Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 30.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За другото време и другите обстоятелства  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 17:25



Дълго се чудих къде да поместя темата, защото не за огорчена жена става въпрос.
Случката е примерно следната: на няколко пъти в живота си една жена чува от различни мъже :"Защо не те срещнах в друго време и при други обстоятелства!?"....не става ли въпрос просто : за страх от поемане на отговорност, за чиста проба мъжки егоизъм,за липса на кураж да променят живота си.
Тааа сега забравете за описаната примерна или истинска случка - тя ме накара да поискам да погледна от различни страни темата за това,
Кога пречат "ДРУГОТО ВРЕМЕ И ДРУГИТЕ ОБСТОЯТЕЛСТВА"




Тема kogatoнови [re: Eva]  
Автор G-a-r-g-a-m-e-l (gaden)
Публикувано06.04.03 17:30



ima enshto koeto za muaj e po-cenno ot teb.

Hapvam smurfietki


Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Eva]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано07.04.03 00:29



на няколко пъти в живота си една жена чува от различни мъже :"Защо не те срещнах в друго време и при други обстоятелства!?"....

Всички ли от казвалите й го са били женени?



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Debora]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 09:16



Не, не са женени иначe не бих подлагала на коментар



Тема Не се тормози,нови [re: Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано07.04.03 09:33



явно не си срещнала още подходящия.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не се тормози,нови [re: nbb]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 10:09



Хехеххе съвсем омаловажихте темата. Не исках коментари точно в тази посока,но щом все пак се получи така да кажа и аз нещо.....две хипотетични твърдения,които биха дали обяснение:
1. Мъжете са несъвършенните същества на природата
2.Оправданието е като задника, винаги го носим със себе си



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Eva]  
Автор snowprincess ()
Публикувано07.04.03 10:29



Според мен е тактичен начин: за измъкване от дадена ситуация.ДРУГОТО ВРЕМЕ И ДРУГИТЕ ОБСТОЯТЕЛСТВА - никога не пречат ако човек желае нещо много силно.

Повече усмивки !


Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Eva]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано07.04.03 11:20



Ами това звучи горе-долу като женското:
- Аз тебе много те ценя, но предпочитам да сме само приятели!

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: snowprincess]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 11:33



Този отговор мисля доста точно изчерпва въпроса. Но все пак ,доколко компромиса и търпението дето казват че крепели отношенията са компромис с достоинството на жената?Доколко си струва да го прави /ясно ми е че за подобен отговор са необходими повече подробности/



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Virgo]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 11:40



Звучи,трънки......извинявам се за израза,но изобщо не съм съгласна.



Тема Re: Не се тормози,нови [re: Eva]  
АвторЖeнa c oпит (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 11:56



Да много си права - Мъжете са несъвършенните същества на природата.
Има и изключения, но те са много малко. Освен това мъжете до смърт се плашат да поемат отговорност, когато става въпрос за лични отношения. Плашат се от обвързване, от чувства. Така стоят нещата.
Все пак ти пожелавам някой ден да срешнеш някой, който е изключение. Ще видиш, колко е различно



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Eva]  
АвторAdam (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 12:40



ne se tormozi, shte imash i ti drugi obstoiatelstva



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Eva]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано07.04.03 12:52



Винаги съм го възприемала като: "Ах, как обичам да мечтая за нещо, което (СЛАВА БОГУ!!!)няма да ми се случи." Или още: "Хем боли, хем сърби, хем ох, драго ми е". Това изказване някак си им стои като ръкавичка на мъжете, страхотно им отива, а и те не го пестят. Мисля, че го казват на всяка след третата среща. Ако има кой да се върже на "искреното им желание и пълната им невъзможност", разбира се.



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Adam]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 13:06



Не бих се оплакала от липса на мъжко внимание:)
Нещата идват според мен от там,че в началото на която и да е връзка придружена с чувства обикновено виждаме това което искаме, а не това което е. После....когато стане ясно кой стои до теб....кофти



Тема A mozhe bi,нови [re: Жeнa c oпит]  
АвторMrB (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 13:26



zhenite tvyrde povyrhnostno gledat na tezi neshta?



Тема Re: Значи..нови [re: Eva]  
АвторA. Пeйчeв (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 13:33



и този път може да е така, ако имаш конкретен случай



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: зy]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 18:15



абсолютно точно казано.
но не е само до мъже, аз бих допълнила, че си е характерно за определен тип хора.
аз имам една приятелка, която е същата - абсолютно искрено и навито може да ти споделя "ех, как ми се иска да отида за 2-3 дни на почивка, да се откъсна от проблемите и ежедневието".... аз няколко пъти й се връзвах, даже й осигурявах възможност да го направи, но всеки път нещо пречеше - сега нямаше пари, после нещо с мъжа си се бяха сдърпали, после нещо друго... докато накрая се светнах, че случая е точно от типа "драго ми е да си бленувам"...



Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Eva]  
Автор snowprincess ()
Публикувано07.04.03 23:39



На този въпрос не мога да дам общовалидна рецепта.Всеки човек има различен праг на търпимост.Моето лично мнение е ,че търпението,прошката и компромиса не намаляват достоинството на жената.Хората заслужават да им се даде втори шанс.

Повече усмивки !


Тема Re: За другото време и другите обстоятелстванови [re: Eva]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано08.04.03 16:26



Извинявай, обаче никой не ми го е казвал и честно казано си ми звучи като оправдание, защото когато двама души си пасват какво значение има времето?

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: тормози се!нови [re: Eva]  
Автор Tиa (fall in love)
Публикувано08.04.03 23:50



3. Opravdanie ..... S dve dumi kazal ti go e v ne prav tekst..''Razkarai se vzeh si koeto mi triabvashe ot teb''.

TITLE: deepheartwoundmaker


Тема Това между другото -нови [re: Virgo]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано09.04.03 00:08



много ми хареса. Аз ценя приятелството повече от любовта. Защото е по-трайно от любовта и по-трудно постижимо. И не мога да се влюбя в жена, ако не усетя нещо дружелюбно, приятелско в нея. А за тези неща са нужни време.
И когато една жена каже:
Аз тебе много те ценя, но предпочитам да сме само приятели!
това е най-неискреното женско твърдение. Ако е искрена - значи виртуално вече тя изказва една покана и за приятелство, и за любов, и въобще за хубави неща, които предстои да се случат във времето.



Тема Re: Това между другото -нови [re: Stefan]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано09.04.03 10:22



Разбира се, че никой не може да каже коя връзка в какво ще прерасне, но тези неща не се казват, а се показват.
Твърдението "бих искал да те срещна при други обстоятелства" от мъжка страна и "ценя те, но искам да си останем приятели" от женска е по-скоро оправдание за нежеланието за нещо повече от приятелство и се предполага, че другата страна (на която се казва) е очаквала повече от връзката и не бива да и се отказва грубо
Честно казано не ми се е налагало да употребявам/чувам подобни изявления, защото се старая да съм наясно във всяка връзка и да няма обидени и разочаровани, НО НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА както е казано

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Винаги е толкова труднонови [re: Virgo]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано09.04.03 23:21



да кажеш на някого: Много ми е приятно, че съм обичан (от теб), но аз не храня любов към теб! - това си е смъртоносно, но е искрено и просто няма алтернатива. Иначе, другото би било лъжа, покана за агония на чувствата и серия неискреност - ти едва ли би приела една такава инфлация на ценностите. Не си такава, зная, че честността ти е нещо като емблема и тя те краси.
Въобще, любовта си е деликатна. И винаги наранява. Аз лично предпочитам по-простичките неща и любовта е такава за мен - простичка, де! - тя е за всеки...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.