Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 22.05.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Само за скиори!нови  
Автор Мая ()
Публикувано31.03.00 10:31



Здравейте! Аз съм Мая от Пловдив! Скиорка съм от пет годишна! Печелила съм на три ски състезания! Член съм на ски клуб Канари който е единствения в Пловдив като изключим мижавите боклуци!

Тема Само за скиори!нови [re: Мая]  
Автор RDR ()
Публикувано31.03.00 15:04



Мая,не е хубаво да разграничаваш скиори от сноубордисти.Къде карате ски от Пловдив.Бих се пробвал пак да карам ски,но сезонът свършва за жалост.

Тема Само за скиори!нови [re: Мая]  
Автор K. ()
Публикувано01.04.00 01:56



Мая, обичам те, скиорко!!!!!!! СОФИЯНЕЦ

Тема Само за скиори!нови [re: K.]  
Автор LBar ()
Публикувано01.04.00 08:52



Radvam se za teb ,samo ne razbrah temata??

Тема Само за скиори! [re: Мая]  
Автор tribadelic ()
Публикувано02.04.00 19:47



bravo bravo ama zashto mi go kazvash tva???

Тема Само за скиори!нови [re: Мая]  
Автор gogo ()
Публикувано06.04.00 13:14



Абе,Майче щ'о лъжеш бе в Пловдив има и друг ски-клуб АССК"Тракия" и със сигурност е по-добър от канари гарантирам ти го.Аз бях там войник.А ти к'во си печелила????????????На хижа "Здравец" ли?? А борд карала ли си????????

Тема ebati seliankata!!!нови [re: Мая]  
Автор DR.OXBOLIVGUZA ()
Публикувано13.04.00 12:33



t'va e kato toia vits: Eno momchentse otiva pri maikasi i i raspraa: "mamoooooooooo, rastat mi tsitsi!!!" "Dree' mi na kura!!!" Sushtata rabota, "dremesh mi na kura, bietch!"

Тема Само за скиори!нови [re: Мая]  
Автор BigAir ()
Публикувано04.05.00 21:06



Абе я го духай, бе! Кво като си печелила. Трябва да се впечатля ли? Клуб Канари - не можаха ли да измислят нещо по-така, тва звучи като няква механа в дълбоката провинция. Ебати смахнатата фукла. Ако беше от София щях да те смачкам на Витоша.

Тема Само за скиори!нови [re: Мая]  
Автор Goetschl ()
Публикувано16.05.00 15:18



Ne znaq kakvo si obache napishi oshte vednazh takova neshto i sam ti skapala kompa a ako ne tova drugi neshta izpravi se sreshtu nas i togava kazhgi che sme selqni!

Тема Само за скиори!нови [re: Goetschl]  
Автор Freestyler ()
Публикувано17.05.00 21:59



E, ti ne samo si "inteligentna" skiorka , no i mnogo strashna ... z-z-z-z-z-z-z .


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.