувала да бъдат напускани от мъжете си кротките, свити и скромни женички, отколкото нахалните, изпълнени със самочувствие фурии. С което не искам да кажа, че трябва да се изпада в крайности, разбира се.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Как да си върна съпруга?нови [re: Питaнka]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано11.04.03 16:34



Не съм прочела всички мнения ,извини ме ако се повтарям.Ето какво според мен:
1.Седни и се замисли какво ти доставя удоволствие-хоби,книги,спорт и т.н.Започни сериозно да се занимаваш с това,ама наистина сериозно.Страшно помага и разтоварва(особено ако е спорт ще има и чисто практическа полза) .
2.Смени си прическата(от личен опит ) ще се почувстваш нов човек.Същото важи за грима.
3.Отслабни например 3-5 кг.Не е толкова трудно,а промяната в самочувствието ти ще бъде огромна.Изобщо всеки ден прави нещо за СЕБЕ СИ!
Работи върху настроението и чувствата си,ти ги контролирай а не обратното!
4.Ако направиш поне две ог горните-няма да има и помен от депресия.

Не ти давам никакви съвети относно мъжът ти,защото съм песимист по отношение на подновяването на една връзка след изневяра например(ако е вярно което мислиш за другата жена).Все едно да си залепиш счупената ваза и да си внушаваш че счупеното не си личи-малко цинично звучи,но това е мнението ми.АКо обаче умееш да прощаваш,сигурна съм че момичетата ще ти дадат отлични съвети
Според мен най-важното сега е да укрепиш вярата в самата себе си и затова съветите ми са главно за теб,а не за връзката ви
Ще се радвам ако поне малко съм ти помогнала и пиши как върви.




Тема Хихи!нови [re: nbb]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.04.03 16:35



Така си е. Аз съм велик манипулатор! Това е част от женската ми природа. Не съм получавала рекламации засега. То нали знаеш, за всеки влак си има пътници.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.