Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 30.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Това между другото -нови [re: Virgo]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано09.04.03 00:08



много ми хареса. Аз ценя приятелството повече от любовта. Защото е по-трайно от любовта и по-трудно постижимо. И не мога да се влюбя в жена, ако не усетя нещо дружелюбно, приятелско в нея. А за тези неща са нужни време.
И когато една жена каже:
Аз тебе много те ценя, но предпочитам да сме само приятели!
това е най-неискреното женско твърдение. Ако е искрена - значи виртуално вече тя изказва една покана и за приятелство, и за любов, и въобще за хубави неща, които предстои да се случат във времето.



Тема Re: Това между другото -нови [re: Stefan]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано09.04.03 10:22



Разбира се, че никой не може да каже коя връзка в какво ще прерасне, но тези неща не се казват, а се показват.
Твърдението "бих искал да те срещна при други обстоятелства" от мъжка страна и "ценя те, но искам да си останем приятели" от женска е по-скоро оправдание за нежеланието за нещо повече от приятелство и се предполага, че другата страна (на която се казва) е очаквала повече от връзката и не бива да и се отказва грубо
Честно казано не ми се е налагало да употребявам/чувам подобни изявления, защото се старая да съм наясно във всяка връзка и да няма обидени и разочаровани, НО НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА както е казано

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Винаги е толкова труднонови [re: Virgo]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано09.04.03 23:21



да кажеш на някого: Много ми е приятно, че съм обичан (от теб), но аз не храня любов към теб! - това си е смъртоносно, но е искрено и просто няма алтернатива. Иначе, другото би било лъжа, покана за агония на чувствата и серия неискреност - ти едва ли би приела една такава инфлация на ценностите. Не си такава, зная, че честността ти е нещо като емблема и тя те краси.
Въобще, любовта си е деликатна. И винаги наранява. Аз лично предпочитам по-простичките неща и любовта е такава за мен - простичка, де! - тя е за всеки...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.