Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 17.05.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Na koi maniatzi v borda se kefite?нови  
Автор LBar ()
Публикувано23.03.00 13:32



Neshto kato anketa Moite top 5 sa: 1.Devun Walsh 2.Todd Richards 3.JP Walker 4.Kevin Jones 5.TRAVIS PARKER ...... i Tara Dakides oh what a girl!!!!!!!

Тема Na koi maniatzi v borda se kefite? [re: LBar]  
Автор wily & faith ()
Публикувано25.05.00 04:18



1.SANDALA 2.SUNNY 3.ILIAN 4.KENAROV 5.VOLEN 6.DOICHIN 7.PATRIK 8.BOBI-SABIATA 9.MARIO 10.ETC.

Тема Na koi maniatzi v borda se kefite?нови [re: wily & faith]  
Автор fibroptica ()
Публикувано25.05.00 21:29



da ne zabravqme i Mancho;)

Тема Na koi maniatzi v borda se kefite?нови [re: wily & faith]  
Автор The Real Thing ()
Публикувано28.05.00 18:27



Niamam dumi za chovek koito kato go pitat na koi maniatzi se kefi zapochva s Sandala a i posle izbroiava vsichki ot BAS (zabravil si Bobara, no ti e prosteno zashtoto sigurno oshte ne si karal kogato toi zamina ot BG). Hubavo e che si nauchil imenata pone, ama otidi da vidish kak kara #1(i kakvo govori) i togava shte te pitam kade shte go slojish v spisaka.

Тема Na koi maniatzi v borda se kefite?нови [re: wily & faith]  
Автор SKAPANJAKA ()
Публикувано12.06.00 05:06



Moga da kaja sawsem otkroweno samo,ce subekta(subektite) satworil(i) towa isjawlenie-glupost e(sa) nai-golemia(golemite) TUPANAR(i) ako e kasano seriosno! Njama po-golemi rasduwki i bokluzi ot tesi isbroenite kato iskljucim donjakade nomer 8 tai kato nai-malko gowori mai ot wsickite isbroeniґ,no i towa wece moje da se e promenilo! Towa sa hora,koito sa si pusnali njakakaw film,jiwejat si w nego i problema e ce i okolnite im slushat lajite islisasti ot napafkanite im ostatazi ot mosak. Tai kato uwi wsicki pocti snowboardisti swarswat trewata kato predpostawka da si snowboardist! Jako se lajat,no towa si e tehno prawo. Tesi sastite,isbroenite, sa hora,koito oste ne bjaha wijdali snowboard ama mojeha da ti objasnjat kak se kara i kak se skaca,a da ne goworim ce wece towa 360 im e kato dobar den i se wadat kalkulatori da se iscisljawat newaobrasimo jestokite gradusi s nesnam kakwi si flipowe i back.....!Abe wsicko e mnogo naucno-spisania,video-ta i t.n.! Samo naucni trudowe deto ne sa napisali oste,no i towa ste go dojiweem sas sigurnost! Naucili sa gi pone naswaniata,no da wsemat da se naucat i da karat,a ne samo da mi se kacwat w 14:00 na Shiligarnika sas skapanite si ot piene i joint-owe muzuni,da mi naduwat glawata s gluposti ot roda,ce wsicki profi-ta sa nuli w srawnenie s tjah i posle da mi riat snega sas postojannoto si swlicane! Te snajat sa koi stawa wapros! Ne sam ot horata,koito rasduwat i goworat prasni prikaski, no tjahnoto e dosta drasnesto wece! I molja wi nedeite publikuwa takiwa posting-i,ce mi stawa gadno,a i ste wi se smejat!Darja da otbeleja, ce sa moa radost njamam udowolstwieto da gi posnawam wsicki isbroeni licno,no ako sa w edna grupa ne mi i trjabwa! OTIDI W CUTTYSHARK I STE GI WIDISH WSICKI MANIAZI-SMESHNIZI TAM SABRALI SE I NADLAGWASTI SE!W momenta obace temata e HAWAIKATA i kak se kara na Sinemorez po 10min po edna wulna-t.n. bela prinzessa!Drugoto e dawai da karame Wake- na Kasicene! Abe da se radwat horata, no da ne se opitwat da me ubejdawat ce wodata ne e mokra! Na men ne mi obrastaite wnimanie! As sam SKAPANJAKA stoto kakto kaswa SANDALA njama skapani board-owe,a skapani karaci! towa be kasano waw wraska kak se cupat dadeni board-owe i ce kolkoto po-dobar karaca tolkowa powece isdarja edin board! Cista glupost tai kato kolkoto po-dobar tolkowa powece natowarwa materiala do wasmojnostite mu!Towa sa moite nabljudenia po waprosa!

Тема Na koi maniatzi v borda se kefite?нови [re: SKAPANJAKA]  
Автор LBar ()
Публикувано16.06.00 16:26



Poneje az otvorih temata,mislia da kaja neshto na Skapanjka: Temata beshe prosto edno neznachitekno moe hrumvane.Imah predvid imenno pro bordistite za "anketata",poneje mislia che niama hora koito istinski se interesuvat ot tozi sport(meko kazano,da ne izpolzvam drugoto klishe-"nachin na jivot"),koito da ne gi vulnuva kakvo stava v sveta na s-borda.Nie za jalost sme dosta daleche ot nego v vsiako edno otnoshenie. Za sajalenie izbroenite v otg 2 hora sa litzeto na BG s-bord.Drugi prosto niama,pone ne na tiahnoto ravnishte. Nadiavam se che leka po leka shte se poiavi 2 generatzia karachi,koiata da napravi neshto i na vun.Loshoto e che na po-malkite "idolite" sa pak momchetata ot Otg 2.Kakvo da kaja? Trevata e hubavo neshto,no ne tia kara borda metaforichno kazano.

Тема Na koi maniatzi v borda se kefite?нови [re: LBar]  
Автор SKAPANJAKA ()
Публикувано21.06.00 19:04



Tesi hora gi ima,a towa ce ne se pucat i biat w gurditeta e pricinata da ne gi snajat moje bi. Ili pricinata e pulnata im nesainteresowanost ot towa,koeto biwa organisirano do momenta tai kato na tesi meropriatia se srestat tocno tesi isbroeni tupazi! As licno posnawam tesi ot parwata dobra generazia na snowboard-a i ot tjah nikoi ne e leke,no prosto malko rabotat s ustata. Te prosto si karat i moga da kaja,ce sa super. Moga i s imena,no ne e nujno! Towa ne e samo moe licno i subektiwno mnenie! A kato se seta prehwalenia JUMPER Volen kak ,imaiki gluposta da trugna s nego edin put da se spuskam , mi otgowori pred njakaw skok,koito licno as waobste ne snaeh kakwo ima sled nego no se hwarlih bes da mu misla i stana super got ako ce padnah posle,ta toi mi otgowori ce njamal da skoci ot nego bes da snae kakaw e i oswen towa dokato ne e minawal 20puti pres nego ne mu stiska! Towa mu bjaha dumite i towa e! No inace e super skacaca nali. Abe dori ne si saslujawa da pisha sa toa be! As rasbiram ce sadaljitelno ste ima pone dwa wida boardisti: 1. taka narecenite FREERIDER-i,koito uwajawam bes snacenie kolko sa dobri,no ne rasprawat wreli-nekipeli stoto sa im umreli kanarcetata w kusti. Towa sa sa men KARACITE,istinskite.Te ne sa tam sastoto e moda. 2. horata,koito si jitkat na Pipe-owete.Nikoga ne sam go rasbiral kaKWO im hareswa.tjahna si rabota. w tasi grupa sa predimno GOLEMITE USTI, koito ne mogat da se nadprikaswat.Tam seki luje i okolnite snajat ce luje ama nali posle ste doide i tehnia red da farljat edna dwe sensazii.tuk sa i neuspelite da se naucat da karat istinski ili neuspelite poneje sa bili s nepodhodjastite hora i sa wasprieli po drug nacin karaneto. Kak da e.Tuka sa i horata,koito sa boarderi samo sastoto e IN i priatelite sa im takiwa.Mnogo cesto nikoi ne e ubeden w jelanieto si da kara board,no wece ne moje da se otkaje samo stot ne mu hareswa i ne mu se otdawa-i estestweno prodaljawat da se samoismacwat.Takiwa samo prawat kalabalaka po kurortite,pristigat oste s mahmurluka w 13h, zjal den pafkat i ja naprawat edno puskane ja si scupat glawata, ako imame kusmet, pri towa spuskane,po tocno swlicane, nadolu. No edno moga da wi kaja-mnogo e malka werojatnostta da srestnesh istinski karac w CuttyShark! Ima i iskljucenia no sa mnogo malko-edin dwama picowe.Ama ne se wulnuwaite-prodaljawaite wse taka extremno-Kakto kaswa edno priatelce: TE KARAT W CUTTY SHARK! kato stane wapros kade sa USTITE i sasto ne karat,a samo rasduwat na kafetу kato toku sto e padnal snega.

Тема Sa kakwo rawniste goworish waobste?нови [re: LBar]  
Автор SKAPANJAKA ()
Публикувано21.06.00 19:17



a?

Тема Sa kakwo rawniste goworish waobste?нови [re: SKAPANJAKA]  
Автор LBar ()
Публикувано22.06.00 09:40



Zdrasti Tova koeto kazvash e viarno,ne sum suglasen samo za "paipa", i to shte se suglasish zashtoto u nas prosto niama 'paip'.Suotvetno nikoi nikoga ne e karal,pone ne po nashite planini.Tezi jalki 'kuotarcheta' ako moga da gi narecha taka,koito praviha na "West"-sustezanieto na Pamporovo i mini paipa na Bansko prez 98(ako ne se luja)-sa chisti gluposti.Ta tolkova za "paipa" Za ravnishteto...... Ami karal sum s niakoi ot vuprosnite "usti" i istinata e che sum staval svidetel na dobri trikove.Problemut e che posle 360-to stava izvednuj 720 i taka natatuk ako me razbirash.... A malkite slushat i gi bogotvoriat.....Prosto neshtata ne stavat za sobstveno izjiviavane,ne stavat s misulta za adrenalina koito bie v mozuka ti,a mai e samo za dokazvane pred neznaino kogo. Preporutchvam ti da se registrirash v 'community" na www.onboardmag.com Ima hubav chat i niakoi nashi momcheta :)))) Az sum tam kato realna lichnost(tupa duma).Chao

Тема Na koi maniatzi v borda se kefite?нови [re: wily & faith]  
Автор xxx ()
Публикувано16.07.00 21:12



и щото всички са ви приятели и толкова много ви обичат е скъпи явно не знаете много неща!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.